Ant-Man a Wasp

• USA Ant-Man and the Wasp (více)

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti. (Falcon)

hrdygay

SRACKA!!! stacil mi ten velky mravec, ako hral na bubnoch a vedel som, ze film pojde tazko do prdele, vo filme bolo privela infantilnosti, ant-man a wasp nema nic, co by by mal mat pravy komiksovy film, zaporacka ghost (hannah john-kamen) mala nevyuzity potencial, za nieco stala len wasp (evangeline lilly), aj to len pri bitke v restauracii, od kvantovej rise som cakal viac, vo filme hrali jebacky hannah john-kamen, judy greer, evangeline lilly 6/10 ()

Scaevola

Druhý díl je úžeji vyprofilovaný nežli jednička a kupodivu mu to pomáhá, protože lehce praštěná gangsterská komedie do MCU bez obtíží zapadá a jako taková není nucena bojovat o své místo v divákově přízni s jinými, vážnějšími hrdiny. K dokonalosti by pomohla propracovanější záporná hrdinka (její schopnosti jsou skvělé, ale psychologický profil a motivace poněkud pokulhávají) a větší prostor pro M. Pfeiffer, jejíž tajemná postava snad bude mít co nabídnout i v dalších pokračováních. Jen pozor - nad interpretací fyzikálních jevů ve snímku se nesmíte zamýšlet! ()

esmoke

Ant-man má domácí vězení, Douglas chce zachránit svou manželka ztracenou někde v subatomárním vesmíru. Padouch chce peníze. Film se snaží být zábavný a se zápletkou nebo vykreslováním postav si nedělá hlavu. První díl se mi vypařil z hlavy, druhý díl si zatím ještě pamatuji takže o hvězdu víc :-) (2D dabing) Rozpočet: $ 162–195 miliónů, Tržby: $ 622,468 miliónů. ()

Dawydov

Přes řemeslně kvalitní zpracování to není ani na tři hvězdy. Toto je nejhorší marvelovka (spolu s Iron Manem 2). Zábavné ve smyslu komediálním to rozhodně není. Dějově také ne. Je to celé naopak natolik nesmyslné (i když přijmeme komiksovou logiku), že skoro bolí to sledovat. Co tam tedy zbyde, není-li to dost spektakulárně akční (což není), ani humorné, ani tam není emocionální náboj a skvělé postavy? Nic, snad kromě jedné párminutové originální vyprávěcí scény. Ale to je sakra málo. ()

meda2016

Evangeline Lilly, sérum pravdy, super automobilová honička na přelomu druhé a třetí třetiny - a Baba-Jaga. To jsou kladné momenty této marvelovské komedie. Hannah John-Kamen má uhrančivě nasupený pohled a z Waltona Gogginse mohli vymačkat daleko víc. Hra otce s dcerkou dojemná četností nápadů. Obávám se, že smíření s formou jsem dosáhl až po zmíněné honičce. Zpočátku mi scénář připadal rozbitý, domýšlený k počátku ze střední části, od vzkříšeného hlavního vynálezu změny konfekčních velikostí. Asi proto, že Ant-Man jedničku jsem neviděl. Také mluvené role, nadívané pomocí hlášek ze všech již natočených sci-fi, z nějaké jejich standardizované databáze, unavovaly. 3* jsou opravdu maximem. ()

DjLibnei

Naprosto zbytečné pokračování, které bylo ukrutně dlouhé, nudné, špatně napsané a předražené. Chtělo to být vtipné, ale ani jednou jsem se pořádně nezasmál...Bohužel to zase vydělalo, takže bude ještě zbytečnější trojka. Tyhle Marvelovky jsou už všechny na stejné brdo. Ničím nepřekvapí, děj je jasný a jasné taky je, že bude další pokračování, aby z toho hrdiny vyždímali co nejvíce! 33% ()

jpacuta

První díl se mi docela líbil, humor fungoval, tak jsem narozdíl od Venoma přistupoval k tomuto filmu optimisticky. Dostavilo se zklamání, protože humor už tolik nefungoval, příběh je už jenom hromada nesmyslů, některé mechaniky zmenšování/zvětšování už jenom svojí absurditou spíš rozčílí a celkově vzato je to docela hovadina. Hlavní hrdina je ale pořád sympaťák, na ženské hrdinky se taky dobře kouká a no... třeba ta scéna s Peňou, jak tou jeho mexickou rychlo-mluvou dabuje ostatní postavy byla prostě super. ()

BrusVejn

Veľmi fajn. Sympatické obsadenie, Evangeline Lilly má normálny účes a zaujímavo vyriešený záporák. Je to o chlp lepšie ako jednotka (ktorá mala záporaka riadne tragického) a výrazne to drhne len ku koncu, kedy pravdaže musela prísť veeeeliká akčná sekvencia, pri ktorej som tak jedine zíval. Neverím, že to hovorím, ale teším sa na trojku. ()

bonovox

Vydarené pokračovanie, množstvo vtipov, hláškujúci Peňa a spoľahlivý Rudd a Douglas. Príjemná rodinná zábava. ()

Astonko

Vzhľadom k prvému dielu, a celkovo aj klasickej Marvelovke, dosť pokles. Nie, že by tu nebolo dosť humoru či akcie (ktorá je tradične skvelá) ale stručne povedané, zaspával som pri tom. Od piatich scenáristov by človek čakal viac... 6/10 ()

cobislav

Ant-Man potvrdil, že je jednoznačně nejslabší postavou z dílny Marvelu. Dokonce to je pravděpodobně první superhrdinský film, který vůbec nemá hlavního záporáka. Kdybych na to nekoukal s přítelkyní, asi bych to nedokoukal. 50% ()

tchempi

Ale jo, dám plný počet, protože jsem si to neskutečně užil. Mravenčák je sice otloukánkem Marveláckého světa, ale tenhle biják je tak vypointovaný a zábavný, že hravě nakope zadek patetickým srágorám, třeba panteřímu Mumulandu pro černošské publikum, nebo zmatené a trapné kapitánce Marvelové. Paul Rudd je navíc velký sympoš. ()

Kit Harington míří mezi Eternals

Kit Harington míří mezi Eternals

24.08.2019

V Kalifornii v těchto dnech probíhá D23 Expo, takový malý Comic-Con studia Disney, a tak není divu, že internet zaplavují informace týkající se nové streamovací služby, Star Wars a samozřejmě Marvelu… (více)

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

10.11.2018

Fanoušci filmového Venoma si asi můžou začít mnout ruce. Zdá se, že studio Sony totiž po nečekaném úspěchu hláskujícího antihrdiny s tváří Toma Hardyho (Dunkirk) oznámí pokračování každým dnem.… (více)

Paul Rudd vs. dvojník

Paul Rudd vs. dvojník

13.08.2018

Paul Rudd (The Fundamentals of Caring) momentálně dobývá kina ve dvojce Ant-Mana a příští rok bychom ho měli spatřit ve čtyřce zatím nepojmenovaných Avengers. Mezitím se ale čerstvě upsal novému… (více)

7. Filmový víkend ČSFD je tady

7. Filmový víkend ČSFD je tady