• Gilmour93

Tuzemský Vřískot? Spíš Třískot. Hlavou do zdi.. Český slasher je ve světové kinematografii stejným pojmem jako botswanský western, či pygmejské porno a asi tomu tak zůstane i nadále. Vražedné VKVéčka od Wese Kučery přináší ryzí amatérismus koketující s kretenismem, totální absenci nadhledu i tupý bolehlav z dialogů chovanců pomocné školy. Ještěže alespoň dabing metal do toho horoucího pekla kostky ledu - něco mi totiž říká, že originální znění je pátý jezdec apokalypsy.. Na druhou stranu, důležitá zkušenost. Aby člověk ocenil slast burgundského vína, musí se taky někdy napít z louže plné sinic, do které se vychcal syfilitický jezevec.. Kdo se však k tomuto dílu dostal v trafice jinak než krádeží, měl by si slovy pana Růžového nechat vyšetřit svoji zkurvenou hlavu..(3.7.2013)

Hoši z gymnázia si natočí svůj slasher a...............ejhle, ono to vyjde na DVD. No to fakt čumim. K filmu řeknu jen to, že optikou amatérského filmu (kterým film bezpochyby je) je to průměrný, v některých momentech podprůměrný snímek. Z profesionálního hlediska odpad jako Brno. Docela mě taky udivilo množství slavných herců. Hlavně Morávková a Brabec byli cool, ale nejlepší byl Štěpán Turek. Do příštího filmu bych prosil Ernesta Lieskovce.(20.4.2010)

• Sabrewulf

Tohle smradlavé lejno těžce zapáchá protekcí. Jinak by se tenhle zvratek ani nemohl dostat na dvd. Nemá cenu rozepisovat, co je na filmu špatně, protože je tam špatně všechno a byl by to hodně dlouhý článek. Mnohem jednodušší by bylo vypsat, co je na filmu dobré, ale není tam nic takového. Celé to působí, jako když děcka dostanou první kameru a hned zkouší nějakou tu scénku. Velmi legrační byly neustálé pokusy hrdinů otevřít dveře (tvůrce si asi myslel, že tím vytvoří napětí), jenže asi po 36. pokusu mě i ten smích přešel. Nutno dodat, že celkově je jich cca 55. Naivita se říká tomu, když chce člověk ve slasheru v roce 2009 ohromit bodáním obětí. Ultranesoudnost se říká tomu, když se člověk, který nemá rozpočet, dobré herce, kvalitní kameru atd, pokouší točit vážný horor (a taky tomu, když tomuhle dá někdo jeden bod a víc). Dát tomuhle jedinou hvězdičku, byla by to urážka všech filmů, kterým jsem dal odpad.(28.2.2010)

• Pedestrian

Kdyby radši v rámci Festivalu otrlého diváka místo těch nudných sraček, které jsou ZÁMĚRNĚ špatně natočené (Boardinghouse), pouštěli tahle zábavná amatérská videa. Je mi jedno, jestli to celé byl nebo nebyl režisérův záměr, ale s bráchou jsme se tlemili celý film. Jednoznačně nejlepší postava Martin (přesná kopie Marka Slováka alias Bluntmana) a jeho neúspěšné námluvy (o jeho postavu jsem se bál), kadence hlášek (Jsme tady s nějakým kreténem! Někdo mě chtěl zabít!), vrah v přiblblé masce, který krade Playboye; kriminalista, který nemá žádný otisky a nemá se prakticky čeho chytnout (a v kanceláři má na kreslící tabuli jenom velkými písmeny napsáno POMSTA), camea za bonboniéru; při každé vraždě znějící hrozivé tóny vykradené z TCM, příšerné postsynchrony (údery nožem zní jako kuchání rukojmích z Counter Striku). Zkrátka trash, který si pouštět jedině s partou kámošů a nějakým tím pivkem k tomu. 2,5* (hodnotím ne jako film, ale jako domácí video; s filmem to nemá nic společného)(27.1.2010)

• Céčko

Režisér absolutně postrádá soudnost. Herecké „výkony” představitelů bijí do očí, stejně jako tragické dialogy, které jim lezou z pusy, do toho naprosto zmatený a nelogický scénář, který se snažil napodobit Vřískot a nepřináší absolutně nic nového. Vymlouvat na nízký rozpočet se nemůže, protože i s tím by většina lidí zvládla natočit lepší film.(10.2.2013)

• - Celkový počet mrtvých je šestnáct lidí + dva rodiče ze zmiňované autonehody. (Zeke001)

• - Během party ve vysoké budově se dozvíme, že mobily nefungují, protože budova má svojí síť. Jak je tedy možné, že vrah na konci se dovolá na policii? (Gastovski)

• - Kromě Dany Morávkové, Miloslava Mejzlíka a Vladimíra Brabce byli všichni herci při postsynchronech předabováni profesionálními dabéry. (funhouse)