První český slasher. Vypadá to, že ve městě začal řádit seriový vrah. Pod maskou může být kdokoliv - kdo bude další na řadě? (oficiální text distributora)

Trailer

M.a.t.t.

Bratia Kučerovci sú zjavne veľkí fanúšikovia Vreskotu, majú snahu, no nemajú talent. Akurát okato vykrádajú, technická stránka je mizerná a o kvalite scenára či hereckých výkonoch sa tiež príliš hovoriť nedá. Ale vykrádajú až do takej miery, že ich zbierka najhorších slasherových klišé a inde videných scén je občas vlastne aj celkom zábavná, dvojnásobne to platí aj o samotnom závere. Ako amatérsky film na youtube by svoju úlohu Čepel smrti v zásade plnila, škoda len že bola vydaná aj na DVD a dokonca ešte aj predabovaná kvalitnejšími hercami. ()

666teen odpad!

Český slasher má stejnou tradici jako mongolská opera. Po velmi slušném kousku Někdo tam dole mě má rád tu máme další pokus o českou vybíjenou. Jenže tohle se tedy rozhodně nepovedlo..... Osoby a obsazení: Kopyto, Jelito, Platíto, Blbý a Blbější, Ryba jménem Vanda, Mladej Uhrin, Dana z O.V.R.Z., lemploidní Polda, říďa s fixací na baby z Playboye, generál Hvězdné pěchoty a disgrafik v masce a s kudlou. Dialogy? Jeden citát za všechny: "Tééda.Co tady děláte?" "My jsme přišli." No, to by neřekl němej, kdyby mu hubu rozbil. Fakt perla. Překvapení se nekoná, tohle je nezastavitelnej filmovej průjem. P.S. Možná přijde i major Zeman. ()

Vyrida odpad!

Český slasher z kterého jeho amatérismus jen září na všechny světové strany. Vůbec vlastně nechápu jak něco takového může jít vůbec do prodejní distribuce. Děj naprosto stupidní a neskutečně natahující, kdy postavy běhají z místa na místo bez sebemenšího logického uvažování a cíle jak afektované kozy na porážku. Dialogy vycucané z nějaké žumpy až jsem se i párkrát musel nad jejich debilitou zasmát. Určitě je musel sepsat někdo z prvního stupně základní školy, pač jsou fakt extrémně geniální. Nejkomediálnější však zůstávají vraždící scény, kdy po každém bodnutí nožem zvukař využil totožných zvuků jaké jsou využívány v počítačové hře Counter Strike. Už jen chyběly nápisy Double Kill či Killing Spree. No a vlastně bych mohl takto kritizovat donekonečna a nenašel bych jeden jediný kladný důvod proč by jste tomu to braku měli věnovat svůj čas. ()

Spinosaurus

Hoši z gymnázia si natočí svůj slasher a...............ejhle, ono to vyjde na DVD. No to fakt čumim. K filmu řeknu jen to, že optikou amatérského filmu (kterým film bezpochyby je) je to průměrný, v některých momentech podprůměrný snímek. Z profesionálního hlediska odpad jako Brno. Docela mě taky udivilo množství slavných herců. Hlavně Morávková a Brabec byli cool, ale nejlepší byl Štěpán Turek. Do příštího filmu bych prosil Ernesta Lieskovce. ()

Sabrewulf odpad!

Tohle smradlavé lejno těžce zapáchá protekcí. Jinak by se tenhle zvratek ani nemohl dostat na dvd. Nemá cenu rozepisovat, co je na filmu špatně, protože je tam špatně všechno a byl by to hodně dlouhý článek. Mnohem jednodušší by bylo vypsat, co je na filmu dobré, ale není tam nic takového. Celé to působí, jako když děcka dostanou první kameru a hned zkouší nějakou tu scénku. Velmi legrační byly neustálé pokusy hrdinů otevřít dveře (tvůrce si asi myslel, že tím vytvoří napětí), jenže asi po 36. pokusu mě i ten smích přešel. Nutno dodat, že celkově je jich cca 55. Naivita se říká tomu, když chce člověk ve slasheru v roce 2009 ohromit bodáním obětí. Ultranesoudnost se říká tomu, když se člověk, který nemá rozpočet, dobré herce, kvalitní kameru atd, pokouší točit vážný horor (a taky tomu, když tomuhle dá někdo jeden bod a víc). Dát tomuhle jedinou hvězdičku, byla by to urážka všech filmů, kterým jsem dal odpad. ()

• Během party ve vysoké budově se dozvíme, že mobily nefungují, protože budova má svojí síť. Jak je tedy možné, že vrah na konci se dovolá na policii? (Gastovski)
  • Celkový počet mrtvých je šestnáct lidí + dva rodiče ze zmiňované autonehody. (Zeke001)
  • Kromě Dany Morávkové, Miloslava Mejzlíka a Vladimíra Brabce byli všichni herci při postsynchronech předabováni profesionálními dabéry. (funhouse)