poster

Rosemary's Baby (TV film)

Drama / Mysteriózní / Horor

USA, 2014, 170 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Laerry
  ***

  V poslední době spousta filmových klasik je převáděna na seriálovou verzi – či minisérii – což je případ Rosemary má dětátko. První část je natočena skvěle a je plná napětí, jak to má být. Pak ale přijde druhá část, která původní svižné tempo ztrácí a rozbředává se do protivných výjevů více blouznící a šílející Rosemary. Když už nic jiného, tak se divák může pokochat exteriéry Paříže – což jako jediný větší klad nestačí.(15.11.2014)

 • NinadeL
  ****

  2/2 Agnieszka Hollandová přenesla téma slavného románu a filmu z New Yorku 60. let do současné Paříže a ruku v ruce s touto změnou došlo i na další posunutí významů. Leč není to na škodu, jen je to jiné řešení výborného nápadu, který fungoval tehdy a funguje i dnes. Levinovým tématům obecně propadám, takže jsem nemohla být jinak, než potěšena.(2.2.2015)

 • Morholt
  ****

  Agnieszka Holland nevytvořila tak depresivní či intenzivní verzi Levinova románu jako Roman Polanski, ale na druhou stranu je tohle zpracování pro většinového diváka stravitelnější. A povedlo se i herecky. Zase se tu nabízí především srovnání obou hlavních protagonistek a ačkoliv Zoe Saldana těžko přehraje Miu Farrow, byla mi její Rosemary sympatičtější, protože z bývalé Allenové mám právě od dob první Rosemary hrůzu. Nemám výrazných námitek. 70%(24.6.2014)

 • Botič
  ***

  Rosemary's Baby Agnieszky Holland postrádá onu tíživou atmosféru a nepříjemnou vlezlost Polanskiho originálu, ale na druhou stranu přichází s několika poměrně zdařilými hororovými momenty (probuzení se uprostřed chirurgického zákroku). Nemluvě o tom, že Paříž Rosemary sluší mnohem víc, než New York.(20.8.2014)

 • lioncel
  ***

  Normálně dávám za 170 televizních minut běžně minimálně čtyři hvězdičky .. tady by také slušely - už jen za snahu, nádherné exteriéry, krásný čistý obraz /HD/ a jednu opravdu vydařenou pěknou vražednou akcičku /v kuchyni/ .. jenže nemohu - tohle měla přece být Rosemary .. ´ta´ Rosemary - od Levina (!) .. naprostá klasika .. a proto nejde neporovnávat s originálem (i tím filmovým) - tady totiž chybí téměř vše to zásadní : děsivé tajemno, pochybnosti o vlastní rozum, narůstající obavy, hrůzné podezření, veliký strach /děs, odhodlání .. tedy ono tu to je, ale tak nějak hodně sterilní, hezky poklidné, studené, nijak vás to moc nezasáhne, nevtáhne, ani neděsí ...(26.8.2014)

 • - Zoe Saldana bola prvou a jedinou voľbou pre úlohu Rosemary Woodhouse. (Keithe)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace