Lisabellla

Jack Nicholson a Morgan Freeman je dvojka, která mne přemluvila, abych se na film podívala. Jelikož jsem nic neočekávala, nic mne nemohlo zklamat. Herecké výkony jsou sice o něco slabší, než na co jsem u těchto dvou zvyklá, nicméně dívat se na to dalo. Fajn nápad, příjemní herci, sympatická muzika. Nic víc, nic méně. Já osobně dávám přednost jiným žánrům a i tento snímek mne utvrdil v tom, že nestačí mít dobré jméno v kolonce "hrají", film celkově musí být tzv. mým šálkem kávy. Silnější, ale pouhé dvě hvězdičky. ()

divak84

ničím nový a přitom stejně skvělý a zabavný jack nicholson a stejně dobrý a stejně upřímný morgan freeman v reálném příběhu typu "dožeň co jde", protože smrt nezajímá jak si bohatej nebo kolik ženských si ojel, ale ....... a právě ty tečky každý vidí jinak. tito dva pánové si těsně před ortelem dopřejí něco co nikdy předtím neměli. "chudý" ale dobrácký Carter si dopřeje luxus v podobě poznání světa a všech dobráckých neřestí a Cole si zase na posledních x měsíců našel skutečného přítele, kterého nikdy neměl..... parádní komedie těží z charismatu obou postav, konverzačních perel hlavě nesmlouvavého nicholsona. výprava pěkná, děj ikdyž předvítalený tak nenudí ani vteřinu. pěkně to odsejpá z nemocničního pokoje až po himaláje... pěkný konec, pěkný a upřímný film, ikdyž možná trochu naivní, protože ne každý si může dopřát nějakou podobnou jízdu před smrtí, že jo ... ()

kenkaku

Jack Nicholson a Morgan Freeman je perfektní dvojka a Seanu Hayesovi nálepku role Jacka McFarlanda už nikdy nikdo neodpáře (i když se postava jmenuje jinak a snaží se hrát jinak). Snad jen díky nim šlo zcela vážné a smutné téma jako je umírání dvou lidí zpracovat do komedie u které budete brečet (teď myslím smíchy) i v situacích kdy by jste měli spíš brečet (protože to není vtipný) jako je průběh takové chemoterapie. Možná snad právě asi tím si mě film obrovsky získal. ()

klúčik

Film je založený na dobrom scenári ale predovšetkým na výbornom obsadení hlavných postáv. Nicholson a Freeman sa v tomto filme ukázali , ako jasné hviezdy. Aj keď stred filmu pôsobil ako reklama pre cestovnú kanceláriu, film je smutno - veselý , a naozaj ma zabavil.... Hodnotím 80%. ()

Seti

Jacka Nicholsona a Morgana Freemana si v tomhle filmu nelze nezamilovat. Nicholsonův cynický hláškující morous a Freemanův smířlivý všeznalý kliďas se nádherně doplňují a na plátně tvoří nezapomenutelné duo umírajících staříků, kteří to chtějí zabalit s plnou parádou. Samozřejmě dojde také na hodnoty, na kterých skutečně záleží a skorokomedii v závěru vystřídá slzopudné drama (emoce z nás sice Reiner doluje celkem lacině, ale koho to zajímá...tady jde přece o Morgana Freemana). ()

Benedygtus

Po nejakem case to vidim znovu a i pres predsudky se mi to pomerne libilo. Nevim moc pro jakeho divaka to je urceno, ale ja to nyni vidim na plnohodnotne 3*, protoze preci jen to bylo pro me trochu zdlouhave ()

Petr.Kocfeld

Tato dvojice komiku me docela pobavila.Nicholson a Freeman jsou vyborni herci.Film,kde si dva odlisni dedkove plni sny potesi i pobavi.Davam 4 hvezdy hlavne za komiku a dej filmu.I sekundujici herci jsou dobri.80 procent si ode me tento komedie zaslouzi.Zbohatlik a automechanik se nekdy maji radi a jindy nemusi.Nakonec jsou take spolu ve spitale...Pozdeji si plni sny a treba skoci spolu z letadla v padaku. ()

khue

Téměř dokonalé. Je tu humor,drama, a zárověň i životní moto. Herecké výkony dvojice Freeman a Nicholson jsou úžasné. Už sarkasmus Nicholsona na začátku filmu je skvělý. Tento film me po dlouhé době opět dostal, myslím citově... ()

Hanys_

Nehorázná nuda. Nebudu filmu přidávat jen proto že v něm podávají herecký standart 2 herecké ikony. Srovnání s "Klepání na nebeskou bránu" je absolutně mimo mísu. ()

Rssa

Film je to pohodový, ale oproti německé klasice Klepání na nebeskou bránu ztrácí, a to nejen v herecích, ale i v přílišné patetičnosti. 70 % tomu sluší více ()

baXter

Na tomto filmu se mi opravdu líbily záběry z různých koutů světa a všechno co bylo kolem, ale postavy a konverzace a hlavně příběh mě naprosto nechal chladným. Asi jsem moc mladý na film o umírajícíh osmdesátnících. ()

joshula

Koncert dvou legend je prostě úžasný. Výprava pro tento film musela být náročná, ale povedlo se. Jen je škoda, že komedie nebyla více spojena s tragedií. Myslím, že scénář si o to úplně říkal. ()

Pussycat18

Tento film jsem zkoukla především kvůli Morganovi. Nezklamal, s jeho tváří nemůže hrát než perfektního klaďase a optimistu. Nicholson taky odvedl pěkný výkon, v rámci možností scénáře. Přišlo mi to trochu odfláknuté...letem světem, utratíme moje prachy a uděláme si 6ti měsíční veget, než to s náma klepne...vypadali oba docela dost zdravě, na to že byli před smrtí, ale budiž, s hadičkama v nose by se asi špatně sedělo na pyramidě. Což je mimochodem velmi kýčovitě natočená scéna! Shlédla jsem to v jednom dni s JUMPEREM a musím říct, že mi ty dva filmy přišli něčím dost podobný! ()

Orthank

Trochu opozerané,minimálne preplácané ak nie už niekde videné...tak takto by sa dala veľmi výstižne a stručne popísať oddychovka skôr pre tých skôr narodených.Dej je síce svižný a Morgan Freeman dostáva zo seba čo sa len dá (a nie že by to bolo zlé..:-)no tak trochu film potápa podpriemerná réžia a neoriginalita paradoxne nie práve v dialógoch,ale predovšetkým v zvláštej a skopírovanej stavbe filmu...Avšak vzhľadom na súčasnú absenciu podobných tém pôsobí toto dielko ako balzam na divákov nenásytný žalúdok,a preto mu nemožno dopriať aspoň tých dobrých pár centimetrov pod vrcholom....:-) ()

Honzick

Už herecké obsazení dává tušit že půjde o velmi ambiciozní snímek. Jack Nicholson zahrál na jedničku a Morgan Freeman snad ještě lépe. Celý příběh je poměrně dost emocionální a ten dojemný závěr ho ještě vygradoval takže to byl velmi silný zážitek, který můžu s čistým svědomím doporučit každému. Další věc kterou bych chtěl vypíchnout byla výprava, která byla opravdu úžasná, viz jízda na motorce po Velké Čínské zdi, procházka v zahradách v okolí chrámu Tač mahal a nebo lezení po pyramidách. Pro mě to bylo opravdu skvěle strávených 100 minut takže krásné čtyři hvězdy:) ()