Cesar a Vince jsou vysloužilí boxeři a nejlepší přátelé. Osud im přihrál šanci pořádně si vydělat, má to ale háček - musí do Las Vegas. Nabídne se jim Grace, současná Cesarova a bývalá Vinceova přítelkyně, která je sveze svým autem. Cestu do města hazardu a boxu ale zkomplikuje sexuálně neukojená stopařka, před kterou si není jistý žádný z mužů, ba ani Grace. V nečekaných komických situacích vyjde na povrch mnohé, třeba že Cesar byl rok homosexuálem, a kdysi už ve Vegas boxoval. Konflikt mezi kamarády se nakonec změní v souboj o to, kdo získá Grace. Podaří sa jim vůbec dorazit na zápas v plném zdraví? A kdo z nich nakonec zvítězí? (SPI Film)

nash

Nechápu jak režisérská nula jako je Ron Shelton mohla do svého filmu obsadit tolik hereckých es. Ovšem ani to jeho filmu nepomohlo, a je to spíš podprůměrná road movie. Potěšila mě snad jen krásná Lucy Liu, pro tu mám teda fakt slabost. ()

Okocha

Film se silným hereckým obsazením a slabým scénařem, při jehož sledování se téměř stále nudíte a říkáte si, že snad na tom konci by to mohlo stát za to, a když to k němu i vydržíte, litujete,že jste v sobě našli dost odvahy a naivity sledovat to až do samého závěru. ()

Ponocnej

Koukatelna komedie aspon kamera na slepich mistech ukazovala jak si davaj do bricha popr do kouli aby nebyla videt jejich technika ktera byla ale stejne tak 100x lepsi nez dementa Stalloneho :-) takze to nevypadalo zle jinak povedene a mistama usmevne i kdyz az nechutne predvidatelne road movie ()

Necrophobic

Jako velký fanda boxu musím zaplakat,že jsem na to tenkrát šel do kina. Ptákovina o ničem a hlavně scény v ringu tak to je teda opravdu katastrofa.Mohli se před natáčením alespon hodinku dívat na box,protože boxovali asi jako dva na mol ožralí důchodci. Hnus ()