poster

Než si pro nás přijde

 • USA

  The Bucket List

 • Slovensko

  Kým si po nás príde

Dobrodružný / Komedie / Drama

USA, 2007, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Payushka
  *****

  Naucit se hrat na basovou kytaru. Podivat se do New Yorku. Svest o dvacet let starsiho muze. Svest gaye. Oslavit Silvestr v limuzine. Hrozne se opit v klubu Space na Ibize. Docist Odyssea od Joyce. Zajet si do Kanady na extremni lyzovani. Naucit se surfovat. Zatancovat si na stole. Udelat interview s nekym slavnym a pak se s nim vyspat. Koupit si BMW Gina light. Podkopnout nohy Paris Hilton. Zachranit nekomu zivot a sama pri tom umrit. No, pro zacatek to staci.(4.11.2008)

 • LoLaa
  *****

  Po Now is Good další film s podobnou tematikou, u toho předchozího se mi líbil nápad (ikdyž teď zjišťuji, že byl vlastně tak trochu okopírovaný právě od The Bucket List), zde mě zaujaly výborné herecké výkony hlavně ústřední dvojice Freeman+Nicholson. Ale to se dalo očekávat. Filmu by určitě neuškodila ani delší stopáž, já se ani chvíli nenudila a s napětím jsem očekávala co bude dál a jestli konec bude takový, jaký byl. Opravdu hodně působivé a emocionální doplněné skvělým soundtrackem.(3.1.2013)

 • Aky
  *****

  Hrecký koncert dvou mistrů, kterým scénárista s režisérem střihli obleky přesně na míru. Není to lehké vybalancovat příběh o umírání na rakovinu tak, aby nebyl ani sentimentální, ani necitlivý, zachoval si napětí, nadhled i humor a udržel diváka v pocitovém souznění. Mnozí herci by při chůzi po těchto hraničních čárách stokrát zakopli, ale PÁNOVÉ Freeman a Nicholson to nejen zvládli, ale ještě si to vychutnali.(23.8.2008)

 • Renton
  ***

  Scénář: Justin Zackham .. Typicky mrzutý Jack Nicholson a typicky dobrácký Morgan Freeman v komediálním dramatu dle scénáře šitého na míru čerstvým sedmdesátníkům, kteří se skrze film vyrovnávají s blížící se smrtí. Průběh snímku kolísá přes příjemné scény s dialogy s vyšší přidanou hodnotou, obvyklou pro vyzrále stáří po navoněné, barevné scény s klišovitými milionářskými výstřelky, kdy mi až dojemný konec výrazně vylepšil dojem z vlažné střední části.(10.1.2008)

 • imf
  ***

  Nicholson a Freeman odvádějí svůj obvyklý standard, aniž by si překáželi a Rob Reiner jako by v poloprázdném scénáři chytal druhý dech. Věčná škoda toho příliš laskavého závěru, který nezávazné hláškování a utíkání před Zubatou degraduje minimálně o jednu třídu. Za příjemnou délku a trochu toho dojetí si ale film zaslouží přimhouřené oko. (60+%)(15.3.2008)

 • - Justin Zackham napsal scénář za pouhé dva týdny. (Siriuss)

 • - Když Edward (Jack Nicholson) sleduje baseball v televizi, komentátor říká, že hrají Lakers. Hrají ale LA Dodgers. (Dawid199)

 • - Ve filmu se mluví o nejdražší kávě světa, kterou je i ve skutečnosti Kopi Luwak. Je z bobů, které prošly zažíváním indonéských cibetek. (xjane)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace