Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Makani a její kamarádi z Osborneské střední se snaží zjistit, kdo jde po krku studentům a odhaluje jejich největší tajemství. Jinak totiž zabíjení nepřestane. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (58)

mzss1 

všechny recenze uživatele

[65%] Vcelku pohodová jednohubka, která připomene, byť asi jen vzdáleně jiné známější filmy jako je třeba Scream, Halloween apod. Někteří si tu stěžují na nezajímavé postavy, jenže já s nimi neměl problém. Většina z nich mě bavila. Příběh je přímočarý, ničím moc zajímavý, ale vyvražďovací scénky jsou docela dobré. Občas to vypadá na nanosekundu komicky, ale krvavé je to tak akorát, takže proč být zbytečně kritický? Rozhodně bych zapiloval na větší hloubce příběhu a nebo logičtějším rozuzlení ve finále, které mi přišlo nevýrazné, až slabé. Ale na to 1 vidění to nebylo vůbec zlé. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Štandardný tínedžerksý slasher od režiséra, od ktorého by ste vzhľadom na jeho tvorbu (Creep 1 – 2) čakali všetko možné, len nie štandard. Máš niekoho doma je síce super názov, ale tým by sme asi aj s pozitívami končili. Výsledok nezaujme. V dobrom, ani v zlom. Raz za čas príde so scénou (alebo s nápadom), ktorá sa mierne vymyká priemeru, ale hneď nato to zakameňuje absolútnym klišé, ktoré berie dych svojou zastaranosťou. Kasting mi pripadal nesympatický, rovnako tak postavy, ktoré herci hrali. Rozuzlenie slabé. Gore a atmosféra OK, ale žiadny zázrak. Škoda, že tvorcovia viac nevyužili poľnohospodársku výpravu. Produkcia: James Wan a Shawn Levy. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Zábavný slasher z Netflixu, který do subžánru, kde už pořádně nejde nic moc nového vymyslet, tak přece jen přichází s originálním nápadem a to s Vrahem, který nosí masku svých oběťí a zároveň chce prozradit jejich temná tajemství a to se mi líbilo. Jsem rád, že film nakonec není PG-13 jak jsem se obával a na trochu krve zde naštěstí dojde- vraždy mohly být brutálnější a mohlo jich být samozřejmě více, ale jsou poměrně vynalézavé a neokoukané.Postavy ze střední školy jsou sympatické, nikdo mě zde vyloženě neotravoval, trochu zde chyběla postava hláškaře a na kozy opět nedojde, ale jinak jsem se celých 90 minut příjemně bavil + chválím solidní sountrack. Mě tyhle teen záležitosti budou bavit snad až do 50.Příběh 3/5, Akce 3/5, Humor 0/5, Násilí 3/5, Zábavnost 4/5 Hudba 4/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 3/5, Napětí 3/5, Emoce 2/5, Herci 3/5. 6/10. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Netflix “vypustil” kolekciu priemerno podpriemerných počinov, aby dal všetkým najavo, že aj on robí chyby ;) pričom táto slašerovina pre 15 ročných je tiež pekná kokotina pre nenáročných. Na druhú stranu, sledovanie samotného počinu ma nijak nerušilo a vôbec som ho nevnímal ako nejakú tragickú skúsenosť. Život nám skrátka prináša okamihy, kedy sa musíme zmieriť aj s tým málom čo nám ponúka :) Kokos. Ale aký som citlivý :D A to tu divák na žiadnu oroginalitu v podobe mordovačiek teda nenarazí. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Průměrný slasher je připomínkou doby, kdy tyhle snímky byly v kurzu - 80. léta minulého století. Maskovaný vrah, co má stejný obličej jako jeho oběti, s pořádnou kudlou řeže a páře až krev stříká. Hned úvodní přefiknuté achilovky musí cítit i divák. Nechybí podříznutá hrdla a probodnuté hlavy, jen na střeva ven nedošlo. A také sexuální scéna je ryze současná - protagonisti jsou pro jistotu zcela oblečení, aby nebylo vidět vůbec nic. V tom byly osmdesátky samozřejmě mnohem odvážnější. Jinak klasická vybíjená, kdy si můžete tipovat nejen, kdo vraždí, ale kdo půjde na porážku jako další. Že v dalších plánech jsou problémy šikany, rasismu, sexuálních menšin a podobně? Hm, kdybych si to tu nepřipomněl v některých komentářích, tak o tom ani nevím. Nad to jsem se povznesl hodně vysoko, jelikož mě zajímalo jen napětí a vraždy. A kukuřičné pole potěšilo. Zábavný kousek zřejmě ocení jen ortodoxní žánroví fanoušci. Ovšem ruku na srdce: co by měl divák očekávat od slasheru? Aha.....přeci mordy. Pro intelektuální zábavu jsou určeny snímky zcela jiné. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama