Millerova křižovatka

Miller's Crossing

Millerova križovatka

Drama / Krimi / Thriller

USA, 1990, 115 min

Gangsterka kde je všetko ako má byť - slušne napísaná hlavná postava, drsní talianski mafiáni a dokonca nechýba ani trocha humoru. No napodiv to spolu akosi nefungovalo. Nosná kostra príbehu bola až zúfalo nudná, nezáživná, bez štipky napätia alebo emotívnej gradácie. Nepomohlo ani rýchle kmitanie a striedanie postáv, takže po čase nastal mierny problém s orientáciou v ich komplikovaných vzťahoch. Priemer. 60/100(8.8.2019)

sa mi prihodilo, že som to videl nadabované a to je škoda. Chce to originál. Inak je neuveriteľné kam sa tento žáner za tie roky dostal. toto je taká príjemná divadelná hra.(5.11.2012)

Celkem pruměrná ganksterka ktrá si body na víc zaslouží za dobry herce,v prvni řadě Jon Polito,ale hlavně kvuli krutopřísným hláškám.(14.11.2012)

Má to něco do sebe. Je to sympaticky přehnané se smyslem pro humor i detail. Osobně mi sice docela vadí ty podle mě zbytečně přehnaně naturalistické masakry na konci, člověk ale musí uznat, že tenhle důmyslný taneček na ostří nože diváka naprosto zhypnotizuje a nenechá ho chladným od zčátku až do úplného finále. Jen jména je vážně potřeba si rychle přiřazovat, což byl pro mě dost kámen úrazu.(5.3.2015)

Skvělé herecké výkony od všech hlavních aktérů (nejvíce zaujal Turturro), ale konec mi přijde příliš čitelný. 3/5(30.12.2016)

• CassidyXXX

Z řemeslnýho hlediska není filmu moc co vytknout, ale je to nudný, člověka to nechytne a nebaví. S hlavní postavou se nešlo moc sžít a to i vinou blbýho scénáře, kdy se člověk ani za čtvrt filmu nevěděl, co že je ten týpek vlastně zač.(3.4.2017)

1 5 9 12 13 14 15 16 následující >>