Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Socirel

Je to pecka, možná ještě lepší než Simpsnovi. Fry je takový ňuoma, kterému se dostane šance dostat se o 2000 let v čase vpřed a změnit si život. Bendera si nejde neoblíbit. ()

bruno2

Niekde v tretej serii pride zlom, od ktoreho to ide dost do kytek. Tym padom po velmi nadpriemernej 1. a 2. serii prichadza sklamanie ;; 1,2 slabsie 4* 3,4 2* ()

may23

Jedno z největších zklamání. Po tom co to všichni v mém okolí tak vychvalovali, jsem neodolal. Nedočkal jsem se však ničeho. Vtip ten seriál asi utrousil někde po cestě do daleké budoucnosti a o ostatním ani nemá cenu mluvit. Matt Groening měl zůstat jen u žluté rodinky Simpsonových a udělal by mnohem lépe. ()

Disco_Stu

Na rozdiel od Simpsonovcov výrazne uvoľnenejšie, čo ale dovoľuje viac experimentovať a dosiahnuť vrchol absurdity (ved taký Morbo ako moderátor hlavných správ, alebo Psychožabák). Nesúhlasím s názorom, že potenciál témy je zbytočne nevyužitý, keby Futurama spracovávala len predvídateľné záležitosti, spadla by do priemeru, práve všetky tie šialené nápad z nej robia druhý najlepší animovaný seriál. Ved bez Bendra by to bolo fakt o ničom :) ()

M.A.N.E.

Futurama je celkem dobrá, někdy jsou díly super, ale občas se stane, že jsem po epizodě zklamán. Přeci jen Simpsonovi jsou Simpsonovi, asi se jim zatím nic nevyrovná, i když tento seriál rozhodně patří mezi moje oblíbené. Nezbývá mi než dát slušných 89 %. ()

Abcbc

Není to špatný seriál, s rodinkou Simpsonových se však nemůže rovnat! Pár dílů mě opravdu pobavilo, celkově však nic extra. ()

martan1

Dlouho jsem si myslel, že nic nemůže překonat Simpsonovi. Pak jsem objevil Futuramu. A pak... pak jsem strávil měsíc zavřený v pokoji u PC sledováním tohoto geniálního seriálu. ()

beedol

Pěkně jsem si počkala, až opadne šílenství s doporučováním tohoto seriálu a vůbec jsem toho nelitovala. Seriál je skvělý, nadčasový vtipný a vždy mě zatím mile překvapil něčím novým, což se v podání Simsponových už říci nedá. Jinak doporučuju originální verzi, v češtině, jako u většiny nadabovaných seriálů (viz IT Crowd.....) absolutně vyprchá pointa vtipu. Na závěr - skvělá zábava a po dlouhé době inteligentní animovaný seriál. ()

karloskiller

Seriál, jehož jednotlivé díly můžu sledovat pořád dokola. Pořád mě baví , jsou vtipný , napínavý i srandovní . Prostě skvěly , ale má obrovskou konkurenci jehož favorit je samozdřejmě SIMPSNOVI… . Postupem času , ale kvalita čím více natočily serij tak více slábne a to se mi na druhé straně nelíbí , ale samozřejmě jsou to skvělé postavičky a já se na to dívám velmi rád. Všichni řežiséři jsi mohou navzájem pogratulovat , protože nejsem sam co mám podobný názor . Samozdřejmě jsem je hohnotil 5 hvězdiček . A musím usoudit že se mi líbí … ()

MéďaSV

Má to svoje světlý místa, ale celkově je to na mě moc ujetý. Simpsnum se to nemůže rovnat ani náhodou! Řekl bych dost uměle vytvořenej kult ale nebijte mě :-) ()

tomeklav980

Jeden z nejlepších seriálů a v něm robot Bender ..Geniální Matt Groening se opět ukázál .. Po geniálních Simpsonovích teď Futurama která se odehrává v roce 3000 .. ()

lukaskon1

Čekal jsem od toho opravdu víc. Po prvním díle jsem byl mile překvapen a předpokládal jsem, že seriál bude vlastně kombinace slušného sci-fi příběhu a "sipsonovského" humoru. Bohužel následovala velice rychle studená sprcha. Příběh končí defacto po úvodních 2-3 dílech a o nějaké další návaznosti nemůže být ani řeč. Za vůbec nejlepší díl považuji ten o Fryově psovi (název si nevzpomenu), zde se autoři vyhnuli všem těm šaškárnám, šli do hloubky a já byl spokojen. Postavy jsou mi až na Frye nesympatické a některé (profesor, Zoidberg) vyloženě odporné. Humor je těžen z naprosto absurdních situací, které působí spíše trapně. To, že je seriál zasazen do budoucnosti dává scenáristům naprosto volnou ruku a je vidět, že toho využívají kde jen mohou. Tolik blbin jsen ještě nikde neviděl a nemůžu se zbavit dojmu, že vymýšlení světa Futuramy má na starosti banda šílenců. I sci-fi svět by měl mít nějaká pravidla ale zde je možné naprosto cokoliv. Více než jednu hvězdu si tahle parodovaná parodie sci-fi v mých očích nezaslouží. ()

Paan

Vtipné, ale ne k popukání, sarkastické, ale nedosahující britských kvalit. Přesto mile nevázané, oddechové, na pohled sympatické a, jak máme v oblibě, i lehce satirické dílko. Mimochodem, nekoresponduje společenská role robotů jako svobodně myslících entit ve 4. tisíciletí trochu moc se současnou rolí a vnímáním amerických menšin? Mafiáni (jinak typicky Italové) jsou roboti, kriminální živel Bender je z Mexika (hispánec), parťáci policajti jsou člověk a robot atd. Výjimku tvoří snad jen Santa =D Přesto uvědomíme-li si fakt, že původní účel robotů je být otrockou pracovní silou, je taková narážka zcela evidentní. ()

vikiii

Trochu jinak, trochu ostřeji a stylově. To je Futurama. Nějaká chyba? Rozkoukáte díl a je konec :-) (ale bohudík za sitkomovou stopáž). ()

bobin85

ve znelce je na bilbordu napis v mimozemstine a stoji tam tohle TASTY HUMAN BURGERS teda chutne lidske hamburgry ja jen tak z nudy ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006