poster

Podzim v New Yorku

 • USA

  Autumn in New York

 • Slovensko

  Jeseň v New Yorku

Romantický / Drama

USA, 2000, 103 min

 • Sysel_CZ
  ****

  Tenhle film jsem viděl naprostou náhodou, ale i tak pozvedl moji víru v americkou kinematografii. Jelikož jsem silně náchylný k smutným romantickým příběhům, tak jsem byl předem ztracen. Celkově je pojetí spíše realistické, a to všemu jen dodává tu správnou atmosféru. Sice mi tam chyběla hloubka na kterou jsem zvyklý, ale jinak skvělá podívaná pro každého kdo si rád zatlačí slzičku.(29.4.2007)

 • Marek1991
  ***

  Smutný romantický film, ktorý už svojím názvom hovorí, že ide o lásku v jeseni, ale hlavne, čo je vnútri, o lásku v jeseni života jednej osoby. Aj keď jeseň hraje farbami, ja mám radšej jar a leto. Zimu, blato, studený vietor, hmly, dážď, stmievanie sa vážne nemusím. Taktiež tento film mal okrem krásnych myšlienok dávku nudy, takže akási významnosť tu u mňa upadá.(6.9.2012)

 • dr.fish
  **

  Asi není jednoduché pro herce hrát v něčem takovém. Ono totiž není ani moc co hrát. Příběhu je v tom tak na šedesát minut, ale natažené je to na stovku, takže Gere musel vymyslet celou škálu grimas, které dělal během dialogů, aby nastavil čas. Winona taktéž nastavovala. Ke cti nutno podotknout, že už jsem viděl horší filmy z tohoto ranku, dialogy nebyly špatné a místy se mi to zdálo i docela dobré. Pak se ale zase něco stalo a všecko bylo špatně. Suma sumárum, když se děvkař zamiluje, je to vždycky se špatným koncem. 50%(4.3.2015)

 • lobo87
  ***

  Asi najvýstižnejšie hodnotenie je: pekný film. Gere je sympaťák, jeho filmy mám celkom rád. Jeseň v New Yorku má silný príbeh, ale čo ho zráža je prvoplánovitosť a slabší scenár. Celý film je príliš okato hraný na emócie, pričom ja ich mám radšej skryté, také, ktoré musím i ja vycítiť. Takisto niektoré dialógy boli dosť nereálne a slabé. Veľké plus za moju obľúbenú Veru Farmiga. Ako som už povedal. Pekný film... 60%(6.9.2012)

 • cross
  ***

  Příjemně plynoucí a nenásilně prezentovaná love-story, která je chytře obsazená a velmi dobře odvyprávěná. Co na tom, že příběh je 1000x omletou frází, že Gere na hlubší herecké etudy prostě nemá a Winona je formálně dokonalá a neuvěřitelně "koukatelná". Filmu ale chybí to podstatné a tím je hloubka...Myslím, že nebude příliš mnoho diváků, kteří budou po skončení skutečně dojati a to je, myslím, u podobného žánru celkem podstatná chyba....(20.4.2005)

 • - Film sa natáčal na viacerých miestach v New Yorku. (dyfur)

 • - Will Keane (Richard Gere) nosí hodinky značky Hamilton Ardmore. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace