Ant-Man a Wasp

• USA Ant-Man and the Wasp (více)

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti. (Falcon)

betykabrdova

Z MCU kolekce mi chybí opravdu málo kousků ke shlédnutí a trvalo mi dost dlouho než jsem si našla čas a především chuť na Ant-Man a Wasp. A ono se mi to líbilo. V rámci celkové série je to horší průměr co se týče dobrodružství a akce, ale z komediální stránky to předčí i některé mé oblíbence. Pravděpodobně v tom mají prstu Paul Rudd a skupinka kolem Michaela Peñi, jež říká jeden vtip za druhým, ale u filmu jsem se bavila. A to je vlastně hlavní. Film skvěle funguje jako dějová náplň a lehčí zabavení po emočně náročné Infinity War. A to je zhruba tak všechno, co jsme mohli od filmu očekávat a chtít. Žádné zklamaní. ()

Deivy

To čo tie odpady chlapci? Nejaká sabotáž? Ja som trochu mimo v týchto Marvelovkách, dosť veľa som ich ešte nevidel takže mi možno uchádzajú niektoré detaily, ale to napravím. K Ant-manovi, podľa mňa to bolo super, vtipné (dlho som sa tak nesmial na filme tohto typu) aj efekty v Imaxe boli TOP. Nebudem nič spoilerovať iba napíšem, že určite to stojí za návštevu kina! 85%. ()

Narg79

Mě se to líbilo, vtipné to bylo taky a rozhodně ten konec se odehrál souběžně s Infinity War, takže to bude mít vliv na pokračování filmové ságy Marvel. Hodnotím 85% ()

Sekyn

Trapný vtipy? Nesmysl, já se skvěle bavil! Nudný děj? Nesmysl, já se skvěle bavil! Marvel opět ukázal, že umí udělat film, který baví a nedává prostor zbytečným chybám. Peníze byly opět dobře investovány. Přál bych tučný výdělek Marvelu víc, kdyby penízky neodvážel kouzelný vláček do myšákova hradu. Tam je ve sklepeních sype do ukrutných hromad a strýček Skrblík se v nich pravidelně potápí a počítá každý cent. Nyní bude jistě spokojený! Vydělá se více než na prvním dílu! A tak dostane Šikula zaplacenou další zakázku - třetí díl. Je chytrý a jistě vymyslí ještě lepší přístroje pro mravenčí trojku. Jen aby to nezkazil nějaký Rampa mega kvák! Samozřejmě to není ten nej. film MCU, ale super oddychovka. A po závěrečném videu musí být každému jasný, kam to všechno směřuje :-) ()

ArchAngel_

Jasných 5* ... film je přesně to, co chcete aby byl a proč na něj jdete. Další pokračování MARVEL universa, výborná akce, v podstatě nemá záporného hrdinu (což je fajn) ... celé je to velmi solidní a oddychové. A pak přijdou dvě potitulkové scény, které nás zase "vrátí do reality" kde nás nechal Thanos ... a tvůrci si zajímavě umetli cestičku. Každopádně jedinou slabinou filmu je, že mohl být delší. Na poměru MCU je to nějaké krátké :(. Ale jinak 5* zasloužených, prostě špičkový letní komiksový blockbuster by Marvel. ()

RRRoX

Několik nelogických situací, na Marvel celkem překvapení - nepříjemné. Našminkovaná Michelle po 30 letech.. Hm. Potitulkové scény také zklamaly.. ()

Caesarion

Snadno se to zapomene. Je to dobre ale neni to takové jak zbytek Avengers. Prvni Ant-man byl taky to samé. Musim priznat že sem si ho chtěl pred timhle ješte připomenout ale pak sem se na nej vyprd. 80% humoru hovna, sem tam jakoby vypadky v ději, částečná nelogika. Něco prostě triky a efekty nevyzehlej. Tragický prechod Fishburna k Marvelu a prilis málo Michelle Pfeiffer. Šlo to, a jen jednou mi to stačí. ()

MisaP3

Já byla naprosto spokojená. Šla jsem do kina s očekáváním zábavy a dostala jí ještě víc. Akční, vtipný, nabitý kousek. Jistě, nějaké to slabší místo tam je, ale člověk si na něj, pro všechny ty hlášky a akci, ani nevzpomene. Za mě opravdu povedená práce. ()

BR23

Tak toto bola PECKA! Ak som jednotku považoval za fakt, fakt dobrý film, toto je ešte lepšie. Z tohto som mal odosť lepší (väčší) zážitok než z INFINITY WAR 1. Vtipné, akčné, dojímavé, rodinný prvok, ale aj psycho a zimomriavky. Veľmi sa mi páči ako sa tvorcovia filmu na tomto dokázali vyhrať (po technickej stránke vrámci zväčšovania- zmenšovania, mravčie posily, autokino, garáž s agličákmi atd...) Naozaj, takto to má vyzerať. Bol som na tento film nahajpovaný, až som sa bál, že ma to, ako sa často v takýchto prípadoch stáva, sklame, avšak ono ma to ešte viac prekvapilo :) P.S.: 1. potitulková scéna :O ()

DementDave

Pohodový, vtipný, letní film a krásné odlehčení od depresivní Infinity War. Záporačka Ghost měla velký potenciál a mohli by jí dát víc screen timu, ale místo toho tam šoupli mafiány a FBI. Doufám, že se někdy vrátí. ()

krivulak

Achich ouvej, další postava do už tak přelidněného vlaku filmů? Kdo to bude příště? Virginman? Ne, tuhle myšlenku radši opustím tady a už o ní nikdy nebudu mluvit. Tak tedy - dějová zápletka je dost chabá, to se musí nechat. Zatímco v předchozím díle se doktor Pym ukázal jako podivný vědátor s trochu zvláštními ideami, v tomto snímku se ukáže jako takřka sociopat, který nedokáže existovat s jinými lidmi. Objeví se další postava - Ghost, která se zjeví z nějakého neznámého důvodu, a i když to není řečeno, pravděpodobný plán je, že se přidá do MCU taktéž. Výborně, další postava... Logických trhlin je ve filmu tolik, že kdybych je měl vypisovat, strávím na tom většinu mládí. Nemyslím tím ale rozpory s fyzikálními vlastnostmi nebo tak - kvantová teorie je vskutku dost zvláštní, ale protiřečení vůči prvnímu filmu. Celá zápletka prvního filmu je, že se hlavní postava zmagoří tím, že ve zmenšeném stavu nemá helmu. Takhle myšlenka je svázána, zmlácena železnou tyčí, znásilněna a hozena do řeky tím nejbrutálnějším způsobem, jaký je možný, protože v podstatě není ve filmu scéna, kdy by se přesně tohle nedělo bez jakýchkoliv následků. Nicméně, nebudu rozebírat detaily. Film jako celek je takový nesoudržný, první polovina je hra na hledání různých věcí, druhá půlka bojování se záporákem, který ve skutečnosti není záporák v pravém slova smyslu - prostě klišé. Nicneříkající soundtrack, který nemá vůbec žádný potenciál být zapamatován celému filmu taky moc nepřidá - abych pravdu řekl, nejsem si jist, jestli tam vůbec nějaká hudba byla. Tedy - v titulkách byla zmíněná, ale nepamatuji se, že bych jí slyšel. Jako celek nemůžu hodnotit film moc dobře. Děj nezajímavý, hudba nezajímavá, postavy nudné, jediná zapamatovatelná scéna byla už v traileru. Hlavně - abych byl korektní, veškerý děj filmu a dobré scény už byly v traileru a zadarmo. Zbytek filmu byl víceméně nudný balast. Cameo se Stanem Leem bylo špatné, předtitulková scéna horší, a nejvíc to dorazila závěrečná scéna - to byl ten poslední hřebík do rakve. Abych to shrnul - pár světlých chvil bylo, pobavil jsem se, ale rozhodně vím, že než si film znova pustím, uběhne v řekách hodně, hodně vody. 35% ()

Decado23

Dám pět hvězd, protože prostě nemůžu a nechci zklamat jednu mladou žábu, co by jinak byla smutná. a to by mi rozervalo srdce. Jinak mě osobně nejvíce na celém filmu bavil skvělý Michael Peňa, dával si to neskutečně. ()

KcarlosK

Samozřejmě to nedosahuje kvalit silnějších filmových brášků. Také to nemá takové ambice. Ale film je to kvalitní a své místo v MCU určitě má. Slabším hodnocením to odnese právě kvůli lepším sourozencům. Peňa si pro sebe krade všechny scény, kde vystupuje. ()

Minimusikus

Šel jsem do kina se svým 11letým synem s tím, že se nám první díl moc líbil. Očekávání byla veliká a musím říct, že jsme se po celou dobu promítání královsky bavili a odcházeli z kina naprosto spokojení. Dvojka podle mě byla ještě výživnější než jednička a automobilová honička v San Franciscu nebo výslech za použití séra pravdy byly scény, na které se nezapomíná... Takže pokud chcete letní marvelovskou oddychovku, rozhodně dostanete to, pro co jste si přišli. ()

Talbotus

Spíše průměrný film, který neurazí ani nenadchne. Je jasným mezikrokem mezi Infinity War 1 a 2 a dává trochu hloubky charakteru obou hlavních hrdinů. Co z mého pohledu vyloženě chybí (ale to je bolístka většiny hrdinských filmů) je absence dobré záporné postavy, v tomto filmu v podstatě chybí úplně. Člověk se rád koukne, pobaví se a nikdy více na ten film nekoukne. ()

milhaus602

Komentare k filmum moc napisu ale miluju cele MCU.V posledni dobe marvel chrli jednu lepsi vec za druhou viz AIW nebo dvojka Ant-Mana.Celej sal vylochcenej a serum pravdy a scena ve skole fakt TOP!!!!5/5 ()

Kit Harington míří mezi Eternals

Kit Harington míří mezi Eternals

24.08.2019

V Kalifornii v těchto dnech probíhá D23 Expo, takový malý Comic-Con studia Disney, a tak není divu, že internet zaplavují informace týkající se nové streamovací služby, Star Wars a samozřejmě Marvelu… (více)

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

10.11.2018

Fanoušci filmového Venoma si asi můžou začít mnout ruce. Zdá se, že studio Sony totiž po nečekaném úspěchu hláskujícího antihrdiny s tváří Toma Hardyho (Dunkirk) oznámí pokračování každým dnem.… (více)

Paul Rudd vs. dvojník

Paul Rudd vs. dvojník

13.08.2018

Paul Rudd (The Fundamentals of Caring) momentálně dobývá kina ve dvojce Ant-Mana a příští rok bychom ho měli spatřit ve čtyřce zatím nepojmenovaných Avengers. Mezitím se ale čerstvě upsal novému… (více)

7. Filmový víkend ČSFD je tady

7. Filmový víkend ČSFD je tady