Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

P3RS3CUToR

Od tvůrců Simpsonů, jen s dospělejším humorem a nevýchovnou zábavou.Postavičky tvoří velmi zábavný celek. Bender je dovedený do dokonalosti. "remember me", "kick my metal ass" , nebo jak dostanou prémii 300 dolarů, ale megadoutník stojí 500 dolarů, tak si koupí zlodějský náčiní za 300 v tom samym krámu. Moc jsem se bavil, moc moc. ()

Jiesaj

Už po shlédnutí pár dílů jsem si Futuramu naprosto zamilovala a musela se dívat stále dál a dál. Zde máte důkaz, že fantazii se meze nekladou. 100 % lepší než Simpsonovi, skvělé hlášky a vtípky, které se vám neodmyslitelně zaryjí do paměti, natož pak takový Bender. Ani mě nemrzí, že se u nás nikdy nevysílala, protože český dabing by jí vzal veškeré její kouzlo. Kdo dokáže napodobit Zoidberga, Bendera, Otíka... Jediné, co můžu Futuramě vytknout resp. jejím tvůrcům je "pouhých" 5 sérií. ()

Maurice

Bál jsem se, co to bude za kravinu. Myslel jsem si, že Groeningovi a Cohenovi došla šťáva, tak vařej z vody. Tak, deset dílů v kuse, mnohem rychlejší než RD a mnohem chytlavěší než cokoliv jinýho. Když jsem viděl první a druhou řadu podruhý, nějak jsem se usadil a trochu si začínám zvykat na fórky. A to mám dvě oči. ()

edua

Seriál, který je dle mého vtipnější než Simpsonovi. Hlavně zásluhou dvou postav - Bendera a dr. Zoidberga. Právě tyto dvě postavy mají na svědomí, že jsem se na Futuramu začal koukat. Vzpomínám, jak jí před pár lety začaly vysílat na PRO7, ale vůbec mě nelákala. Nejsem sci-fista, jednooká holka, zkrátka nic pro mě. To jsem si řekl a byl jsem s Futuramou vyřízený. Později se mi ale opět dostala do rukou a já si jí pustil a během pár minut jsem litoval, že jsem jí tehdy na PRO7 nedal šanci. Podmanila si mě. Kdo má rád humor, vtipy, gagy apod., tak ji mohu jen doporučit, zaručeně se pobavíte. ()

SmoKe911

Naprosto perfektní humor , perfektní zpracování , vtipný děj , vtipné postavy , nové nápady PROSTĚ BOMBA Děkuji že mě jeden člověk daroval , DVD kde bylo pár dílů a natolik mě to chytlo že sem to stáhnul celé SÁM :) Díky Matte ;) ()

majklfly

Fry! Leela! Bender! Dr. Zoidberg! a v neposlední řadě samozřejmě profesor Farnsworth s překrásnou Amy! Myslím, že si rozhodně zaslouží potlesk. Do posledního dílu nezklamali a bavili nás jak to dokáží jen oni. Budoucnost se stala přítomností, Fry si splnil všechny naše sny a z totálního smolaře se stal plnohodnotný člen vesmirné posádky s zvláštním mozkem. Kolikrát už jsem měl chuť říct tu nádhernou Benderovu větu "Bite my shiny metal ass!" Jsou to stálice na hvězdném poli a doteď nedokážu pochopit, jaktože je ještě žádná česká televize nekoupila. Nepochybuji, že by byla minimálně stejně úspěšný, jako starší brácha SImpsons. Nebo ne? ()

cr@shboy

Od tvůrců Simpsnů, ale s ještě osobitějším, lepším a trochu drsnějším humorem. Vtipné postavy...především doktor Zoidberg - co kec to lol :-). Všechny série jsou prfektní...jen poslední filmy šli podle mě s kvalitou dost dolu...jediný první (Bender's Big Score) se ještě drží vyborného humoru seriálů. Škoda že ještě nevyšel v televizi u nás. 95% ()

cookman

och,jak je vubec mozne dat hodnoceni Futurame mensi nez je 5hvezd.neco tak uzasneho sem nevidela od 3.a4. rady Mafstory..Futurama sice nikdy nebude lepsi nez Simpsonovi,kazdy z techto 2 serialu je lepsi jinak v Simpsnech su krvave sceny,ve Futurame zase sproste sceny,kdyby Matt Groening vytvoril serial,ktery by byl neco mezi Futuramou a Simpsnovymi,byl by to nej serial vsech dob ()

Uframufrag

Je to pecka, myslim ze to uz pozna kazdy, ale ak by sa niekto nasiel co to este nevidel, tak moze lutovat. :-))) Bender je King :-)))) ()

kubina28

Seriál ktorý srší nápadmi ktoré s istotou pretavuje do vynikajúceho sarkastického humoru. Čistá šialenosť, Matt Groening sa skvelo vybláznil. Simpsonovcou milujem, ale toto je proste bláznivejšie, lepšie a vtipnejšie... ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006