Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

tortuga13

Začátek nic moc, potom chvilku je tam scénář dobrý +-15 min po začátku a pak to zase upadá. Čekal jsem víc na to jak se to zpočátku tvářilo. Co na to říct mám z toho dojem Hry kterou hraje někdo jiný, což už tu někdo psal. Je to příběhově o ničem. 3D to může být pěkné, ale jinak budete z toho filmu znechuceni. ()

biteme

Každému je asi jasné, že tento film nebude mať veľkú hĺbku, a tvorcom o to ani nešlo. Film hodnotím po grafickej stránke a vizuálnych dojmoch, spokojnosť je namieste. Pre maximálne vyžitie tu máme verziu v 3D, ktorá skutočne padla vhod. Miestami som v sedadle kina mala pocit, že ma „Thor“ rozmačká kladivom a cítila som adrenalín ako Mila Jovovich. Akčnosť bola naplnená až po okraj, ale kto vyhľadáva hororové scény, nech si radšej kúpi zmzlinu. Graficky premakané, napäté až do konca. ()

Jan_Maly

Velice pěkný film, ale už bohužel dle mého názoru, je o něco chudší než předchozí díly, ale i tak mohu říci, že se mi líbil. :) ()

Kubin... odpad!

U této serie filmů na pokračování se potvrzuje, že co pokračování to o hvězdičku méně a na tento už ani žádná nezbyla. Na větším propadáku sem snad ještě v kině nebyl a je mi líto těch peněz, 5 plzní by byl lepší kup. Film absolutně postrádá jakýkoly děj, příběh, zápletku a je udělanej jen na akční scény, které se stejně neustále opakují dokola. Na konci zjistíte že film byl celý o ničem. Konec filmu je opět otevřený, ale na další díl už asi nenajdu odvahu se ani podívat... ()

julci

Veľa som to ho nečakal...a presne to som aj dostal. Viacerí užívatelia tu chvália špeciálne efekty, no mňa až oči boleli z toho aké sú umelé a ako sa snažia byť 3D. Taktiež nechápem tie zbytočne spomalené dlhé scény, ktoré by som najradšej pretočil vpred. Hlavný dej určite neprekvapí, ved príbeh tam vlastne chýba (dosť často aj logika). Čo sa týka postáv, ktoré aj napriek tomu, že sa tam vyskutujú viac krát, si Vás nezískajú a bude Vám jedno či zomrú pod pazúrmy strašne počitačovej príšery alebo nie. Hlavným motorom filmu je určite Milla Jovovich. Dialógy typu " I feel like shit." presne vystihujú môj pocit z tohto B-éčkového filmu, ktorý by si už konečne zaslúžil buď kvalitné pokračovanie alebo ukončenie série. Ale čo si budem nahovárať, další diel bude zase blbosť a určite si ho rád pozrem. ()

michalkop

Resident Evil: Odveta je béčkový akční scifi film. Možná, co horšího - opět končí otevřeně a straší nás hrozbou dalšího pokračování. To je na něm defacto to nejstrašidelnějšího. On Resident Evil: Odveta není špatný film, ale ani se o něm nedá říci, že je dobrý. On je jako takový nijaký jako vývar ze špinavých fuseklí. Stokrát a jednou nastavovaná kaše o jednom a tom samém. ()

Mukade

najslabši diel zo série. Definitívne tomu došiel dych. Plusom je Bingbing Li a soundtrack. Dozvieme sa že v štvorke to bola naozaj pôvodná Alice kto prišiel o podporu T virusom a schopnosti, to je ale dosť nelogické lebo následne (s výnimkou súboja s Weskerom v helikoptére a snáď v záverečných súbojoch tu na konci, kde bola fakt slabá ako čaj) nebolo badať že by bola slabšia, čiže pathetic and idiotic! O ďalších negatívach sa mi nechce písať. Ešte spomeniem že mi to niečím pripomínalo Painkillera, blahej pamäti :)......... update 2014: už to nevidím až tak čierne :) ()

miromir

Prvnich 20 minut bylo celkem zajimavych, ale kdyz se pak probudila a nasadila si svuj sm oblecek, tak to slo do kopru, kdyby vsechny spomalene zabery pustili normalne tak film trva tak 60 minut. ()

Raziel811

Slabší než čtvrtý díl, ale příjemných 90 minut. Sice film působé celkem levně, ale budmě rádi (my fanoušci her), že to nedopadlo tak jako Prince of Persia a podobné shitovky. ()

migl odpad!

Milka Jovovovičová si nahodila sadomaso latex overal,a rozbehla sa bezhlavo do najstupídnejšej časti residenta(obávam sa že ešte nie poslednej). ()

Torak

Tento film je paródia..Samotný king Uwe Boll by to asi spravil lepšie, teda aspoň by tam bola šukačka.. ale toto hrúza, film by mal asi o polovicu menej, keby každý beh nebol spomalený. Nuda a hrozne trapné efekty. A scenár no comment. ()

10doktor10

Myslím, že lepší než předchozí díl. Samozřejmě většina filmu je vyplněna nerealistickými souboji, ale to k tomuto filmu prostě patří :). Za opevněný Bílý dům na konci 3 hvězdy. ()

Teen.AGE.r odpad!

Celý film jsem přemýšlel jestli dám jednu hvězdu, nebo odpad... Dávám odpad protože tomuhle filmovému paskvilu ještě asi není konec!! Jinak abych to nějak shrnul... nekonečné zásobníky, neuvěřiteně debilní "hraní", neuvěřitelně debilní dialogy, nesmrtelní lidé (nemyslím zombie), hodně špatně udělané zombie - makeup - a hlavně, yombie na motorce? atd...? No prostě jako celek ODPAD s velkým O!!! ...15% ()

ELDoctorow

Odpad si ešte nechávam v zálohe, lebo môže byť, a som si istý, že aj bude, horšie. Mám totižto absolútnu dôveru v (ne)schopnosti Paul W. S. Andersona. Ak sa niekto dokáže v septiku ponárať stále hlbšie a hlbšie, a nachádzať v ňom tie najšťavnatejšie kusy hovna, tak jedine on. ()

jarmil8

Ačkoli toto pokračování zapomenu jako všechna tři předcházející a ani u dalších deseti nebudu vědět kdoskýmpročjak, jako akční jednohubka funguje. ()

bSaR odpad!

Nejhorší, úplně zbytečný díl série. Kdo se těšil na Leona dočká se jen chodícího panáka bez jakéhokoliv rozkreslení co se do charakteru týče. Při sledování tohoto omylu jsem si vzpomněl na Sucker Punch. V případě Snyderova snímku se však jednalo o opravdu pěknou akci se spoustou nápadů a zábavných ptákovin a i ten opravdu lehce načrtnutý příběh měl alespoň zajímavou leč nerozkreslenou myšlenku. RE pro mě ve všech ohledech nestíhá ani SP, který měl alespoň něco do sebe. Jak nemusím remaky, tak RE by si ho po ukončení téhle podle mě kdysi úspěšné série zasloužil. A to pěkně podle her s ponurou zombie atmosférou. ()

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy