Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Čeká ho silný soupeř, jehož jméno se navíc spojuje s dávným neštěstím v jeho rodině, a blížící se zápas bude proto nejen náročný, ale i velmi osobní. Spolu s Rockym (Sylvester Stallone) po svém boku se Adonis pokusí naplnit dávný odkaz a získat odpověď na otázku, za co se vyplatí bojovat. Creed II je filmem o návratu, který oživí vzpomínky a znovu připomene, co dělá šampióna šampiónem. Poselství zní jasně - nezáleží na tom, jak daleko ve svém životě dojdeš, tvá minulost a tvá rodina bude vždy s tebou. (Forum Film CZ)

BillyGoat

Adonis Creed mě prostě za srdce nechytl. Tady už mi byl o něco sympatičtější než v jedničce, ale zato film byl zas o kus horší než první díl. A to co platilo o předchozím díle – tady platí dvojnásob : svoje hrdiny (jasně, že tím myslím Rockyho) byste neměli vidět slabé, nemocné, staré, jak něco vzdávají, jak odcházejí nebo jak jen někomu předávají štafetu – (spoiler) ta scéna kdy si Rocky s Creedem jen ťukne pěstí, řekne „Teď je tvůj čas“, pak si sedne a posune si tralaláček na hlavě, byla pro mě skoro neúnosná. ()

Oup

Okrem toho, že to píšem ešte cez film, lebo sa pri tom vážne nudím, musím napísať, že keď na začiatku vyhral titul majstra bez toho aby sa zapotil, a celkovo príbeh, tá časť, čo má zapríčiniť to, že hlavnej postave držím palce, kola uje na plnej čiare, nezáživná vykrádačka. Boje sú urobené, tak aby to vypadalo pekne, ale nevyzerajú ako box, skôr ako nejaká kórejská nepodarené bojovka, schválne som napísal nepodarené, lebo viem, že existujú aj dobré... Vážne držím palce Dragovi, na plnej čiare... ()

trichogaster

Na tento film som sa moc tešil...celkovo film nesklamal ani zas moc nepotešil.. nabudúce si pozriem radšej pôvodný súboj rocky vs drago ()

KcarlosK

Stejný případ jako první díl. Pouze nostalgie a jinak recyklovaná nuda. I ten Sly vypadal, jako že v tom ani nechce hrát. ()

lahvi

Nechápu rozhodnutí, proč scéna, kdy se Ivan s Rockym poperou v nemocnici byla z finální podoby filmu vystřižena. I když chtějí předat žezlo nový generaci, stejně na to většina lidí kouká z nostalgie ke starým dílům a postavám a příběhu o Rockym. ()

Jackal07

Dobrý, fakt dobrý. Škoda vystřižené scény menší bitky Stalloneho s Lundgrenem, doufám, že ji jednou uvidím. Brigitte Nielsen byla odpudivá už tehdá a teď je mi z ní doslova na blití. ()

Flammarion

Hlavní hrdina by mohl být lepší herec - ok, Sly by mohl míň kecat - ok, ale kujva po tolika letech a stále ten příběh má co říct a nejen to, prostě žije dál. Strašidelné ambice vnesla botoxem oteklá Briketa, které je ve filmu tak akorát. Minutu navíc a mohl z toho být i horror. ()

DoktorSlovo

Jen o něco menší průšvih než poslední Rambo.Stokrát vylouhovaný pytlík čaje, předvídatelný příběh,zcela neuvěřitelné souboje.To co prošlo jako umělecká licence v době studené války,dnes už ne.No a pak je tu solný sloup Stallone.Ikona, která neví,kdy přestat. ()

MatyRock

Objektivní pohled na film šel do koše, protože tohle je pokračování mojí srdcovky. Sérii Rockyho prostě miluji! A Creed, jakožto jeho nepřímé pokračování, prostě musí být aspoň průměrnou záležitostí. Creed 2 je fajn pokračování, které uctívá charakter postav, má chemii mezi hrdinou a záporákem a skvělé boxerské scény. Záporák je super! Jedná se o syna Ivana Draga a ano, působí to truchu jako pěst na oko, když se najednou vrátí a chce se utkat se synem Apolla Creeda. Ale postupně dostanou oba charaktery, jak Ivan, tak jeho syn, jakousi hloubku. Hezky vidíte motivaci proč to dělá. To se bohužel nedá říct o Creedovi, který určitou motivaci má, ale úplně s ním nesoucítíte. Z velké části je film rodinným dramatem, což nebylo na škodu. Film jsem si, až na pár chvilek, užíval! 7,5/10 ()

TrevisoCZ

Postava Creeda mi v tomto filmu nepřišla zajímavá. Daleko raději bych viděl film s názvem Dragos, který by se zaměřil na Ivana Draga a jeho syna. ()

wollfy

Jednička dobrá tohle už slabý. Ale záběry z ringu super. Asi nejleépe nasnímaný box ve filmu. Dějově limonáda a natahovaný štrůdl. ()

Indio

Dobrej film ale nemohl jsem se zbavit pocitu, že se měl příběh zaměřit spis na Viktora než na Adonise. Takže udernejsi by bylo DRAGO než CREED ()

Caesarion

Byl jsem nadšený. Film mě překvapil. Stalloneho výkon v podstatě srostlej s minulostí. Velké chvile ve filmu, se střídají s dramatickými momenty a ty tréninkové a boxerské momenty jsou v pozadí, tak aby vyzdvihli spíše filozofickou podstatu filmu s odkazem na minulost. Není to dokonalé, ale ani né jen dobré. ()

KiSsNeO

Film o boxerovi s větším egem než L.A.., ale přitom trpí silným pocitem méněcennosti a za svoje rozhodnutí viní ostatní a je protivnej na svoje blízké, než aby převzal zodpovědnost jako dospělej člověk. Což chápu, že se občas stává, ale scénář je dost předvídatelnej, nudnej a zbytečně moc "dramatickej". Z filmu o boxu se stalo rodinný drama...Měl jsem problém to dokoukat. První díl byl o moc lepší. Dvě hvězdy za super zvuk, hudbu v celém filmu a střih při zápasech. ()

panfilmu

Proč jsem tomu dal tři hvězdy ani sám nevím, ale dal, asi mě obměkčil SLY na kterého trpím od malička. Rocky a série Rocky, mě provází celý život a jak ten úchyl se vždycky koukám když ho dávají i když ho mám nahranýho ! To je prostě srdcovka. A pak si po mnoha letech asi SLY řekl, že to ještě podojí a natočí spin of o CREEDOVI, tak byl v kinech první díl,. který nebyl špatný, ale ani si z něj nikdo nesedl na zadek, prostě docela dobrá koukačka na sobotní večer. Pak ale někdo, asi zase ten SLY, přišel s nápadem, že by se ten mladej CREED mohl utkat s DRAGEM ve dvojce ! Protože mu přece zabil fotra, no jo, to si ale zas někdo uvědomil, že ten DRAGO je už taky starej pes a bylo by asi trochu trapný poslat mladýho kluka na starýho LUNDGRENA. Tak vymysleli, že nasaděj, mladýho DRAGA na mladýho CREEDA. A já když jsem četl tuhle vizi, před natočením tohoto snímku, tak jsem si řekl, že by to mohlo bejt dobrý a že bude hezký zas vidět ROCKYHO a DRAGA pohromadě. Kostra příběhu byla vymyšlená dobře, dokonce po čase ukázali i syna DRAGA, toho rumunskýho boxera, vypadá skvěle. Ale když jsem ten film viděl všechno mě tak něják zklamalo, čekla jsem hlubší příběh a silnější motivaci, prostě jsem chtěl doják, jako v ROCKYM, jen mě ten snímek zklamal, nebylo to ono, ta dějová línie byla divná, až moc divná, tak sem sed na youtube a co jsem nenašel, přesně to co tomu filmu chybělo, vystříhané scény, které by ten film poslali o level výše a mě by tak nesral, scény kde si starej DRAGO a ROCKY pohledem odpustí staré křivdy a kde i mladej DRAGO a mladej CREED  se po zápase vlastně usmíří a oba se vzájemně pochopí. to jsou scény, které by ten film udělali něčím víc, než jsme dostali v kině a v televizi, nechápu proč to co by ten film povýšilo, bylo vystříháno, mrzí mě to. ()

CampaHD

65% predvidatelne ale nie zlé, no na Rockyho atmošku to proste nemá a top je tu Sly a nevadil Dolph. Bez Brigitky by sa to obišlo. Veľmi zaostavala hudba , tu sa dalo spraviť omnoho viac. ()

K1K0

Páči sa mi ako prvá aj druhá časť príbehu nadväzuje na pôvodné časti filmu Rocky. Je to veľmi utahané skôr to rozpráva príbeh mladého ako samotný box. Je to dosť emocionálne ako aj prvá časť, ale určite to má niečo do seba. ()

Rocky se dočká dalšího spin-offu

Rocky se dočká dalšího spin-offu

29.07.2022

Boxerská franšíza kolem Rockyho se rozroste. Po Creedovi se totiž vlastního filmu oficiálně dočká také Rockyho nemesis Drago. Scénář ke snímku od studia MGM chystá Robert Lawton (Crave), který mimo… (více)

Další Transformers našli režiséra

Další Transformers našli režiséra

17.11.2020

Po dlouhém a náročném hledání zdá se studio Paramount konečně našlo režiséra příštích Transformers. Snímku, jenž si klade za cíl restartovat celý vesmír a začít s čistým štítem, se tak nakonec ujme… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Studio United Artists znovu ožívá

Studio United Artists znovu ožívá

06.02.2019

Sto let poté, co legendární tvůrci D. W. Griffith, Mary Pickford, Charlie Chaplin a Douglas Fairbanks založili první distribuční a produkční společnost na podporu nezávislých filmových umělců, studio… (více)