Komentáře uživatelů k filmu (896)

 • Dever
  **

  Soundtrack Nathan Barr: 1. Suite ,2. Brothel ,3. Guidebooks ,4. Village ,5. Spa ,6. Pedicure ,7. Tortury ,8. Unwell ,9. Achilles ,10. Déjŕ vu ,11. Smokestack ,12. Far From Home ,13. Gallery ,14. Mr. Serious American ,15. Dreams ,16. Trolley of Death ,17. Elevator ,18. Escape ,19. Bugeye ,20. Roadblock ,21. Reflections ,22. Follow ,23. Revenge ,(27.5.2011)

 • POMO
  *

  Zobrazenie Slovenska mi nevadilo, naopak ma úprimne pobavilo (rovnako ako ma vždy pobaví každá nová perla amerického právneho systému). Dosť ma ale prekvapilo, aké lajno je zabalené do kampane so super postermi, vignetou "Quentin Tarantino Presents" a 20-miliónových openingových tržieb v Amerike. HOSTEL by v rovnakom kvalitatívnom prevedení pánovi producentovi nakrútil Dušan Rapoš za 20-krát menší rozpočet! Niektoré scény na seba nadväzujú akoby improvizačne, bez scenára, atmosféra nulová, gradovanie zabíja tupá predvídateľnosť, a na scény krutosti, ktorých je mimochodom oveľa menej než sa sľubovalo, čakáme neúmorne dlho. Takéto filmy sa v 80. rokoch nakrúcali ako na bežiacom páse a dnes po nich neštekne pes. History repeats. Jediné pozitívum HOSTELA je, ako efektne zvýrazní režijné a scenáristické kvality filmov ako SAW.(28.1.2006)

 • Cival
  *

  Málo skutečné hrůzy na nehorázně velkou porci buranství a umělé brutality, která neopouští nezáživný svět rekvizit a falešné krve. Roth navozuje atmosféru skrze gang cikáňat a poloprázdné nádraží ČD, takže je alespoň legrace. Ale vyvolávat děs prostřednictvím odlíčených modelek a zaplivaných putyk nemá minimálně pro Středoevropana ten správný efekt.(27.1.2006)

 • Tetsuo
  *

  Nebýt toho démonizování Slovenska bylo by to jen blbé. Takhle je to aspoň chvílemi nablble zábavné. Eli Roth je jinak bohužel pouhý hororový fanoušek, která nemá zbla talentu (jako jeho idoly, jimiž se tak rád ohání). Hodně nepochopitelné až kontraproduktivní jsou jeho prohlášení o tom, že tento film ukazuje, jak jsou Američané xenofobní a nechápou cizí kultury. Způsob, jakým je příběh podán, ovšem není kritikou těchto stereotypů, ale spíš jejich potvrzením.(24.4.2006)

 • Tosim
  odpad!

  Eli Roth je impotent. Člověk bez nápadu, jenž (proboha, proč???) natočil horor, který není strašidcelný a (proboha, proč???) bude zřejmě točit další. Tady musel být opravdu někdo totálně mimo. Všechny nechutné scény jsou buď předvídatelné, anebo jsem se u nich smál jako blázen. Levnost čiší z každého políčka, napětí nefunguje, dialogy jsou trapné a čeští herci by se měli stydět. Slováci mohou klidně nechat spát své rozhořčení, kvůli nesmyslům není potřeba se rozčilovat. Nebýt pár pěknejch holek, asi bych se neudržel a zničil DVD, na kterém jsem tento výpotek sledoval.(27.11.2006)

 • Matty
  **

  Hostel je od přirození sympatický jen tím, jak zoufale hloupě působí zde, v srdci Evropy. Fakt, nevím, čím tolik „okouzlil“ zámořské publikum. Možná vnadami zdejších děv, možná kamerou Milana Chadimy, možná potvrzením pro ně dávno známých faktů. Eli Roth tímto filmem jasně říká: „nejezděte na Slovensko!“. Já mu můžu oponovat jedině s: „nechoďte na Hostel!“. V obou případech ale platí, že každý má svůj vlastní mozek a své vlastní právo rozhodnout se, čemu uvěří a čemu nikoliv. 50% Zajímavé komentáře: Marius, Le_Chuck, Tommy987, JohnnyD, Pedestrian, petero, Aven, herrbierer(25.3.2006)

 • Radyo
  **

  Film jako takový nestojí za moc, ale úplný hnůj to taky není. Každopádně Eli Roth udělal Slovensku hezkou turistickou antikampaň a celkem by mě zajímalo, jak na ten film Amíci nahlíželi (či nahlížejí), resp. jak moc velkou důvěru mají v takové zobrazení slovenských reálií. :-) Jinak mi to nepřišlo ani moc hororové, spíše to působilo jen jako takový nedomrlý thriller s páru sadistickými záběry a hereckými výkony na úrovni okresního poloamatérského divadla. Dvojku si asi odpustím...(3.9.2013)

 • J*A*S*M
  ****

  Jedna z největších nespravedlností na ČSFD. Hostel rozhodně není nijak přelomovým dílem moderního hororu a aby se mohl řadit k žánrové špičce, musel by nabídnout mnohem víc, nicméně se jedná o mírně nadprůměrný snímek, který postihla ta smůla, že se na něj podívali i lidé, kteří se na podobné snímky vůbec dívat nemají. Protože jestli někdy od exploitačního filmu čeká, že se bude bát a lekat, tak to je problém dotyčného a ne onoho filmu.(14.8.2007)

 • Enšpígl
  *

  Původně jsem chtěl dát 2*, ale má to háček. Samotný film je samozřejmě úplně zbytečnej, kdybych mluvil o ději tak bych musel myslet na jiný film . Když bych měl mluvit o tom že jsem se během filmu bál, tak bych kecal stejně, jako když říká Klaus, že je nestraný prezident . Pravda nechutnosti se dostavili, ale byli povedený asi jako předvolební projev českého politika . Český Krumlov mohli filmaři taky více využít, přeci jen, je to z architonického hlediska jedno z nejkrásnějších měst u nás a ty krásný holky co tam jsou !!! / Květi, spokojená?:) / Teď k tomu háčku na začátku jsem viděl ženské prsa a ženský zadečky, takže dobrý to je na 2*, ale, ale. Co mě fakt vadilo , když teda pominu fakt, že tak krásnou zemi jako Slovensko tam ukázali jako balíkov, je hlavně to jak jsou tam vyobrazeni Romové !! Vzpomínám si na poměrně velkou kritiku ze strany USA o tom jak mají češi zaporný vztah k minoritám, zejména k romské, že na ně nahlížeme jako na zloděje všeobecně. Milí američané a to co jste předvedli v tomhle filmu mělo být jako co ?????Pokrytectví je fakt něco co nesnáším!! Stálo by za pokus upozornit na tohle ROIku a možná by jsme se dočkali žaloby u mezinárodního soudu. Takže tento film rozhodně k pozitivnějšímu náhledu na cigány nepomůže, naopak. I když je to film a nebytečná blbost a tohle se může být někomu zbytečná poznámka ja si za tím stojím . .(25.11.2006)

 • Djkoma
  odpad!

  Tak tahle záležitost se nedá nazvat jinak než úlet. Příští část komentáře nečíst pokud jste to neviděli. /* Asi ukecám rodiče at mi koupí digitální kameru. Vemu tu kameru a půjdu se třema kamarádama na diskotéku. Natočím jak balej nějaký hezký kočky, kterejch je v česku velmi mnoho(to nám mohou američané závidět a proto nás němci nenávidí:)). Budu pokračovat cestou do našeho bytu a pak možná natočíme nějakou er. scénu. Pak se kluci dozvědí, že druhej den pojedeme za jinejma holkama třeba někam k Brnu, protože tam jich je tolik, že nás skočej. To říkal jeden náš kámoš a ukazoval fotky. Už se těšíme. Proč by ne, vždyt my máme rádi takové holky a pojedem co nejdřív. Ve vlaku potkáme úchyla, ale co. Proč to řešit. V ČR je jich hodně a my taky určitě nejsme andělé. Ale asi to není Čech, mluví anglicky, ale my taky. Snad se domluvíme. Tak jsme příjeli do Brna a cestou jsme si něco vydělali. Vrazíme to hnedka do prvního putyku a vyjdeme s dvěma kočkama. Jsou fakt super. Všichni si užijou a jeden kámoš zmizí. Najednou koukám sms, že s tou jednou odjel. Sakra štastlivec. No my lovíme dál. Zase se něco uloví už tu jsou jen dva moji kámoši. Já furt točím. Potkáváme zase jiný holky, pak nějaký parchanty a zase toho úchyla z vlaku. Kluci si zase přivydělávaj. Najednou se ztratí další kámoš. Zdá se nám to divný, že by taky odjel. Ale co žijeme dál. Rozhodnu se oba kámoše zkontaktovat a nebo najít. Nenašel jsme je. Najednou zmizel i poslední kámoš. Sakra to je v háji. Něco mě napadlo a vyšlo to. Našel jsem je.Sakra jednoho právě chce nějakej týpek rozpárat pilou. Druhej je už tuhej a ten chlap co ho právě táhne do výtahu vypadá jako kuchař. Co by tu kuchař dělal? No nic, všechno nemusí mít přeci smysl. Najednou nacházím posledního kámoše. Je živej. Točím jak se zbaví toho týpka co ho mučí. Fakt super záběry. Pak zachraňujem jednu borku. Něco jí spadlo do oka, ale neva. Pak i ona spadne. Pod vlak. Ha naštěstí jsme unikli. Sakra, zase jsme potkali toho úchyla. Tak už úchyl nežije. Zase jsme bohatší. Ted jsem si vzpomněl jak na tý diskotéce hráli ty český hnusy. Tublatanka aspol. Nedalo se na to tancovat. Tak už jsem se zbavil oběda a jdeme domů. Zkusíme zavolat někoho v Americe jestli by tenhle náš výlet nechtěli dát do kin. Třeba ten blázen z videopůjčovny se ozve...*/ . Stupidita, která začíná a končí nudně. Bohužel z 95 minut tohoto filmu není nudných asi 30 vteřin, což byl čas za který člověk dojde pro popcorn.(19.2.2006)

 • T2
  odpad!

  Neviem či tam sú prvky hororu (asi len minimum) ale len asi v poslednej polhodinke a to skôr chce Eli Roth len šokovať krvavými scénami, ale skôr tu prevažuje komickosť scén a nehorázna podpriemernosť scenára, pokiaľ sa tomuto dá povedať scenár? Od režiséra "amatéra" s menom Eli Roth sme asi nemohli ani viac čakať. " Ak sa chcete prvú hodinu filmu poriadne nudiť a hľadieť na nevydarené obrázky, potom vidieť zopár krvavých scén tak nech sa páči. Vrelo či strnulo odporúčam! " V tomto nenájde kúsok dobrej filmárčiny, len bezúčelne sa trmácanie z miesta na miesto , občas niekto povie, niečo v porovnaní ako bla, bla, bla ... a odpoveď znie tiež bla, bla, bla. Ja tento film radím nie do B-éčkovej ale až do fajn C-éčkovej triedy a keď si ho nevšimnú pri udeľovaný Zlatých malín tak ma nahnevajú, takýto skvost a bez ceny, to sa teda nepatrí. Top scéna - vždy keď sa ne pľace objaví náš Slovenský herecký skvost Barbora Nedeljáková a tá sa v jedno rozhovore pre jednu nemenovanú televíziu vyjadrila asi takto - "Mám ale tri filmové ponuky ale ja by som chcela hrať v nejakej komédii." - tak vlohy na to má , do nejakej paródie ju môžu veselo obsadiť! ║Rozpočet $4,8miliónovTržby USA $47,326,473Tržby Celosvetovo $80,578,934Tržby za predaj DVD v USA $23,835,218 //počet predaných kusov 1,514,515║ fakt pekný zisk na takú prkotinku, a kto by potom nechcel točiť filmy keď tak dobre zarábajú /videl v kine: 10%/(29.12.2007)

 • Renton
  odpad!

  Scénář: Eli Roth .. Jednoduše sračka! Nemám rád horor a filmy, kde se jako žánrové zařazení vyskytuje jen tato kategorie spíše přehlížím nebo je jim vyhýbám. Hostel by dopadl stejně, nebýt toho mediálního ruchu všude kolem, ať už se jedná o přátele, tisk nebo televizi. Tento čilý povyk sice (většinou) zaručí filmu určitý komerční úspěch, nic to ale nezmění na faktu, že je to kurewská sračka! .. Jako ujetá teen komedie ze sexem a drogami prolezlého Amsterodamu to ještě celkem funguje. Když se ale banda flákajících se mladíků přesune více na východ, začíná skutečné peklo. Jak pro ně, tak pro diváka. Díky místu natáčení se našinec dočká několika osvěžujících chvilek, které působí lehce vtipně, spíše však trapně. Ať už je to gang cigánských robátek, taxikářský žigulík nebo disko rej na hitparádové fláky z dob socialismu. Přesto si v tuto chvíli film drží stále nějaké ty procenta okolo jedné hvězdičky, ale nakonec se vše přelije do samoúčelného a trapného hororu (milovníci žánru prominou, ale v tomto případě došel tvůrcům víc než jen dech!), který nemá žádnou atmosféru, nebudí napětí ani strach. Zato pocit zhnusení, ten se dostavil. Ani ne tak nad chirurgickou řezničinou, jako spíše nad vyumělkovanou, nudnou, zkrátka blbou filmařinou - po technické stránce příšerné - pozice osvětlovačů byla zcela opomenuta a na další místa si rejža přivedl stejné losery, jako je on sám. Eli Roth je blázen a já si jdu dát COKOLIV jiného.(5.4.2006)

 • Anthony
  *

  Film je skutečně stupidní, hloupý, stavící pouze na detailních krvavých záběrech. Akční scény jsou natočeny velmi amatérsky. A pak je tu jedna složka, která je naprosto vynikající - a to je hudba Nathana Barra - výborná akční a napínavá hudba - tak tedy aspoň jednu hvězdičku za ní. Film už nikdy více, ale soundtrack si jistě pořídím.(26.5.2007)

 • Radek99
  odpad!

  I když se to natáčelo i u nás v Českém Krumlově a v komparzu tam hraje několik mých známých, nemohu říci nic jiného, než (čistě béčková) KRAVINA! A ten marketingový podvod se jménem Quentina Tarantina na plakátu to celé jen rámuje...(17.2.2007)

 • DaViD´82
  **

  Jako desetiminutový amatérský filmeček by to ještě prošlo, ale jako celovečerní snímek již těžko. Hodinu se neděje lautr nic, pak je pár minut ucházející zábavy (pro Čechoslováka) a poté opět nuda k ukousání až do závěrečných titulků. V celé stopáži je jediná dobrá scéna, což je málo... Postavy jsou naprosto nijaké, stejně jako jejich představitelé a zrovna tak i režie. Jediné co potěší je cameo pro Miikeho.(13.2.2007)

 • KarelR
  **

  Jako horor hrůza (ne, v tomhle případě to není dobře). Jako komedie pro slovany naprosto super. Akorát nevím, jaktože to Tarantino tak dobře vymyslel. Že by místní předci?(24.2.2007)

 • Superpero
  ***

  Opravdu jsem čekal mnohem bruálnější film. Samozřejmě že scéna "japonka a oko" je fakt kentus, ale jinak je tortura na dost nízké úrovni, což je u filmu který je na to zaměřený docela průšvih. Nekecám, když řeknu že třeba takový "Kladivo na čarodějnice" mi přišlo mnohem brutálnější. Atmosféra je fakt nulová, protože našinec se gangu cikáňat, Táborskýmu a česky dabovanýmu Pulp Fiction ze srdce rád zagebí (berte jako kompliment), ovšem chápu že Američany to nejspíš vyděsí. Scénář je dost debilní, holt Eli se moc nevytáh, ale zase musim uznat, že scéna "zabití Němčoura na WC na Hlavním nádraží" se povedla. Jay Hernandez v rámci žánru hraje dobře a celkově Hostel docela doporučuju, protože jsem se nudil pouze u tortury, ale jinak je to celkem zábava. A proti dejme tomu Jeepers Creepers 2 je to hotový klenot kinematografie.(3.3.2006)

 • mandes

  rozpočet : $4.8 million tržby celosvetovo :$80,578,934(22.1.2007)

 • TheMaker
  *****

  :::::::::::::::::::::::: Tenhle film, že je v TOP nejhorších filmů ?!??? Ehm .... ???! Tak to už nechápu vůbec nic ! Jeden z nejlepších hororů, co jsem kdy viděl ! Nepředvídatelné, napínavé, dechberoucí. Moc se mi líbilo, jak se náš hrdina na konec pomstil ! Skvělý film ! Nedivím se, že to v USA tolik vydělalo. Česi jsou asi vyměklí nebo co. Aha, taka vám vadilo, že tenhle film zobrazuje Slovensko jako díru ?? Ale ani si nemyslím, že tomu tak bylo, ale i kdyby, tak vy máte hodnotit film, který byl super a ne nějakou zemi. Já moc horory nemusím, ale tohle bylo fakt super ! Musím si sehnat rychle dvojku ! ::::::::::::::::::::::::::::::(30.3.2009)

 • Viktooorka
  **

  nechutnost...(4.4.2009)

 • tron
  ***

  „Keď si sa nesmelo, tváril tak dospelo, stužková, tá naša stužková.“ Niekedy sa mi zdá, že hororu viac, ako neschopní režiséri, ubližujú diváci, ktorí sa nevyznajú v jeho pod-žánroch. HOSTEL je relatívne kvalitný hixploitation a Slováci sa naňho môžu hnevať asi tak, ako Texasania na TEXASKÝ MASAKER MOTOROVOU PÍLOU či Austrálčania na VRAŽDY VO WOLF CREEK (keby si ich sami nenakrútili). Režisér, ktorý mal za sebou len mizerný lesný krvák SMRTONOSNÝ VÝLET, na to ide v Tarantinovej produkcii rozumne. Vie, že najdesivejšie je to, čo nevidíme. I vďaka tomuto prístupu jeho svojho času kontroverzný trhák (o našej malosti dobre vypovedá informácia, že náš vtedajší minister zahraničných vecí údajne ráelne zvažoval Rothovi zakázať vstup do našej republiky... otázkou je, prečo by sem Roth chodil) exploitačné scény viac naznačuje (rýchly strih, hudba, zvuk, temná výprava), ako ukazuje (hoci nejakého toho oka a prstov sa dočkáte). Vyčítať snímke biedne herecké výkony, skreslené "slovenské reálcie" (ja som to bral ako komédiu a bavil som sa na blbosti tvorcov), podpriemerné dialógy a riedky dej, asi nemá zmysel. Ak by som snímke niečo vyčítal, tak nezáživné postavy, slabé Zlo a nudný dej Kino Považan 2006(6.6.2006)

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace