Danny zdědil lázně v horách a chce se tam s přáteli zajet podívat. Nikdo z nich však netuší, že je čeká setkání s krvežíznivými kanibaly... Danny pracoval jako burzovní makléř, ale velký stres ho přivedl až na pokraj sebevraždy. Nemá žádnou rodinu, byl adoptován, a jeho rodinu vlastně tvoří jeho přátelé. Když se dozví, že zdědil hluboko v horách lázně Hobb Springs, zajede se tam i s kamarády podívat. Očekává nějakou malou chaloupku, ale komplex je opravdu velký. Starají se o něj sourozenci Sally a Jackson. Hluboko v lesích žijí i jejich příbuzní, zdegenerovaní a nesmírně krutí kanibalové. To však Danny ani nikdo z party zatím neví. Danny je rád, že našel rodinu, o které se domníval, že ji nemá. Zpočátku je takový rozpačitý, ale postupně se stále více přiklání k názoru, že by bylo nejlepší lázně zrekonstruovat a věnovat se jejich provozu. Sally a Jackson mají s Dannym plány, o kterých Danny zatím neví. Danny je vyvolený k tomu, aby měl se Sally dítě, a ozdravil tak rodovou krev. Sally a Jackson postupně likvidují jednotlivé členy party, ať sami, nebo za pomoci svých zmutovaných krutých příbuzných. Jednoho večera přesvědčí Dannyho, aby se s nimi vydal za ostatními příbuznými do lesa. To, co Danny vidí, ho šokuje a nevěří, že by to mohli být jeho příbuzní, ale poté, co vypije nápoj, který mu Jackson podá, se Danny změní. Má se Sally sex před očima všech, a když se vrátí do hotelu, ve kterém zbyla už jen Toni a dva kamarádi, chová se podivně. Zpočátku tvrdí, že jen hodně pil, a chce, aby odjeli. On zůstane se svou rodinou a bude se starat o hotel. Toni ho tam nechce nechat. Je jasné, že to místo a ti, kteří v něm žijí, nejsou normální. Ráda by Dannyho zachránila, ale je příliš pozdě, Danny už se rozhodl, že bude žít se svou rodinou, a Sally si vybral jako životní partnerku. Kanibalové zabijí přátele a mezi Toni a Sally dojde ke rvačce. Toni má navrch, Sally opaří v horkém prameni, ale na pomoc jí přijde Jackson, který chce Toni zabít. Danny se na chvíli vzpamatuje a chce, aby utekla, ale Toni toho ví příliš, a tak ji Jackson dostihne a zabije. Z Dannyho přátel už nezůstal mezi živými ani jeden. O několik měsíců později je Danny v roli správce svého hotelu a se Sally, která je po rvačce znetvořená a na invalidním vozíku, provozuje sex před očima svých kanibalských příbuzných. Doufají, že se jim podaří počít dítě. (TV Prima)

Ace.A.T.L. odpad!

Tohle bylo co? To už nemá s původní myšlenkou absolutně nic společnýho. Tohle vyblil někdo, kdo chtěl točit něco, kde se mu ženský svlíknou a budou to brát, jako super roli. Jako samostatnej film, bez těch mutantů by to možná za nějakou * stálo, ale takhle ani náhodou. Za mě Odpad! a NEDOPORUČUJU ()

chochi18

Booze , tak to bola teda pičovina. Kratky stručny obsah : jebačka - smrť - nuda - jebačka - smrť - smrť - nuda - smrť - jebačka - koniec. ()

pepca72

Jako fanda série, kterou od 3 dílu prznil, ale přesto ještě obstojně točil Declan O'Brien, jsem nedbaje blbého děje, čekal svou porci kvalitní řezničiny okořeněné černým humorem, kterou Declan umí. Dostalo se mi však, v režijním a produkčním podání nějakého balkánského debila, sračkoidní báchorky, bez jakého-koli napětí a krvavě zábavné tortury. Mimo uvodní cyklo scénu, a řitní průplach, to stálo za starou belu. Chvílemi jsem měl dojem, že čumím na nějaké bulharské porno, protože tam víc píchali, než řezničili. Declane O'Briene, vše odpuštěno, vrať se k sedmému dílu ty a tvůj úchylný tým, nebo to pohřběte. ()

Bohdy67

Kdyz uz nevite coby, nechte sukat vsechny se vsema... Tahle serie uz nema cim prekvapit... Sadie Katz je šukézní,ale to je asi tak všechno... škoda času...22% ()

Shay odpad!

Na tenhle díl jsem se moc těšila. Ale je to totální sh*t.. Už se na to nikdy znovu nepodívám. Zbytečná ztráta času.. Už to není ten Pach krve, kde je nahánějí po lese a je to napínavé jak kšandy. Tohle už nikdy. ()

Domitri

Vážně něco takovýho vzniklo? Začátky týhle série byly super.. první film byl úžasnej, druhej zas tak ne ale pořád to bylo dobrý... 3 film byl taky o poznání horší ale furt si to zachovalo takovej ten svůj styl.. ale od 4 to šlo hodně dolů... a tohle je to nejhorší co v týhle sérii kdy vzniklo... nikomu nedoporučuju... za prvý jsem nevěděl jestli se koukám na horor přeplácaný souloží.. nebo na péčko s vedlejším krvavým příběhem... Tahle série šla hodně do zadnice... 25% ()

pájap

Tenhle díl jsem ještě neviděl. Až teď jsem na něj narazil na maxu...pohoda..horor..ta blondýna byla fakt nadržená. ()

Jansuper

Neeeee to je problém Američanů oni to prostě pátým dílem nemohli ukončit, oni se rozhodli že natočí šestý díl který na víc ani nenavazuje na minulý 5 díl a prostě se rozhodli natočit to trochu složitějš ale neuvědomily si toho že hůř, tento díl ani moc už není o kanibal ech ty tu moc vidět už ani nebyly, děj se odehrává v nějakém trapnem hotelu kde mě to strašně nudilo, naši hrdinové tam jen chodily kecali a šukali, Valeri Milev natočil skoro vlastně takový porno což se mu nepovedlo a ta zapletka s tou nějakou sektou nebo co, je podle mě úplně debilní a vůbec ji nechápu a masky mutantů každým dílem fakt horší a horší a zabití též ale hlavně jen nudný dej v nějakém hotelu, ale ta scéna na začátku s těma cyklistama byla fajn ()

Little_Sawy odpad!

Viděla jsem to raz a stačilo. Totální sračka, která už není ani zábavná, tobôž (ne)zajímavá. Strata mého času. Kdyby jse tam alespoň všichni objesili neboť, tam dělají satanské rituáli ale dějově je to jak když má babka průjem, totální sračka. ()

Isfio odpad!

O čom bol Wrong Turn v prvých dieloch? Naháňačka v lesoch, zmutovaní kanibali, ktorí to dobre vedeli s lukom, nožom a mačetou, kulinárske špeciality v ich zrube, sympatickí herci a ako tak logický a zaujímaví scénar. Akcia od začiatku do konca. A čo sme dostali v časti 6? Polovica filmu je prehliadka starého zatuchnutého kaštieľa, v druhej časti pár zabití a koniec. Ani akcia, ani napätie, nič. Mutanti sú akýsi domestikovaní mnísi, ktorí akoby do filmu nepatrili a robia len kulisy. Sú tam len preto, totálne neškodní, aby sa film mohol volať Wrong Turn. Buď nech to ukončia, alebo sa vrátia ku koreňom - prvá scéna z filmu bola presne to o čom Wrong Turn je. Nepotrebujú kaštiele, sanatória, stačia Virgínske lesy a nabrúsené nože. ()

ciapok

tak človek sa teší na deformovaných lesných ľudkov, ktorí sa s výskaním a ladným skokom pohrávajú so zablúdivšími američanmi na hubách, ktorí opäť raz zle odbočili. Potvorky však zaliezli do penziónu, spolčili sa s "normálmi" a celé sa to produkovalo dákym ruským porno producentom. Pokusy o herectvo boli zábavné, no pomätená segra s chraplákom bola chrumkavá a dokonca prejavila aj tzv nadstavbové herectvo (komplikovaná emócia zlosti). Moja najviac oblúbená hviezdička vedľajších rolí, Roxanne Pallett, si po tomto filme môže rozšíriť svoje bio o najstrašnejšiu smrť v sérii WT. Toto snáď spoiler nebol, bo všetkým musí byť jasné, že všetky pekné baby pôjdu dole :) Nuž, sedmička WT sa bude odohrávať zrejme na plavárni na Saturne a mihne sa tam aj Jason Voorhees. ()

MirINDay

To, na co jsem čekal, přišlo až ke konci. Tuhle sérii miluju a bohužel to nemělo tu akčnost a správnou atmosféru předešlých dílů Pachu krve. ()

in flames

Rád nadhodnotím, pretože kto od tejto série čaká nejaké intelktuálne dramatické zvraty je podľa mňa....naivný. Návrat do lesa. Killy majú grády, a dokonca je tam relatívne nápaditý dej a so zaujímavým vyvrcholením. Pre fan série lahôdka. Hviezdu znižujem za presýtenie erotikou, páni tvorcovia asi hovorím za všetkých, že nechcem pornografiu ale horor (čo je samo o sebe dosť úchylný žáner) a tak ubrať na zbytočných scénach a radfšej postavy ponaháňať po lese, ked už je tam tak krásne.... ()

marcelinos odpad!

To byl tak strašnej díl,že horší už to být ani nemohlo.Po hodině znechucené vypnutí a konec (jen pro zvědavost) dostopovat po krocích.Takhle úplně zničit vcelku upadající sérii...povedlo se to. Tak jak jsem se těšil na tento díl,tak teď si zase přeji,aby už víckrát žádný nebyl :D (no i když,snad budu zase doufat v něco koukatelného) ()

limalama

Nejslabší díl série a to jednoznačně. Vždycky jsem se na pokračování těšil, ale tohle bylo zklamání. Začátek klasika, ale čím dál větší slabota. U každého dílu jsem se aspoň trochu bál, ale tady slabota 40% ()

leiin

No nevím jak by jsem se vyjádřil k tomuto dílku ale docela mě to zklamalo viděl jsem všechny díly ,ale tento je skutečně nejnudnější. Ale odpad tomu dát zase nemůžu, bylo tam alespoň vše, co má správný horor mít,snad kromě pořádné lekačky. Kdyby tam bylo méně erotických scén, bylo by to lepe. No ale podle toho co jsem viděl od režisérky Valeri Milev, tak to bylo nejhorší její dílo, bezduché skoro žádný příběh a erotiky až to bylo k smíchu. ()