Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

NeosinneR

Ako to len ten Matt robí? Za svoj život hneď dva animáky na vrchole rebríčka a to možno ešte nie je koniec. Každopádne svojím prostredím (sci-fi) si ma získal hneď v prvom momente a čím viac som ho pozeral, tým to bolo lepšie. Žltú rodinku to v mojich očiach prekonalo a moc ďalej sa nemusel prebíjať aby sa dostal na vrchol. Nedá mi to, ale musím spomenúť jednu úžasnú postavu, a to postavu Dr. Zoidberga - ja ho proste milujem :D Kto videl, pochopí, kto nie, ani tisíc slov nepomôže (to znamená, že si to pozrite už len kvôli nemu). ()

Saboter

Nejlepší kreslený seriál co znám. Už od prvního dílu jsme si zamiloval tento seriál a s ním i Frye, Leelu, Bendera, dr. Zoidberga, Amy, Herma a samozřejmě Profesora Hubert J. Franswotha. Úžasný díly, skvělý charaktery postav, prostě nezapomenutelný seriál. Jestli se mě někdo zeptá, jak si představuji budoucí svět tak vím hned, že přesně jako FUTURAMU. :-) ()

DocBrown

Par dilu jsem videl na nemcich, ale porad jsem cekal, az se toho nekdo u nas ujme. Prvni nadseni, ze se toho ujala Prima, velmi rychle opadlo, kdyz to hodily na tehda nedostupny Cool a navic v mizernem dabingu (ano, Bender neni dobry, ale treba Dolansky jako Fry je hrozny ... on je teda hrozny vsude). Takze stejne jsem si to sehnal v originale. Pokud bych mel srovnavat se Simpsony v "realnem case", tedy v soubezne tvorenych epizodach, tak je Futurama jednoznacne lepsi. Je videt, ze si Groening vetsinu napadu schovava pro Futuramu a pozdejsi serie Simpsnu za moc nestoji. Samozrejme, v roce 3000 je daleko vetsi prostor pro originalni vtipky, a Groening toho patricne vyuziva. Sice si i tady nasel zpusob k obsazovani celebrit v podobe nalozenych hlav, castecne bohuzel ... treba Nimoy v pilotu zapadl skvele, ale vetsina dalsich je tam jak pest naoko. Nastesti neni celebrit zneuzivano zdaleka tolik jako v simpsnech ... tedy v pulce druhe serie zatim bezchybnych 100% (cekam ale zhorseni). ()

eagle-eye

Futurama není rozhodně špatný seriál, Robot je takový Homer Simpson z budoucnosti, ale nic naplat, na mě fungují líp Simpsonovi, tím ale nechci říct, že si své výsostní postavení tento seriál nezaslouží, naopak, jenom na mě prostě nefunguje na 100%, spíš tak na 70-75%. A to je taky slušný. :-) ()

wosho

Není to přímo jako Simpsonovi, byť to má podobnou animaci a místy i podobný absurdní humor. Je to mnohem dospělejší, ulítlejší, nepředvídatelnější, originálnější a hlavně Homer zde našel nebezpečného konkurenta v podobě Bendra. ()

Nons3nse

Ďalší kultoví seriál od tvorcov "The Simpsons " Hneď ako som videl prvý diel : Space pilot 3000 " vedel som že to bude taká "pecka " ako Simpsonovci ... Taktiež ako u simpsonovcov , má tento seriál skvelé charaktery postáv. Humor tu rozhodne nechýba. Je skvelé že sme sa dočkali 6 série ... Bender je nej !!! :-) ()

Rssa

I šestá série je stále jedno z nejzábavnějších děl, co v současné době běží na obrazovce. 90 % ()

Bohemák

Pořád jsem slyšel: "To je daleko lepší než Simpsonovi!". Tak jsem očekával možná trochu moc. Ale první série je špičková. ()

jakeer

Chápem, že to je kult, ako fanúšik Simpsonovcov som sa snažil dať tomuto seriálu šancu, pozrel som si cca 12 epizód, skúšal som český dabing, anglický, ale ani raz som sa nezasmial... :( Ale čo už, nemusí sa nám všetkým páčiť to isté... ()

t.mon

Nejoblíbenější postava: Bender. Nejlepší série: 2. Nejlepší 3. epizody: 1. Hell Is Other Robots(S01E09), 2. Xmas Story(S02E08), 3. A Clone of My Own(S02E15) ()

kery-

Vedle simpsonů další výborný počin MG. Stejně jako Simpsonovi se řadí ve svém žánru mezi absolutní špičku a neuběhne týden, abych si nějaký díl nepustil. Škoda že oproti Simpsonům tolik dílů není, ale teď se seriál opět rozjíždí, tak uvidíme. Hodnocení o chlup menší než u žluťáků, ale i tak se to do 5* vejde :) ()

Mičl

Rozhodně se nejedná o nástupce, nebo krále žánru kreslených seriálů, ale spíš o slabší, ale důstojný příbuzný známějších Simpsonů. Homera nahradil Bender, v čase jsme se posunuli hodně napřed a už to není úplně ono. První série je nejlepší, když na sebe děj navazuje, dává smysl a zanechá příjemný dojem. Postupem času a s přibývajícími sériemi je příběh mírně chaotický, ale stále půlhodinová oddychovka u které se člověk zaručeně pobaví. ()

Paity

Naprostá trapnost. Hrozná animace, texty které často nedávají ani význam, hlavní postavy nesmyslné a nesympatické, žádná hlavní dějová osa. Ne tohle je něco, bez čeho bych se klidně obešel. ()

Rapikk

Jelikož nejsem fanouškem Simpsonů, neočekával jsem od tohoto seriálu mnoho. Možná by se i dalo říct, že jsem tímto seriálem pohrdal až do okamžiku, kdy jsem se na to poprvé podíval. Miluji ty postavy, ten humor i bizarnost některých situací. Navíc si mě Futurama získala i svou chytrostí. ()

Corpsegrinder

Průměrnej animák kterej si snad všechny ty pozitivní ohlasy nezaslouží. Dobrej vtip se objeví tak jednou za tři díly, "kultovní" hlášky jsou trapný stejně jako všechny postavy. ()

Eamby

Čím dál více se utvrzuje- čím více nových sérií, tím horší pokračování. Sedmá série byla ještě zhlédnutelná, ale osmá? Matte Groeningu! Kde je ta ukotvená zábava a šílenost, která se schovávala v každém dílu tohoto mimoplanetárního seriálu, který s nadšením bavil takovou dobu miliony diváků? ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006