Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

On je osmačtyřicetiletý, interesantně prošedivělý majitel známé luxusní newyorské restaurace a notorický proutník Will Keane (Richard Gere), a ona je dvaadvacetiletá designérka bláznivých ozdob na hlavu a klobouků - Charlotte (Winona Ryder). Je to dívka plná nápadů, ale také podivné nostalgie a smutku. Nezkušená dívka a příliš zkušený muž se do sebe bláznivě zamilují. Jenže velké štěstí nemůže nikdy trvat dlouho. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (121)

Vančura 

všechny recenze uživatele

Pro mě osobně velmi milé překvapení, ten film se mi hodně líbil, a to především díky Winoně Ryder. Ona je zde tak vrcholně úžasná, že pro moje nadšení z ní nemám slov - v tom filmu si ji prostě nejde nezamilovat a hlavně díky ní to pořád stojí za vidění. V tomto ohledu mi přišlo líto, že Winonina postava končí tak smutně - vlastně celý ten melodramatický závěr mi přišel dost hrozný, včetně té finální scény s vnoučetem, které zdá má vyvažovat ten předchozí smutek. A taky si pořád nejsem jistý, jestli mi k ní sedl ten Gere nebo ne. (U Very Farmigy pochybnosti nemám - ta mi vadí v jakémkoli filmu). Celkově mi to ale prostě přišlo jako fajn filmová romantika, u které nechápu, proč zde má tak nízké hodnocení, a je mi to líto. ()

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Smutný romantický film, ktorý už svojím názvom hovorí, že ide o lásku v jeseni, ale hlavne, čo je vnútri, o lásku v jeseni života jednej osoby. Aj keď jeseň hraje farbami, ja mám radšej jar a leto. Zimu, blato, studený vietor, hmly, dážď, stmievanie sa vážne nemusím. Taktiež tento film mal okrem krásnych myšlienok dávku nudy, takže akási významnosť tu u mňa upadá. ()

Reklama

ivishka 

všechny recenze uživatele

Nejsem rozhořčený fanoušek obou hlavních herců - i když oba herce Winonu Ryder i Richarda Gera mám hodně ráda - ale především si tak nějak umím představit jak se hlavní hrdina musel cítit.. Předvídatelnost příběhu nikdy neřeším jako všichni ostatní protože předvídat se dá cokoliv a můžete se zrovna trefit o tohle v tom filmu vážně nejde. Jak někteří upozorňují na přehnaný sentiment a tzv. "ušmudlanou lovestory" tak s tím naprosto nesouhlasím jelikož jisté aspekty, které byly jmenovány prostě k romantickým filmům patří a hlavně když se jedná o romantický film se špatným koncem. Pět hvězdiček ode mě film dostal především za herecké výkony hlavních herců, které vydaly na tři hvězdičky a ty zbylé dvě přidávám za hudbu a zajímavé pojetí příběhu - samozřejmě to mělo mouchy jako každý film...ale co na plat mě se to prostě líbilo!!Chtěla bych dodat, že s určitým nadhledem a vcítěním do příběhu či hlavních postav se dá užít každý podobný romantický film. ()

tomtomtoma 

všechny recenze uživatele

Romantický film nabitý romantismem, mělký svým obsahem a s tragickým koncem. Boháč, restauratér a děvkař Will Keane (Richard Gere) narazí na ostýchavý půvab mladinké Charlotty (půvabná Winona Ryder). A protože je stále ještě z velké části rozjíveným dítětem a chová se nepředvídaně, tak se Will snad poprvé ve svém životě zamiluje. Navíc naváže vztah se svou už dospělou dcerou Lisou (Vera Farmiga). Pak je chvilkový marný boj o záchranu života, po kterém naštěstí už je konec. A tak je jedině ironické, že poprvé zamilovaný proutník svou lásku ztrácí velmi brzy. ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Bohužel... Ani krása W. Ryder, ani charisma R. Gerea tomuto snímku nepomohly. Téma sice nijak originální, ale určitě se z toho dala udělat romantická záležitost, která při nejmenším neurazí. Ale ani to nevyšlo. Starej proutník se z mně neznámého důvodu zakouká do mladé dívky, která rozhodně za hřích stojí, ale jemu?? Ne, nechápal jsem ani start, ani průběh a už vůbec ne konec. Zřejmě nebyla schopna jeho nejhorší vlastnost potlačit a vzhledem k tomu, že on neměl problém jí prostě ubližovat i ve stavu, ve kterém byla, sympatie moje získat nemohl a já se o to ani nesnažil. Konec smutný, ale její stav nebyl dobrý od začátku a on si její lásku nezasloužil. Velká chyba filmu, že se nám snažil nutit opak. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama