Makani a její kamarádi z Osborneské střední se snaží zjistit, kdo jde po krku studentům a odhaluje jejich největší tajemství. Jinak totiž zabíjení nepřestane. (Netflix)

matko2351

Najprv ten skvely pocit po precitany obsahu filmu. Dalsi slasher, ano prosim :-) uvod sa mi pacil, vlastne kazde jedno zabitie malo nieco do seba. Skoda tych dlhych nudnych miest, ktore ma nebavili. Zaver ako sa patri, odhladnie vraha ( ktoreho som tipoval ). Rozhodol som sa medzi 3 az 4 , ale nakoniec ostanem pri silných 3 :-) ()

KarlN

Takhle zmrvit celkem dobrý, ačkoliv stokrát recyklovaný nápad 🤦🏻‍♂️Hlavně nezapomenout všem neustále připomínat rovnoprávnost a orientaci. Bože! 🙄🤣 ()

lineker

Dostal jsem co jsem čekal. A kdyby si film udržel laťku nastavenou prvními dvěmi vraždami, šel bych i na průměr. ()

tXtX

Neškodná jednohudka z produkcie (prekvapivo) Jamesa Wana (V zajatí démonov, INSIDIOUS). Vcelku predvídateľný slasher snažiac sa zahrať na nótu milovníkom Vreskotu a podobne ladením klasikám. Nie je to žiadny zázrak, ale tú hodinu aj pol som nejak vyslovene netrpel. Má to niekoľko zaujímavých momentov a vcelku slušný gore, ale herci sú nesympatickí a celé je to tak trošku "umelé". 50%.. ()

SirErLeerdan

Špatně uděláný slasher, s hrozným obsazením. Honba za politickou korektností už je tady opravdu přes čáru. Výběr špatných a ošklivých herců, hlavně aby byli super multikulti lbgtqbflmpsv+-*:, atd, takže jediné, čeho Netflix docílil je skoro až hmatatelná antipatie a touha vidět všechny představitele pěkně hezky trpět. Leč, asi díky cenzuře se nesmí žádná menšina nijak poškodit, tudíž se vlastně ani o normální slasher nejedná.  Škoda, to bych možná dal i víc, než tu jednu hvězdu. ()

Duffman 97

Myslím že tento kousek je zde podhodnocený.Alespoň pro fandy slasherů.Sice nejde o nic přelomového..... nicméně o solidní slasher.Máme tu sympatické postavy s obstojnou backstory (což je v těchto filmech vzácné) i zabijáka se zajímavou motivací.Mínus dávám za přílišnou inspiraci Vřískotem (spíše MTV seriálem než filmovou sérií) a uspěchaný konec.65% ()

Elaine Lóre odpad!

I bych tomu mohla dát víc, ale začíná mě opravdu ****, jak do všech filmů už dost nápadně cpou všechny ty ona/ono, narážky na bílý, který podle černochů nesou všechnu vinu světa a dělají ze všech menšin ty, který jsou bílejma nejvíc šikanovaný. Už fakt dost, prosím. Takhle ta nenávist ve společnosti vážně nezmizí. ()

Nedos.

Kdyby tam tolik neresili homosexualitu a rasovou nadrazenost bile rasy, kterou je potreba hanit, mozna by to melo o hvezdu vic. ()