Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

FidoKuba

FUTURAMU mi pustil kamarád a mě začla bavit. Viděl jsem asi 5 serií a zbytek v te době nebyl nadabovaný ... teď je, ale mě už to nějak neláká. Není to ta špičková sranda jako Simpsňáci =). 85% ()

EP2012

Neuvěřitelně klesající úroveň od čtvrté řady, už je to trapné. Škoda že se nedají jednotlivé řady hodnotit samostatně, ve výsledku jen ***. ()

Jezinho95

Vcelku originální seriál, ale díky své podobnosti bych řekl, že se jedná o Simpsonovi za tisíc let :) .Fórky kvalitní a každý díl je promyšlený a má svůj vlastní zajímavý příběh. Velmi se mi líbily parodie na určité sci-fi (nebo i jiné) filmy. Dokonce bych pochválil i velmi kvalitní český dabing (hlavně postavy Bendera). Doufám, že se tvůrci vzmuží a seriál bude mít pokračování... (jinak jasných pět hvězd - to snad nemá cenu ani připomínat, ale ještě bych chtěl vyseknout pochvalu osobě, která vymyslela Svět roku 3000) ()

balrag

Vesmírne točo na druhou....Jak já bych chtěl žít v tomhlens svět kde skoro žádný pravidla nejsou.Co si dnes dám?Asi si skočím do smrtibuňky a pak to zapiju Slurmem.Fry,bender a celá familia ala Planet express.Mé hodnocení 100%. ()

YvLeZa

Miluju Benderovi hlášky, Fryovu tupost, Hermesovu mluvu, Zoidberga který pořád něco jí, Leelino stálé odmítání Frye, Amynu lásku s Kifem a profesorovi vynálezy. Prostě tenhle seriál zbožňuju. ()

MAX33

Mám takové dilema jestli mě baví více Futurama nebo Simpsonovi, asi to vyjde nastejno oba dva jsou skvělé. ()

sharik002

Naprosto perfektní šílenost. Svět budoucnosti, kde je možné vše, co si jen tvůrci představí - tohoto prostoru je využito naprosto skvěle a navíc s úžasným humorem. Jen škoda, že občas (zvlášť u posledních serií) jsou nápady "vykradeny" ze Simpsonových... a když už jsme u nich, rád bych dodal, že s upadající kvalitou Simpsonových je pro mě Futurama teď rozhodně číslo 1! ()

maklymm

Lehký odnoš simpsonů - je to příjemný po celou dobu dívání, někdy se příběhy opakují. Neznám nic lepšího než si pustit futuramu a usnout :) ()

Babelfish

Futurama, Futurama! Nič iné ako päť hviezdičiek odo mňa nedostaneš! Milujem Futuramu tak veľmi, ako milujem Simpsonovcov (odhliadnuc od posledných sérií) ... A čo je najlepšie ? Je to úplne iné! Samozrejme tam cítiť neskutočne skvelý Groeningovský humor, ale máme tu nové prostredie roku 3000! Stretávame sa s postavami, ktoré sa postupne stali kultom ...či zafajčený večne ušomraný Bender, ktorému môžte "políbit jeho naleštěnej kovovej zadek" , či profesor Farnsworth, ktorý má stále dobré správy. Netreba zabúdať na jednookú Turangu Leelu, ktorá je zosobnením silnej ženy 4. tisícročia a nakoniec tak trochu popletený, nie príliš inteligentný, ale za to veľký dobráčisko Fry. Neverím, že existuje niekto, komu sa Futurama aspoň trocha nepáči ... "Jak řekl prorok Jerematik: 1-0-0-0-1-0-1-0-1-0... 1-0-1-0-0-1-2. Amen.” ()

Verilla

Fry a jeho široké srdce, lidskost a zároveň upřímnost a cyničnost, která ze seriálu sálá je úžasná. Po natočení Simpsonů jsem nečekala, že bych jejich tvůrci někdy přišli s něčím dalším, podobně vtipným, ale stalo se. Opravdu musím obdivovat nový rozměr humoru, který autoři našli v tomto seriálu, když tedy přistoupíte na jejich hru;-) ()

Skullus

Oproti Simpsonovým o něco větší možnosti popustit uzdu fantazijní šílenosti zápletek, kterou scénáristi využívají naplno a šijí do všeho možného, co masu diváků trápí nebo sice netrápí, ale trápit by mělo. Někdy je vzkaz naší přítomnosti dokonce ještě barvitější, než to svedou Simpsonovi. O to taky zřejmě autorům šlo, když se tematicky vydali do budoucnosti. Jednotlivé postavy mají říz a i když některé občas začnou svou čitelností a absurdností reakcí i na kreslený žánr dost otravovat, nakonec nic nezůstane bez korekce a oproti Simpsonovým přibývá i rovina mírného psychologického rozvoje postav. Rozhodně stojí za shlédnutí - a to pěkně od začátku až do konce! S čím se neumí hrané filmy kolikrát pořádně popasovat ani na pětinásobné stopáži, máte tady vždy na zlatém podnose a se silnou pointou. ()

LooLaa odpad!

Jednou jsem takto prošel kolem televize a nějak jsem nemohl přehlídnout co v ní dívají. Někdy dost pochybuji o inteligenci lidí, že na to vydrží koukat. Po 15 min sem se šel vyzvracet. PS: Horší dabing sem neslyšel! ()

Doktor_Zeus

Spolu se simpsnovými top zábavnej kreslenej seriál. Hlavně Dr. Zoidberg a díly, kde se vyskytuje častěji jsou prostě úžasný ()

lavahorsecz

Miluji kreslené seriály, koncept seriálu mě velice zaujmul, není to úplně jako simpsonovi, či snad je to úplně jiné,a přesto si svůj filmový život bez tohoto seriálu nějak neumím představit. J. Fry občas svou hloupostí překonová i Homera Simpsona :) Ze začátku jsem tomuhle seriálu moc nefandil a když o tom všichni mluvili, jak je to skvělý seriál, tak jsem se držel spíš stranou, ani po shlédnutí prvního dílu se mi to moc nelíbilo, nicméně jsem zkusil ještě dva díly(nic se nemá zahazovat hned) a najednou se mi to začlo čím dal tím víc líbit. !SPOILER!l: Jen si zkuste představit, že by Vás někdo poslal o 1000 let dopředu a najednou jste museli začít úplně nový život v neznámém prostředí, tato zápletka je zde skvěle využita a hlavní hrdina se dost dlouho potýká s problémy, než si zvykne na nové prostředí!!KONEC SPOILERU!! Seriál je skvěle doplněn českým dabingem, který bych řekl, že je více než-li povedený. Úvodní znělka je něco, co si brzo vryjete do paměti a ihned spojíte se seriálem FUTURAMA. 89% dle mého názoru odpovídá.. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006