Reklama

Reklama

Dirt

(seriál)
USA, (2007–2008), 15 h 25 min (Minutáž: 44–55 min)

Tvůrci:

Matthew Carnahan

Kamera:

Geary McLeod

Hrají:

Courteney Cox, Ian Hart, Josh Stewart, Alexandra Breckenridge, Kyra Oser, Jeffrey Nordling, Will McCormack, Laura Allen, Shauna Stoddart, Alexi Wasser (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Šéfka Luci Spiller (Courteney Cox) dvou časopisů "Now" a "Drrt" snažící se sehnat senzace ze světa showbussinesu za každou cenu... Využívá vydírání, úplatky, podvody, vše co je potřeba aby dostala své. Ve všem jí pomáhá její kamarád z dětství, schizofrenický fotograf Don Conkey (Ian Hart). Majitel časopisů si prosazuje snížení nákladů o 20%, přičemž navrhuje změnu vedení v případě neúspěchu se snižováním. Luci navrhuje sloučení časopisů v jeden "Drrt now" a tím uspoření 50% nákladů. Dostává týden na zkoušku... (Macany)

(více)

Recenze (22)

bagetka007 

všechny recenze uživatele

Don: "Znovu randím. A z 99% si jsem jistý, že tahle je skutečná." :D Absolutně nesouhlasím s tím, že by Courteney byla komediální herečka. Jako Monicu jsem jí moc ráda neměla, Cougar Town mi přijde neuvěřitelně trapné, takže přesto, že si nemyslím, že by byla skvělou herečkou, v Dirt mi absolutně sedla. Holt na mě úplně nepůsobil jako typický hollywoodský idol, ale možná právě proto jsem ho měla docela ráda (až na ty scény, kdy zvrací červy, to bylo moc i na mě). S ohledem na to, že jsem všech 21 dílů zhlédla za 1,5 dne a že mě štve, že nepokračovali v natáčení, tudíž jsem nezažila tu sestupnou tendenci a z nepochopitelného důvodu jsem se nemohla rozhodnout mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, dávám 4. I když musím přiznat, že jsem čas od času přetáčela... ()

Ilhan 

všechny recenze uživatele

Hodně zajímavé nahlédnutí pod závoj toho, jak se dělá pravý bulvání časopis, který určitě stojí za zhlédnutí. Courteney Cox hraje opravdu skvěle a v jejím charakteru toho z Moniky zůstalo opravdu minimálně. I ostatní charaktery jsou dobře napsány a jsou zároveň i ztvárněny velice sympatickými herci. Funkční schizofrenik Don Konkey se Ianu Hartovi opravdu povedl. Atmosféra v první sérii houstne každým dílem a závěrečný díl je opravdu fascinující, když se všechno třikrát obrátí a nakonec dopadne, jak by nikdo nečekal. Pouze slova chvály. 2. série šla opravdu kvalitativně dolů, nevím čím to je, něco tomu prostě chybí. Možná nějaká ústřední dějová linka. Jakoby scénáristům docházel decha řekli si: "Dáme tam trochu od tohohle, tohohle a tohohle a nějak to dopadne." Bohužel to nedopadne tak dobře, jak by si asi představovali. Samozřejmě člověk musí brát v úvahu to, že tato série je pouze poloviční, nedodělaná a přerušená. Vše se mohlo nakonec v dobré obrátit. Tak či tak, úrovně první série dosahovali asi tak 2 díly. Také mě trochu mrzí změna znělky. První série: 85 %, 2. série: 60 % ()

Reklama

Motinski 

všechny recenze uživatele

Dopozeral som 1. seriu, no už niekde v polovici som sa občas premáhal. Nejde ale o nič zlé. Má to svojskú atmosféru, Courtney je výborná suka a schyzofrenik Don bol super. Dirt je nekompromisný v ukázani toho ako vedia byť ľudia skazení a médiá prehnité na kosť. Nie je ale dosť pútavý ani výnimočný aby si ho ľudia poriadne zapamätali. Ani raz sa mi nestalo že po skončení epizódy som nedočkavo pustil ďalšiu. Že som si to pozrel ale neľutujem, väčšina časti boli fajn ajkeď často o tom istom. 1. séria 5/10 ()

Gedes 

všechny recenze uživatele

Courteney Cox je vážně kus, ale nepřijde mi jako zas až tak moc dobrá herečka. Navíc jen tak lehko jí nikdo neodpáře roli Moniky v komediálním seriálu, proto zprvu pro mě bylo dost težké si zvyknout na jiny charakter postavy... Ale jinak celkem zajimavá myšlenka, že se děj odehrává v bulvárním časopise, kterému "vládne" drsná, nekompromisní kráska, pro kterou pracuje oblíbený paparazzi - schizofrenik, takže se rozjíždí jedna linie příběhu, poté samozřejmě pár jakoby slavných osob v seriálu stále vystupují, samotná Luci má tu a tam nějaký problém a jinak hlavně co dodat - stále hledá nějaké šťavnaté(ale pravdivé:-) události z showbisnisu. Celkem se na to dá dívat. ()

MoiJe 

všechny recenze uživatele

Ona - skoro vsemocna sefredaktorka, krasna, sikovna, chytra a uspokojujuca sa nad najnovsim vydanim. On - prudko schizofrenny, ale funkcny paparazzi. Oni - herci, spevaci ci sportovci, ktori maju tajomstva, ze by vas ani nenapadli a z casu na cas na seba navzajom bonzuju a o nieco castejsie snupaju a sukaju... Zatial to na mna posobi ako pokus o (tragi-)komediu, ktory by rozhodne nemal byt servirovany s jedlom. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (5)

  • Příjmení Lucy Spiller (Courteney Cox) má odkazovat na skutečnou šéfredaktorku časopisu Star Magazine Bonnie Fuller. Objevily se i spekulace, že Lucy je na Bonnie založená, ale ta sama tato tvrzení vyvrátila s tím, že celý seriál je čistá fikce. (Tom Riddle)
  • Milan Carlton (Elisabeth Harnois) je založená na Paris Hilton. Podobný je nejen její životní příběh, ale i jméno. Milan (Miláno) je stejně jako Paris (Paříž) velké evropské město, a Carlton je stejně jako Hilton síť hotelů. (Tom Riddle)
  • V jedné části seriálu Lucy (Courteney Cox) říká: „Já nenávidím tanec ve tmě!“ Paradoxem je, že v roce 1984 si Courteney zahrála ve videoklipu Bruce Springsteena, ke skladbě „Dancing in the Dark“. (lyukassza)

Reklama

Reklama