• beran-ek

Obvykle dokoukávám filmy do konce, aby hodnocení bylo za "celek". Ale tenhle "film" jsem vypnul po cca 8-10 minutách. Češi tohle prostě neuměj! Chápu, že je to totálně nízko rozpočtovej snímek.. ale v jiné zemi by to snad i za půlku natočily líp! Slasher? :D ..když tam týpek bodal nožem, tak to znělo jak samurajskej film z 50.let(1.2.2010)

• Sabrewulf

Tohle smradlavé lejno těžce zapáchá protekcí. Jinak by se tenhle zvratek ani nemohl dostat na dvd. Nemá cenu rozepisovat, co je na filmu špatně, protože je tam špatně všechno a byl by to hodně dlouhý článek. Mnohem jednodušší by bylo vypsat, co je na filmu dobré, ale není tam nic takového. Celé to působí, jako když děcka dostanou první kameru a hned zkouší nějakou tu scénku. Velmi legrační byly neustálé pokusy hrdinů otevřít dveře (tvůrce si asi myslel, že tím vytvoří napětí), jenže asi po 36. pokusu mě i ten smích přešel. Nutno dodat, že celkově je jich cca 55. Naivita se říká tomu, když chce člověk ve slasheru v roce 2009 ohromit bodáním obětí. Ultranesoudnost se říká tomu, když se člověk, který nemá rozpočet, dobré herce, kvalitní kameru atd, pokouší točit vážný horor (a taky tomu, když tomuhle dá někdo jeden bod a víc). Dát tomuhle jedinou hvězdičku, byla by to urážka všech filmů, kterým jsem dal odpad.(28.2.2010)

• vegetol.mp

Nejvíc mě tu vytočilo, jak je ten film v některých částech odfláknutý. Je opravdu takový problém, když vidím, že záběr na školu, před kterou se rojí děti je hnusně natočený, zajít sem za měsíc se stativem a natočit to znovu? To se v podstatě týká valné většiny různých záběrů (domy, ulice, park). Leda že by kamera byla z půjčovny a muselo se to stihnout do určitého data, protože pak ji má zamluvenou na natáčení Robert Rosenberg:) Totéž platí i švencích a nájezdech, které jsou trhané a ruší diváka. Škoda.(4.5.2010)

• Psema

Skoro nepopsatelná nápodoba Vřískotu (zápletka, zvraty, často i jednotlivé scény), jejíž do nebe volající stupidita vybízí k otázkám, jestli se nejedná o komplikovanou filosofickou otázku ohledně českého školství a rodičovství, které dokázaly ruku v ruce vyprodukovat Tomáše a Honzu Kučerovi. Dva očividné fanoušky, kteří sice nemají ani talent, ani dostatek intelektu, ale zato nepostrádají koule k distribuci amatérských videí nejhrubšího zrna do trafik a kinosálů. RESPEKT, KLUCI.(2.9.2012)

• manonfire

Jedna hvězda za mejdžra zímena v málem prozrazeném utajení. Vsadím se, že byl celou dobu krvelačnému skeletonovi na stopě, ovšem když viděl lidský bobosapiens, který si vybral ke krájení.....celé to nechal být svému osudu. Jediný herecký výkon skutečně znamenalo několikasekundové cameo barda české kriminalistiky. 10%(1.4.2011)

• - Kromě Dany Morávkové, Miloslava Mejzlíka a Vladimíra Brabce byli všichni herci při postsynchronech předabováni profesionálními dabéry. (funhouse)

• - Celkový počet mrtvých je šestnáct lidí + dva rodiče ze zmiňované autonehody. (Zeke001)

• - Během party ve vysoké budově se dozvíme, že mobily nefungují, protože budova má svojí síť. Jak je tedy možné, že vrah na konci se dovolá na policii? (Gastovski)