The X Factor

(pořad)
  • Slovensko X Factor Veľká Británia (více)
Reality-TV / Hudební / Soutěžní
Velká Británie, 2004, 448x60 min

Účinkují:

Simon Cowell, Cheryl, Sharon Osbourne, Dannii Minogue, Tulisa Contostavlos, Kelly Rowland, Beyoncé, John Legend, Mariah Carey, Nicole Scherzinger (více)

Britská hudobná súťaž X Factor je najväčšou a najúspešnejšou televíznou šou v Európe. X Factor UK je britská hudobná súťaž, ktorej cieľom je nájsť nové spevácke talenty. Zároveň je najväčšou televíznou hudobnou šou v Európe, mimoriadne obľúbenou medzi mladými ľuďmi, ktorí bojujú o účasť na početných kastingoch, ale aj medzi televíznymi divákmi každého veku. (TV JOJ)

Lukas0801

Britský X-Factor je pěvecká reality show se vším všudy. Ale hlavně odtamtud vycházejí opravdové hvězdy (viz. Leona Lewis, Leon Jackson), které se dokáží prosadit i ve světě, ne vydat jedno cédéčko a zmizet v propadlišti dějin. Tohle všechno je ve srovnání s českými slátaninami, které s tímto spojuje jenom zakoupená licence na vysílání pořadu, absolutně nesrovnatelné. Čeští producenti by se měli od Britských kolegů učit, jak má show takového formátu vypadat....100% ()

lapatata

Takové soutěžící, kteří u nás vítězí, v Británii vyhazují v prvním kole, takže to je potom o něčem jiném. Nepovede se to vždy, ale párkrát už našli zajímavé osobnosti. Např. Leona Lewis, Alexandra Burke. Z letošní sestavy vypadá nadějně Janet Devlin nebo Marcus Collins. ()

Kate.97

Náš "X Factor" a X Factor v Anglii se nedá srovnávat. V Anglii mají neuvěřitelné talenty !! :) Zbláznila jsem se do skupiny One Direction, která tam soutěžila ! :)) ()

DavidAAAA

Proti české verzi absolutně špičkové. Simon je uchvatně štiplavý a vítězové českých verzí podobných pořadů by tady neprošli ani do prvního kola.. Výborná úroveň. Skvělá zábava. ()