• JohnMiller

Za to, že jojka používa na túto kravinu o troška viac rozpočtu ako pri Rodinných záležitostiach ešte neznamená, že akože scenáre ktoré napísal "sám život" a neherecké výkony budú pozerateľnejšie.. No nebudú!(3.3.2017)

• furioso

Ten moment keď niečo taká sračka, že to ani Kraus s Marcinom nepodlezú(1.8.2016)

• fugyx

Márne som hľadal nie dôvod, ale zámienku na aspoň jednu hviezdu. Bezvýsledne. Nedopozerané, videný len začiatok a posledná minúta. Ak by toto reprízovali niekedy, hoci aj na ktorejkoľvek dcérskej stanici, vyhnite sa tomu. Akože noví Bakalári, no radšej nech to píšu akí-takí scenáristi Búrlivých neplačúcich koní ako takéto spracovanie pseudodiváckych námetov. Hrozné dialógy na hrozný scenár. Herci to majú síce zaplatené, ale aj tie výkony boli v harmónii s nevkusom celého tohotok. Samozrejme nesmie chýbať vševediace komentovanie hlasom Petra Rúfusa, bez ktorého by bol divák naprosto stracen. Promujú to ako "Čert nikdy nespí", v zvučke a predeli je "Taký je život". A na konci - neviem, možno z hanby - žiadne titulky, koho ste videli a komu poďakovať za zabíjanie času. Zriedkakedy niečo takto otvorene skritizujem, lebo sa sústreďujem na lepšie stránky vecí, ale hold, tu nieto ničoho na tú jednu hviezdu. Tá vyhasla a spadla. A bola zato rada.(14.12.2016)

• mirika39

Zraz slovenských amatérov sa zase blysol. Kto im tieto výkaly stále financuje???(17.3.2017)

• Artogon

To... To bolí. Keď už Krausovi došli nápady na zhovadilé rodinkové sitkomy, tak zoberieme nejaké príbehy (Poznámka: 90% týchto blbostí je síce opísaných, ako napísané životom, ale diváci strávili množstvo času nad ich vymýšľaním za pomoci žiakov autistickej školy) od divákov týchto zhovadilostí? Good job! Nabudúce to dajú napísať zvieratám fanúšikov týchto zhovadilostí, nech sa uzavrie kruh? My sa teroristov báť nemusíme, toto pustiť na letisku, tak to otočia späť do Sýrie a budú prosiť Allaha o odpustenie a aby tam už nikdy nemuseli. Objektívne hodnotenie znie: Po jedinej epizóde som potreboval urgentnú, opakovanú lobotómiu a výplach žalúdka. Za každú jednu reklamnú pauzu budete ďakovať bohu a tancovať na reklamu na vložky.(1.8.2016)