Reklama

Reklama

Lidé zítřka

(seriál)
  • USA The Tomorrow People (více)
Trailer 1
USA, (2013–2014), 15 h 38 min (Minutáž: 42–43 min)

Hrají:

Robbie Amell, Peyton List, Luke Mitchell, Aaron Yoo, Madeleine Mantock, Mark Pellegrino, Jeffrey Pierce, Sarah Clarke, Jacob Kogan, Douglas Chapman (více)
(další profese)

Epizody(22)

Obsahy(1)

Příběh několika mladých lidí z různých koutů světa, kteří reprezentují další stupeň ve vývoji lidské rasy. Každý z nich oplývá nadpřirozenou schopností, například schopnost teleportace nebo telepatické komunikace. Pracují společně za účelem porazit síly zla. (Lama.Lama)

Diskuze

viviak

viviak (hodnocení, recenze)

tomas.malo

bože to bola trapno divno epizoda po dlhej dobe. koniec uplne hrozny, jedine jed ok ma schopnosti a john z hentou onou-to už bolo aj tak davno jasne. Zrada vo vlastnych kruhoch sa tiez dala cakat. Slabo vygradovane...som zvedavy ci aspon to finale utiahnu na vybornu, ked uz asi dalsia seria nebude.

na příspěvěk reagoval alienemo

alienemo

alienemo (hodnocení, recenze)

Tak toto bol perfektny diel, Aj ked pre istu udalost by som tvorcov zavrazdil :-D

Uživatel viviak smazal svůj příspěvek.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Martin12500

Já jsem si to myslel ... asi to věděli i tvůrci, že to všechno směřovali ke konci... aspoň, že to neskončí neuzavřené ( Snad)

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Konec 20tého dílu byl opravdu nervydrásající ... a upoutávka na další díl vypadá naprosto lahůdkově... podle mě tu máme kandidáta na nejlepší finále jarní sezóny.

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Excelentná epizóda 01x20. Všetko sa rozohralo tak ako by to smerovalo ku cliffhangeru, ale ono ešte pár dielov bude. Dobrééé, veľmi dobrééé :-)

na příspěvěk reagoval Martin12500, viviak

viviak

viviak (hodnocení, recenze)

dragon94

no neviem preco je okolo toho take ticho. som aj rozmyslal co by mohlo byt v druhej serii ale nic ma nenapadlo z mojho pohladu to trochu zle rozohrali celkovo ten dej...proste teraz sa neico stane na konci 1 serie a kludne moze byt koniec (nie že by som ho chcel)...len fakt neviem co yb dali do druhej serieta uz by musela byt asi o dost inom ako prva...tento serial je uplny opak arrow-kde uz je tolko postav a tolko deja, ze ziadnej dejovej linke sa nedostava tolko priestoru kolko by malo...

viviak

viviak (hodnocení, recenze)

alienemo

tak to urcite hej...len sa bojim ze ju odpracu a ak bude druha seria tak tam nebude, mozno zomrie hm...ale inak som sa pobavil na tej scene kde kááára s hentou  druhou(už ani nwm jak sa vola) tam žiarlivostne v bare kotkodakali v zmysle, že stephena musia pred hilary ochranit a pritom cisto len zavist že je snou :DDD uplne akwaard scena bože doteraz  sa na tom smejem :P

alienemo

alienemo (hodnocení, recenze)

viviak

ale no tak. hillary bola jasna od zaciatku. Aj ked som dufal ze nie. Dufam ze to dobre dopadne a uvidime ju v dalsej serii. K Stephenvi sa hodi daleko viac ako tie dve co sa tam obsmietaju.

na příspěvěk reagoval viviak

viviak

viviak (hodnocení, recenze)

konečne dalsia cast, a nakoniec bola uplne ze top, bože hillary didnt see that comming :D promo na dalsiu vyzera velmi slubne :o)))  myslim ze sa do konca sezony mame na co tesit.

na příspěvěk reagoval dragon94, alienemo

Martin12500

Martin12500 (hodnocení, recenze)

tak az teraz som dopozeral 18 cast, islo o dalsiu skvelu epizodu, behom 45 min sa udialo tolko ako keby to malo 2 hodiny... snad to obnovia.

alienemo

alienemo (hodnocení, recenze)

Ta Cara mi uz zacina liezt na nervy. Stephen konecne spravil co mal a kravka mu to bude vycitat :-D

na příspěvěk reagoval tomas.malo

viviak

viviak (hodnocení, recenze)

ja si myslim ze founder je hajzel, po tejto epizode sak skor priklanam k tomu ze jed je "dobrak" a myslim z e dalsia ep. moc ten stroj riesit nebude a ze to bude taka ulet epka aspon podla proma...

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Myslíte, že ten stroj je něco jako Cerebro ? ... Zabij všechny lidi ... zabij všechny mutanty.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

" Oh you stupid stupid boy" !!! Sakra jak já jím to žeru i s navijákem :D !

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

alienemo

Myslím, že by měla mít 22 epizod... stejně jako Arrow.

Ale myslím, že Ultra je jediná organizace co ty lidi honí .. a vedou ji ti dva Jed a Zakladatel... Takže když odpravíme toho zlého ... tak už nebude žádná válka a nic ... leda že by se potom do toho začla míchat vláda...

alienemo

alienemo (hodnocení, recenze)

dragon94

Tazko povedat. Zalezi od toho ako skonci tato seria. Momentalne neviem ani kolko ma dielov, vyzera to na 19 ale asi bude 20. Tak ci tak mame 2-3 diely do konca. To staci na uzavretie tejto serie len tak tak. Ja vsak pochybujem ze to uzavru. Momentalne sa objavila nova mozna linia. Stroj. Neviem co je to, ako to funguje, preco to bolo zostavene. Druha seria by sa tomu kludne mohla venovat. Ale samozrejme k tomu treba este nieco viac. Nejake epizodne diely s prebudenymi su dobre ale nejaku druhu liniu by trebalo vytvorit. Napriklad ten zakladatel sa mi nepaci asi rovnako ako Jedikiah. Popripade si treba uvedomit ze zatial sme len v jednom meste. Co dalsie mesta? Z dielu Superhero vieme ze prebudeny su aj inde. Dalsia organizacia ako ULTRA? Ale na vyssom levely?

na příspěvěk reagoval dragon94

alienemo

alienemo (hodnocení, recenze)

viviak

Ako sa to vezme. Sledovanost nie je nijako oslnujuca. Tie sledovane uz predlzili. Dost to moze teraz pochovat 100.

Reklama

Reklama