Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Wladimir78

Neskutečně nabouchanej seriál co se nápadů týče. Samozřejmě, ne každej díl sedne stoprocentně, ale to snad ani není možný. ()

PanJam

Naozaj klobú dole!! Futurama je jednoznačne jeden z najlepších animovaných seriálov na svete. Bender a Frai sú jednoducho úžastný a ani ostatný za nimi veľmi nezaostávajú. ()

Nebe007

Futuramu jsem poprvé viděl asi v roce 2006, samozřejmě v původním dabingu. Tvůrci si s tímto seriálem hodně pohráli a myslím, že se jim to povedlo! Vyskytuje se zde mnoho vynálezů, potrhlých výrobků v obchodech a mnoho vtipných odkazů na minulost (Madison Cube Garden). Po shlédnutí česky dabované verze na Prima Cool se mi sice udělalo hodně zle, ale tím se ovlivnit nenechám. Uděluji 5 hvězdiček, přičemž musím říct, že lepší než Simpsonovi, tento seriál určitě není! ()

Nyanka

První nejlepčí seriál od dob Simpsnovejch (mluvim od dob, jakože od jejich počátku). A asi proto se těšil (a těší) takové oblibě. I mě si tehdy získal, super vymyšlením budoucnosti (už se těším na budoucí cestování po městě) a hlavně díky Benderovi (nejraděj mam scénku, kdy je zlitej na plech, poněvadž nevypil ani kapku alkoholu), ale s odstupem času to pozlátko v mejch očích vyprchává. Animace nejsou tak úžasný, scénky nejsou přebitý super gagama. Mno, ale budu si stát za svojí první větou, protože jedinečnost tam je. ()

nightstalker

Trhlý seriálek plný gagů - je jich mnoho slabších, ale když se nějaký povede, tak to stojí zato a potom vám to měsíc nevypadne z hlavy. Moje formulace by byla taková, že to vulgárnější a náruživější, co se nevleze do Simpsonových najdeme tady. ()

miselin36

Prvych 5 serii dokonalych, filmy hodne dobre, novsie serie poslabsie ale pozeratelne to je stale :) Na Simspons to nema, ale miesto medi top serialmy si zasluzi ()

belinko

Pre mňa slabší odvar Simpsonovcov, ktorý sa mi ale neskôr začal páčiť viac, nakoľko som na postavy nebol tak zvyknutý a u simpsonovcov to už predsa len 26 sérií ťahať dokola stále nejde... Genialitka :) ()

Desmi

Tyhle "vesmírný Simsny" nemusím. Viděl jsem kolem 20 dílů napříč sériemi a skoro vůbec jsem se nezsmál, takže pro mne je to trochu nepochopitelné a šíleně vysoké hodnocení, které tu vidím. Možná jsem měl jen smůlu a vždycky se koukal zrovna na "nic moc" díl, ale "TOP" seriál by měl mít většinu dílů na mimořádné úrovni. Mé 3 hvězdičky jsou nejspíš za to, že jsem všechny díly dokázal dodívat do konce a také jako ocenění scénáristů.. ()

Scaevola

Spousty odkaů na svět "geeků" a... vlastně nic. Zábavný, ale už nikoliv převratný spin-off slavnější rodinky. ()

RomanBond007

Seriál, ktorý nikoho neurazí. Bender je skvelý, Fry takisto a Farmsworth tiež.Nové série takisto ušli, no nemali ten šmrnc ako na začiatku seriálu!!! ()

SvobiQ

Ani po prvním ani po třicátém díle se nemohu nabažit, Bender se už téměř stal kultem v chování a neřestech. Mattu Groeningu nestačilo urvat naše srdce se Simpsonovi, on prostě musel vytvořit Futuramu :) ()

PeteBuck

Neskutočne trhlý seriál. Nie je taký dobrý ako Simpsonovci, ale vydaril sa. Ja si nemôžem pomôcť, ale musím dať 5 hviezdičiek. Aj keď posledné série boli slabšie. ()

easer07

No, teda mě to nenadchlo až zas tak tolik, jako Simpsonovi. Matt Groening prostě pouze viděl, že Simpsonovi sklidili obrovský úspěch a tak natočil další animák, pro mě moc neúspěšný a ne zas tak vtipný. Sipsonovi to rozhodně nekopíruje,ale už to není ono. Dabing není moc dobrý pro mě. Film se mi líbil, byl dobrý, až teda ty vtipy a dabing, také abych nekazil žebříček dávám slušné čtyři hvězdičky. ()

HiccupIII

Bender je prostě nej. Nebít Bendera hodnotil bych určitě jinak. Animák nabitý poustou zábavy a občas i ten příběh zaujme. Hned po tom co jsem dokoukal Simpsonovi tohle byla druhá volba a rozhodně sem jí nelitoval vyděl jsem všechny díly a už jen čekám na další sérii. Bender, Bender, Bender!! ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006