Skutečné příběhy (TV seriál)

Čert nikdy nespí

Skutočné príbehy

Taký je život

Povídkový / Drama

Slovensko, 2016, 8x45 min

Albert Vlk

Jaroslav Mottl, Vladena Škorvagová, Ivo Heller, Radoslav Kuric, Elena Kolek Spaskov, Jozef Jurčišin-Kukľa, Dáša Laurová, Andrea Karnasová, Peter Trník, Oľga Schrameková, Ján Mistrík, Judita Vargová, Táňa Kulíšková, Dagmar Sanitrová, Nikoleta Stasinková, Alena Pajtinková, Juraj Ďuriš, Norman Šáro, Bibiana Ondrejková, Erik Peťovský, Lívia Bielovič, Pavol Topoľský, Soňa Ulická, Katarína Andrejcová, Martin Kaprálik, Milada Rajzíková, Martin Horňák, Jana Labajová, Michal Kalafut, Renáta Ryníková, Branislav Matuščin, Kamil Kollárik, Natália Puklušová, Andrea Sabová, Jakub Kuka, Katarína Jančula, Daniel Výrostek, Noemi Vyhlídalová, Tomáš Magát, Adela Mojžišová, Zlatica Gillová, Štefan Šafárik, Maja Velšicová, Igor Šimeg, Edita Borsová, Filip Šebesta, Michaela Mäsiarova, Jozef Antálek, Dávid Hartl, Gregor Hološka, Marta Potančoková, Alena Michalidesová, Ján Slezák, Dárius Kočí, Emil Leeger, Andrea Kvašňovská, Natália Hatalová, Daniel Vajda, Zuzana Vačková, Igor Krempaský, Libuša Trutzová-Balková, Broňa Kováčiková, Drahomíra Panušková, Natália Kajzerová, Andrea Kiráľová Somorovská, Karol Csino, Jana Buršáková, Szilvia Kiss, Ondřej Daniš, Danica Jurčová, Jarmila Hittnerová, Ľudmila Swanová, Ladislav Konrád, Radovan Hudec, Tomáš Palonder, Marián Viskup, Eva Matejková, Jana Valocká, Pavol Tomčík, Peter Mattes, Heňa Kecerová, Peter Krajčovič, Oľga Solárová, Matúš Krátky, René Schleifer, Jozef Vajda, Ján Greššo, Marcel Nemec, Peter Cibula, Milena Minichová, Réka Derzsiová, Naďa Vladárová, Dušan Kaprálik, Michaela Trokanová, Michaela Mikulášová-Čobejová, Boris Farkaš, Daniela Gudabová, Kamil Mikulčík, Alexander Maďar, Stanislav Staško, Tibor Vokoun, Vlado Zboroň, Zita Furková, Tomáš Vravník, Ivan Gontko, Peter Makranský, Sarah Arató, Jana Hubinská, Matej Landl, Júlia Sabolová, Viktória Korbačková, Martin Fratrič
  • mirika39

Zraz slovenských amatérov sa zase blysol. Kto im tieto výkaly stále financuje???(17.3.2017)

• furioso

Ten moment keď niečo taká sračka, že to ani Kraus s Marcinom nepodlezú(1.8.2016)

• JohnMiller

Za to, že jojka používa na túto kravinu o troška viac rozpočtu ako pri Rodinných záležitostiach ešte neznamená, že akože scenáre ktoré napísal "sám život" a neherecké výkony budú pozerateľnejšie.. No nebudú!(3.3.2017)

• Artogon

To... To bolí. Keď už Krausovi došli nápady na zhovadilé rodinkové sitkomy, tak zoberieme nejaké príbehy (Poznámka: 90% týchto blbostí je síce opísaných, ako napísané životom, ale diváci strávili množstvo času nad ich vymýšľaním za pomoci žiakov autistickej školy) od divákov týchto zhovadilostí? Good job! Nabudúce to dajú napísať zvieratám fanúšikov týchto zhovadilostí, nech sa uzavrie kruh? My sa teroristov báť nemusíme, toto pustiť na letisku, tak to otočia späť do Sýrie a budú prosiť Allaha o odpustenie a aby tam už nikdy nemuseli. Objektívne hodnotenie znie: Po jedinej epizóde som potreboval urgentnú, opakovanú lobotómiu a výplach žalúdka. Za každú jednu reklamnú pauzu budete ďakovať bohu a tancovať na reklamu na vložky.(1.8.2016)

• fugyx

Márne som hľadal nie dôvod, ale zámienku na aspoň jednu hviezdu. Bezvýsledne. Nedopozerané, videný len začiatok a posledná minúta. Ak by toto reprízovali niekedy, hoci aj na ktorejkoľvek dcérskej stanici, vyhnite sa tomu. Akože noví Bakalári, no radšej nech to píšu akí-takí scenáristi Búrlivých neplačúcich koní ako takéto spracovanie pseudodiváckych námetov. Hrozné dialógy na hrozný scenár. Herci to majú síce zaplatené, ale aj tie výkony boli v harmónii s nevkusom celého tohotok. Samozrejme nesmie chýbať vševediace komentovanie hlasom Petra Rúfusa, bez ktorého by bol divák naprosto stracen. Promujú to ako "Čert nikdy nespí", v zvučke a predeli je "Taký je život". A na konci - neviem, možno z hanby - žiadne titulky, koho ste videli a komu poďakovať za zabíjanie času. Zriedkakedy niečo takto otvorene skritizujem, lebo sa sústreďujem na lepšie stránky vecí, ale hold, tu nieto ničoho na tú jednu hviezdu. Tá vyhasla a spadla. A bola zato rada.(14.12.2016)