warrenur odpad!

Ze som sa nepoucil z predoslych chabych nahrazok. Toto je este horsie. Nulove napady a splasky. Ani len na zabitie nudy. Trapne a ubohe. ()

KOZEL84

Pobavila parodie na nový Evil Shit.Jinak stupidní pičovina na úrovni čtyřky,ale zas u toho může člověk v pohodě podřimovat. ()

pirko7

Není to tak špatné, ale ničím novým už nezaujme. Hvězda za dobré napodobení Leonarda a taky za to, že hlavní herečka vypadá skoro jako moje sestra :-D. ()

TheTrox odpad!

Trapný, trapný a ještě jednou trapný. Nic víc se k této "komedii" ani říci nedá. A ne, ani Charlie Sheen situaci nezachraňuje.Celkové hodnoceni: 5% ()

Aurus

Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a vtipné a hudba je dobrá. Já sérii Scary movie prostě miluju. 9/10. ()

JirkaLexa

Tohle je už slabota nebo spíše ubohost. Ten první díl se ještě dal a to mě tak přišlo před pár lety. Když jsem to viděl nedávno, tak mi to přišlo dost dětinské a infantilní a lidi, kteří tohle vyhledávají dobrovolně nechápu. Avšak i já jsem se u některých situací smál, to ale filmu na seriozitě a vážnosti nepřidává. Sranda ano, ale nejspíš ne až v takovém provedení a nebo jen příležitostně ... 30% ()

dave14

Slabota, slabota, slabota. Pokusů o vtip bylo hodně, ale dobrých bylo opravdu málo. Za mě jednoznačně nejslabší díl série. Po dlouhý době jsem měl pocit, že jsem za film vyhodil peníze. ()

owwidius

Je to taky mix. Najde sa zopar velmi dobrych vtipov, vacsina je priemerna, niektore su totalne ocakavane ale aj zopar velmi trapnych scen, dokonca aj s hudbou jak z Benny HIll. Takze z kazdeho kusok, ale tak na ten priemer to staci. Sranda je snazit sa identifikovat filmy z ktorych si robia prdel. Ked ma clovek napozerane, tak to oceni. [#50/2013] ()

johnywalker

Pokud nejste takovýty zahořklý páprdové, tak by se vám minimálně první hodinka měla líbit. Mě se líbila hodně! V další části filmu už vtip vyprchává a stává se jen světlými výjimkami. Škoda, horší než trojka (která je masterpiece), ale lepší než dvojka nebo čtyřka. Nebránil bych se dalšímu dílu, pokud si vyberou vhodné terče na parodování a Simon Rex zůstane... ()

Rockerman

Pestrá přehlídka prvoplánového, fekálního a bohužel většinou trapného humoru. Přiznávám, že některé fóry byly výborné a já se s chutí zasmál. Třeba postelová scéna Charlieho Sheena a Lindsay Lohan byla velmi vtipná. Tato parodie na horor "Máma" se tedy moc nepovedla, zato ten originální film mě bavil o hodně víc. 2 a půl *. ()

KHkomiks

Sračka, píčovina, kokotina, hovadina, zkurvenej omyl matky přírody. Ale trochu jsem se zasmál :D I když to byl většinou trapas. ()

Luk Skywalker

Série už slábne, ale i přesto jsem se pobavil, ale méně než u předchozí dílů (opět platí jednička je nejlepší). Jeden pro mě pamětihodný moment tu je - jedna holka topí panenku jako při výslechu a ptá se pro koho pracuje, to bylo tak nečekané, že jsem se rozesmál (ze čtyřky jsem si zapamatoval nápis v obilí "Attack here", kdy se postavy ptaly, co to asi znamená). Úvod s Charlie Sheenen a Lindsay Lohan byl dobrý, ale třeba párty vysavačů to byla kravina. Jinak nejvíce paraduje film Mama, tento koncept, kdy je jeden film nejdůležitější pro příběh zůstal zachován, ale Annu Faris už nenajdete. ()

Gaia.M

Já jsem se smála :D :D Moc jsem se smála, zoufalstvím. Pobavila mě ta scéna v té chatě, jak se tam ta děcka pobíjela :D :D Ale jinak.. po trojce měli důstojně skončit. ()

Narsill

To ale bola blbosť... V starších dieloch bol aspoň nejaký ucelený príbeh a keď parodovali nejaký film tak to malo aspoň logickú prepojenosť ale tu je to tak trápne... Malo to nejaké svetlé momenty kde som sa zasmial aspoň za to **. ()

BOURQUE

Úplne zbytočné, avšak spoločná scéna s Ch. Sheen a L. Lohan tak trošinku „pobaví“. Osobné hodnotenie: 51% (*) ()

Wolvie odpad!

Scary Movie aneb Jak se dostat z nadprůměrně zábavné parodie do naprostých sraček během třinácti let. Pětka je ještě větší zlo než kdysi dvojka a to jsem si vážně myslel, že pod její úroveň už klesnout nelze... ()