Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

njuska

Neuvěřitelný serál!!! Pro mě osobně jednoznačně na vyšším levelu, než už poněkud nudní Simpsonovi s otravně "americky" tupým Homerem. Snad každý díl je zábavný a přiznám se, že jsem nikdy snad ani minutu nenudil. Už se těším na novou, pátou sérii :) ()

sten32

Genialny serial ktory stvoril rovnaky človek ako Simpsonovcou, a je to dosť poznať, síce to už z dalšími seriamy upadá, ale stale sa tam niečo dobré nájde, skôr je problém že sa tam rozoberajú témy dnešného sveta a len sú prenesené do dalšieho tisícročia.Celkom pozeratelné aj z českým dabingom, ktorý ale ničí podstatu niektorých vtipov. ()

naytsirk

Na rozdíl od Simpsonovích se tady mohl Matt Groening mnohem víc vyřádit a já si to vesele užívám...Což neznamená, že mě nebaví Simpsonovi... ()

Tomulka

řekl bych že futurama je velmi vtipná záležitost. Většina lidí bude tento seriál asi porovnávat s rodinkou Simpsons, ale to je dle mého názoru zcestné. Tento seriál je o něčem jiném a některé díly bych řekl jsou mnohem lepší než u S. Každému doporučuji vidět pár dílů a pokud se mu budou líbit tak si rozhodně nenechte ujít další pokračování. Kdysi jsem se koukal na seriál v hodně hrozné kvalitě a formátu AVI a stejně to byl super zážitek. ()

filiperros

Čas ukázal, že Simpsonovi jsou samozřejmě mnohem lepší, ale rozhodně Futuramě nikdo nemůže upřít švih, výborný fóry a hlavně Bendera a doktora Zoidberga. Jen teda nesnášim českej dabing, Bender vůbec nezní sebestředně a arogantně, hlavně si ani nepamatuju, jak je přeložené legendární "kiss my shiny metal ass". Kdyby to bylo udělaný dobře, tak si to pamatuju. Takže doporučuju origoš. ()

Loganberry

Good news everyone! Tenhle počin vás rozhodně nezklame, pokud máte rádi kreslené seriály, parodie a humor obecně. (Jen tak na okraj díl 7 - The Late Philip J. Fry, šestá série - naprosto, ale naprosto dokonalé!) ()

J. K. Lister

Je to bezvadná parodie na různé sci-fi filmy. Co se týče dabingu, preferuji originál prostřednictvím titulek, i když patří náš dabing bezesporu ke světové špičce. Co se týče seriálu, vidím teprve první řadu, ale jsem spokojen. Jako mnoho zde přítomných bych doporučil nějaké naší televizi zapůjčit autorská práva na tento pořad. ()

Evuse

Jeden z těch seriálů na který se můžete dívat pořád dookola.Miluji Bendera a jeho : Polib mi můj lesklej kovovej zadek! ()

tuberatanka

O dosť lepšie ako Simpsonovci. Simpsonovci sú predsa len ešte bežná americká seriálová rodinka. Futurama je čistý úlet s bizarnými postavami. Na rozdiel od Simpsonovcov, vo Futurame vás určite nečakajú vyslovene slabé časti, diely zostrihané z predošlých dielov, či únavné scény kde sa furt spieva (spievané pasáže vo Futurame sú omnoho nápaditejšie). Sú tu o dosť zaujímavejšie a osobitejšie postavy, bizarnejší a trefnejší humor - a čo je hlavné, kvalita na úkor kvantity:) Funguje to aj ako animovaný seriál, aj ako paródia na sci-fi, aj ako satira. Je tu omnoho viac priestoru pre autorovu fantáziu a pre neuveriteľne šibnuté nápady. Samozrejme, trochu drsnejší humor a uletenejšie scenáre asi nie sú pre každého. ()

ARTchaoos

Najlepší kreslený seriál aký som doposial videl. More vtipných hlášok, dobre prepracovaná scifi scéna, proste kvalitný UMELECKÝ zážitok z celého seriálu. [Keby sa dalo dať 6* tak ich dám práve tomuto] .....[chaoos] ()

Sirion

Kdyby se mě někdo zeptal, jak si představuji Stopařova průvodce po Galaxii, tohle by byla moje odpověď. Vtipy o to lepší, že se autoři nerozpakují zařazovat i takové, které nemusí pochopit každý. ()

BaHa

Se mnou se Futurama zkrátka minula. Sledovala jsem první tři série v originále, ale animáči z budoucnosti si ke mně cestu nenašli. Příliš sarkastické, příliš umělé, příliš... ()

spawn866

Dost kvalitní animováný seriál, teda alespoň do 6.řady, od 6.řady je to opravdu hrůza, další skvělí příklad toho jak to američani dokážou pokazit když se snaží nějakým způsobem vylepšit své seriáli, 6.řada FUTURAMI je zkrátka propadák, už mi to nepřijde ani trochu vtipné a zábavné. Úplně stejně zkazili i nové díly The Simpsons. ()

Drky

O délku parníku lepší zábava než u Simpsonů i když mi je ty postavičky stále připomínají. Zde si myslím, že tvůrci zvolili mnohem lepší cestu a to podle čeho se celou dobu drželi. Sice jsem viděl jen pár dílů, ale můžu říct, že jsem se bavil a nemusel jsem se vzdálit od TV jako o Simpsonů. Hodnocení 3* a 65%. ()

Lenka414

"Když jsem stále naživu, tak potom, kdo je můj děda? Ty to stále nevíš? No přece ty!" Na Simpsonovcov to síce nemá, ale stále je to skvelý seriál. Niektoré časti sú skvelé, iné menej podarené, ale stále sa nájde niečo na čom sa dá zasmiať. A Bendera si nejde neobľúbiť :D ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006