Americké romantické drama vypráví o Natalii, studentce z dobré rodiny, do jejíhož světa vpadne tajemný Keith. Dívka podléhá jeho kouzlu, ale poté, co zmizí, odhalí temné tajemství. Americké romantické drama vypráví milostný příběh Natalie, která má všechno, po čem ostatní dívky touží - je skvělá studentka z dobré rodiny, hvězda atletiky a královna střední školy, do níž chodí. Od dětství každý její krok bedlivě střeží ambiciózní rodiče a zdá se, že do dívčiny budoucnosti nemůže nic zasáhnout. Jenže pak se objeví Keith, svobodomyslný, tajemný a problematický mladík, který nemá co ztratit. A i když Natalie rozumem ví, že by si ho měla držet od těla, srdci poručit nedokáže. Keith ji zatáhne do řady podivných dobrodružství a ona se stále víc snaží zjistit, kdo doopravdy je. Když mladík najednou zmizí, Nataliin svět se rozpadne. A poté, co odhalí jeho temné tajemství, se život dvojice jednou provždy změní. V režii Todda Kesslera hrají Elisabeth Harnoisová a Jesse McCartney. (oficiální text distributora)

REP_ReZeNT

Studentka z bohaté rodiny a Keith , podivín ze svým starým rezavým Chevroletem, který navíc umírá. Ti dva se do filmu hledali, až se našli. Akorát to tu již bylo několikrát, je to omýlaný příběh pořád dokola. Nic průzračnějšího, než že se do něj zamiluje se ani nedalo čekat. Přesto film působí chladně, není tam nic co by mě nějak zaujalo, zahřálo, nebo něco, co by mě dostalo, po čem bych začal toužit. Není tam zkrátka nic, co by mě alespoň utkvělo v paměti a dost jsem se nudil. Nesympatičtí herci, nezajímavý příběh, zfilmované uplně strašným americkým "vysokoškolským" způsobem a nezajímavá kamera. Očekávání 70%, nakonec ,25% .. ()

Destinytte

Jesse McCartney se stal ze sladkého blonďáčka tvrdším brunetem a velmi se mi zalíbil. Tady se pro mě stal hercem. Skutečným hercem. Protože to, co předvedl v Kaliforském létu (2004), se moc počítat nedá. Nějakou dobu jsem váhala, jestli chci film vidět, ale hned po shlédnutí jsem si ho moc oblíbila a stal je jedním z mých nejoblíbenějším filmů, často se k němu vracím. Konec je opravdu nádherný. 5*, jinak to ani nejde. "I just wanted a little more time." ()

Gaia.M

Keith. Žít, když víte, že umíráte. Zamilovat se, když víte, že umíráte. Co můžete dělat? Být zlý, protivný a odehnat od sebe koho můžete. Nebo si to aspoň myslíte. Přece nenecháte milovanou osobu dívat se, jak umíráte! Nereálné, nemožné. Bojujete s tím. Ale nakonec prohrajete. Prohrajete vše co máte. Necháte se ovládnout láskou, věříte, že všechno zvládnete a nakonec umřete. To je Keith. Jen malá zlomená dušička, která vede ten nejhorší boj svého života. Nezávidím mu. ()

alambert

Strašný klišé. Jinak by to bylo natočené celkem slušně. Ale Jesse McCartney byl hrozný omyl. Vypadal tak na 13 a celý film kvůli tomu vyznívá směšně. ()

Yojimbo

Natalie je úspěšná dívka s nalinkovanou budoucností, Keith anarchistický outsider s tajemstvím, který navzdory konvencím štředoškolského prostředí začně Natalii přitahovat. Tento snímek se však vymyká běžným teenagerským filmům, byť se nevyhnul jisté melodramatičnosti a stereotypům. ()

brrumlaa

Film z teenagerského prostředí, který má hlavu,patu a hlavně myšlenku ..... Toto drama příjemně překvapí... Překvapí i 2 hlavní mladí protagonisté svým hereckým výkonem. Možná hodnocení za chvíli změním, ale zatím tento film zanechal silné emoce i na to, že je ze střední školy, kterou už mám nějaký pátek za sebou.... ()

Blaogranas

Jako natočené to je dobře, ale nalejme si čistého vína. Já celou dobu doufal, že se to takhle "nezvrhne" a že Natalie zůstane ve svém světě. Bohužel. Ale zajímavý to určitě bylo. 75%. ()

charmin

Prva polovica filmu je katastrofa, lenze katastrofa to aj ma byt, ocami teen Natalie. Po case, a teda v druhej polke filmu, ked si uvedomuje svoje city, prehodnocuje priority a hodnoty, sa film meni konecne na film a nie na am. romancu s peknou blondynou a "looserom". Niezeby to vsak ale nebola ta am. sladina, no nieco ma na tom filme dostalo. 70-75 per. ()

Kaucuk

Skvělej konec nasadil korunku tomuhle nadmíru zajímavýmu výtvoru. Začátek byl teda docela nuda, ale jakmile se film rozjel resp. kdykoliv byl na obrazovce Keith, byla to fakt paráda. Byla to příjemně strávená hodinka a půl. ()

VerenaLord

Nepatřím rozhodně mezi skalní fanoušky tohoto filmu, ale naprosto mě dostal, to musím přiznat. Zprvu nenápadný a nic neříkající název mě odrazoval, ale nakonec jsem jej shlédla a byla naprosto šokovaná. Jednoduchý a přesto do detailu vymyšlený příběh o rozdílných životech a později lásce, která nekončí dobře. Krásné, milé, příjemné s docela slušným filmovým obsazením. ()

fraktal

Jeden z těch snímků, při jejichž sledování cítíte život - i když je to ten prokluzující mezi prsty, Opravdovost složená z mnoha (tak zdůrazněných) klišé. ()

lubomir91

rozpurne pocity....chyb bych nasel dost...ale i tak me ten sevřel žaludek a dojal. I když konec mohl být lepší. I tak 4 hvězdy dat musim ()

divjak

Na tento film som sa po prečítaní komentárov tešila a o to viac ma asi sklamal. Herci sú sympatickí, ale príbeh mi príde ako "cez kopirák" od filmu A walk to remember z roku 2002 s výmenou pohlaví. Neviem či to bolo mojou nepozornosťou, ale tajomného Keitha mystifikovali až príliš ("prvý odkaz" mi prišiel vzhľadom k ďalším udalostiam vcelku odveci - kebyže nájdeme miesto toho vec súvisiacu s "druhým odkazom", tridsať minút filmu by stratilo tajomno). Ak chcete vidieť dobrý film rovnakého žánru, odporúčam skôr A walk to remember, ktorá pohladí viac, aj keď je koniec trošku americky dosladený :-) ()

Šípek

Krásný, lidsky vřelý film. Romantické drama podané s takovým citem, až je skoro nemožné nenechat se vtáhnout do děje a být součástí příběhu, jehož pointa je tak prostá, uvěřitelná a přesto dramatická. Kvalita zde vítězí nad kvantitou a to je dobře. Udělejte si čas na tento prostý americký snímek a nechte se naladit na stejně pozitivní vlnu jako já. ()

Sophia odpad!

Romantické drama je sice můj oblíbený žánr, ale tento snímek se mi bohužel nelíbil ani trošku.... škoda.... ()

Primavera

Žiadne temné tajomstvo sa neodhalí, ako sa to uvádza pri anotácii pri filme. Odhalí sa len to, čo donúti človeka k pokore k životu, k tomu, že niekto má život istý, niekto ho nemá a to nie je o tajomnosti, ale o tom, že bezstarostný mladý človek ani netuší, čo mu môže zamiešať karty života tak, že ho prehrá... Výborný scenár, excelentná myšlienka, odpustím mu aj miestami sentimentálne spracovanie, ktoré tomu dalo romantický nádych. Film však ide do hĺbky a to ma vždy dostane. ()

neo93

Další ze snímků, zabývajících se dramatickým vztahem dvou mladých lidí, z nichž jeden má jistý závažný problém. Keith ale rozhodně patří k těm lepším filmům s touto problematikou, ačkoli od začátku je již jasné, o čem vlastně celý snímek bude. Natalie je mladá, chytrá, talentovaná a hezká holka, která má velké plány do budoucnosti. Chtěla by se stát editorkou a později založit svůj vlastní časopis. Zároveň je tlačena svými ambiciózními rodiči na prestižní univerzitu a k obdržení značného stipendia, které má získat, díky hraní tenisu. Naopak Keith, je kluk, kterého nezajímá škola, rád dělá věci po svém a nemá žádné vysněné cíle. Jediné, co ho opravdu baví, je opravovat stáré auta a jezdit s nimi kolem. Když se Natalie a Keith potkají při laboratorní práci, ani jeden netuší, jak moc je to ovlivní. Natali z počátku bere setkání s Keithem pouze jako nutnou spolupráci ve škole, jelikož stejně nyní začíná chodit s Raffem. Keith si chce zase s Natali pouze užít, protože ví, že mu příliš času nezbývá. Přestože příběh míří jasným směrem, rozhodně nenudí. Pouto mezi hlavními postavami je nevšední, stejně jako jejich neobyčejné prožitky. Je pravda, že Keith byl někdy až k nesnesení, na druhou stranu se zase hezky odrážel v napovrch všehoschopné Natali. Nakonec podařený teen film, který přesně zapadá do daného žánru. ()

JohnVodka

Nečekal jsem zázraky a zprvu jsem se bál nějaké stupidní slaďárny. Naštěstí díky kumštu obsazených herců, pěkně vyprávěnému příběhu a prostředí školy se mi tento film velice zalíbil. Chvílemi jsem se s Keithem ztotožňoval a nevědomě pokyvoval souhlasně hlavou. Keith mě překvapil hodně mile a jsem rád že mi zaplnil dlouhý zimní večer, a že jsem se u něj nenudil. ()

Judy24

Já vám tak nějak nevím, jestli jsem to úplně správně pochopila... Jsem z toho totiž docela zmatená, na jednu stranu se mi to líbilo, ale... Tak například ten konec mi hrozně připomněl film Sweet November a i tam mi tohle zakončení vadilo, nějak mi chybí pointa té pointy. Přála bych si říct, že mě ten film dojal, ale on se spíš hodně snažil a stejně to nedokázal. Jesse je sympaťák, Elisabeth je kočka a oba hráli pěkně, ale já jsem pořád jenom čekala na ten moment, kdy se začnu dojímat a začnu film vnímat každou buňkou, čekala jsem na moment, který nepřišel. Jak tak koukám na hodnocení ostatních - jsou značně kolísavá a jelikož já taky dost kolísám, skončím na třech hvězdičkách, protože mám z filmu hezký, takový klidný pocit, který ale nedokážu tak úplně správně popsat. Co tím chtěl básník říci? ()