Avengers: Age of Ultron

• USA Avengers: Age of Ultron (více)
USA, 2015, 141 min

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů. (Falcon)

zipS

Cisty popkorn.. Nonstop vojnova mela kde sa maaruje kazdy s kazdym a tvor, stvarneny bettanym je skor na smiech a evokuje len vyplnenie jednej z dier v tak hrozne deravom scenari. Najslabuckejsie 3* ake sa len daju dat. ()

mmajjkii

Slabší než jednička? Určitě ano, avšak projeví se to až na škále projektu IMDb! Ale pořád vcelku zábavné, spousta akce, avšak slabší záporák, no a ten ňouma s mindstonem, toho vyhrabali kde? Viděl bych to na gayparádu v Riu de Janeiru, scény s ním to byl děs, naštěstí jich nebylo moc. Finále naopak nebylo špatné, ale oproti jedničce taky nic objevného... Taky to bylo celé nějaké vážné, chyběli mi tam vtipné průpovídky z jedničky (obecně je mám na odlehčení rád vesměs ve všech akčních filmech). Abych to shrnul, na 4*, IMDb 7/10 (IMDb The Avengers 8/10) to vytáhla povedená akce a s tím spojené finále, stejné jako v jedničce, ale pořád dobré. ()

Lady Marcy

Pokud čekáte promyšlenej příběh ani na to nekoukejte. Celej film o tom, jak se ničí město. Kdyby občas nezazněla nějaká vtipná hláška nebo něco nevybouchlo, nebyl by žádný problém při filmu usnout. Když jsem viděla tu novou sestavu avengers na konci,tak jsem se zděsila. Pokud v příštím díle nebude Hulk ani Iron man, tak snad na to ani koukat nebudu. ()

mullerad

Ďalšia Marvelovka, plná efektov, nadupaných akcií a mimozemských technológií. Keď niekto chce film, kde je lepšie vypnúť mozog a nechať sa unášať vizuálom, je to to pravé. Je to opäť koniec sveta, ľudia si zaslúžia zomrieť, ale vlastne nie, lebo sú super. Koho toto ešte neomrzelo, vrelo film odporúčam. Splnilo účel a ja ho hodnotím na 5*. Vo svojom žánre to bola BOMBA. Ten zmätok, chaos a rozpoltenosť k tomu asi už patrí. Odporúčam vidieť. ()

vassil

Těšil jsem se na to jako malý kluk. Nedbal jsem ani řečí že noví Avengers jsou nic moc. Ale po shlédnutí musím říct, že kdybych to neviděl, o nic bych nepřišel... Nějak mi to nesedlo, zdá se mi že je to asi dobrý akčí film, ale ty moc nemusím, marvelovské filmy jsou pro mě víc než akce... ()

njuska

Pro kristapána, co to je otřesnej dabing? Jak mohli takhle strašně zmrvit předchozí kvalitní dabingy a dokonce přeobsadit dvě hlavní role? A navíc upravit dialogy tak, jako by je pronášel nějakej zatrpklej profesor spisovné češtiny... ??? Absolutně mi to zničilo požitek z celého filmu! ()

jizvoun

Tak nějak jsem dostal to, co jsem očekával. Přibylo pár nových postav, pár staronových postav ze samostatných filmů a všechno se to nacpalo do několika akcí. Nic nového se nekoná, alespoň já to tak cítím, akce a hlavní pointa zachránit svět před dalšim zlořádem je stále stejná. Nezklamalo, ale ani nenadchlo. ()

gael83

Spektakulární, extatické, machistické a megalomanské! A tak to má být, jde přece o superhrdiny! Co vázne je story, trochen opakující se scénář a tak nějak utahaný Iron Downey Man nebo je to spíš můj pocit. Hlavní premisa opět zachraňujem svět a opět jsou u toho všichni z celý party, vyloženě mě sral ten s těma šípama, trochen homo týpek v kůži se fakt nehodil k Hulkovi, Thorovi a Captain America, kdo mě hodně baví je Scarlett a její Black Widow, rozhodně hraje nejlíp. Akce je samozřejmě plně v kvalitě Marvelu, střih, dynamika i hudba, které je tentokrát podstatně méně, proč? Všechno do sebe zapadá, tempo jako vždy uprostřed zvolní a pak už jedem tvrdě na finále a jak to tam bývá u Avengers se vyplatí chvilku si počkat protože v titulcích je vždy schovaný odkaz na další díl. Potěšil ten nový Red Boy, desing super a to střílení paprskem z čela to je styl a má to koule. Překvapivě nejvíc na mě zapůsobil závěr kdy dochází k předání pochodně novým členům Avengers Team, jako tohle je fakt dobrá práce a zároveň reklama a pozvání k další části. Ultron neřekl poslední slovo a Já se těšim, jak malej uhratej kluk na další díl. Good Job Marvel! ()

Lasa

Za mě velké zklamání po prvním dílu.Jestli už toho MARVEL nebere moc a dochází mu nápady nebo nevim,ale tady mi prostě celý film pořád něco chybělo a nebylo pořádně nic co bych čuměl doslova s otevřenou hubou a měl dobrej pocit..Nicméně v tomhle žánru pořád nadprůměr takže 3 z 5 ()

poison

Dalsi sr****, **ac**, ****ky. Takhle nejak vypada upadek digitalni kinematografie. Pro koho tohle pane boze toci. ()

StanleyVanH

Luxus, luxus a ještě jednou luxus, kolikrát si říkám, co o tom pořád můžou točit a Marvel má pořád skvělé nápady a styl. Naprostý originál a Avengery byli o5 skvělí, plný akce a napětí a sem tam dobrých hlášek, závěr byl naprosto dokonalí. ()

Sedmilhář

v první půlce filmu se kluci potkávají a vcelku bez nějakých problémů vykostí na koho přijdou...plytké, lineární, nudné...ale hvězdu za to, že s natočením a efekty to musela být hora práce... ()

zekon

Lepší než 1 a kupodivu i když je to plné triků a a akce má to hlavu a patu. Určitě stačila kratší stopáž, pak se to opakuje, ale ta komiksová akce tam je. Postavy se konečně více doplňují a více komunikují. Nicméně 4* na hraně. ()

Martin96

V komorní rovině Avengers jsou opět skvělí. Situační humor funguje, záporák je fajn. Z motivů a přesvědčení Ultrona by se dalo vytřískat více. Otravná dvojčata, celkově zbytečně moc vedlejších postav, nulová gradace a nemastné neslané vynuceně epické akční scény. 65% ()

DJDC

Rozhodně slabší než jeho předchůdce, avšak pro mě jako pro fandu filmů podle komiksové předlohy je to stále dobrá podívaná. Kdo na tento film kouká pouze jako na " akčňák" , už tak nadšený nebude. ()

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

18.11.2022

Joss Whedon se vrací do televize

Joss Whedon se vrací do televize

15.07.2018

Režisér prvních dvou Avengers Joss Whedon se mezi geeky poprvé proslavil díky seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Od té doby měla jeho kariéra jenom vzestupnou tendenci, jenže pak přišlo zklamání řady… (více)

Toby Kebell půjde po krku Vinu Dieselovi

Toby Kebell půjde po krku Vinu Dieselovi

28.06.2018

Akční komiks Bloodshot s Vinem Dieselem (Rychle a zběsile) v hlavní roli se pomalu přesouvá před kamery a nyní bylo konečně taky oznámeno obsazení hlavního záporáka. Postavu nelítostného Axe,… (více)

Black Panther velkolepě ovládl kina

Black Panther velkolepě ovládl kina

19.02.2018

Dlouho to vypadalo, že je značka pro blockbuster to nejdůležitější. Teď se však ukazuje, že je (minimálně) stejně důležitá i péče o ní. Kdybyste se před pár lety zeptali, jestli za první víkend utrží… (více)