Hillock

U posledního dílu jsem neměl pocit, že sleduji Scary Movie, takže hodnotím jako samostatnou parodii. Každopádně jsem se párkrát zasmál, tudíž to nemůže být až tak hrozný, jak tu někteří píšou. ()

Lachtaan

Jako tehdejší nefanoušek hororů jsem se posledním Scary Movie spíše prokousal, protože mi jednolivé rádoby vtipné odkazy vůbec nic neříkaly. Ale do tak šílených čísel bych film neposílal, stále se jedná o vskutku přijatelné zakončení jedné slavné série parodií. ()

Barvoj

Na jednu stranu nesnáším, když ve filmech bývají úplné blbosti (SPOILER: jako třeba když si pár dává grupen sex s klauny, koněm a ostatními návštěvníky postele KONEC SPOILERU) na druhou stranu se mi líbí, když parodují známé horory (Lesní duch). V tomto filmu bylo obojí, takže to pro mě nebyl úplný propadák ale ani žádnej hit. Blíž to má ale přece jenom k tomu prvnímu:) ()

ivan bohatyr

Bída a utrpení od začátku do konce. Když v komedii není ani jeden dobrý vtip, jen samé ptákoviny, tak s tím si příště můžete... ()

Bobik9

Asi druhý nejslabší díl, po čtvrtém. Nicméně to má Charlieho Sheena, Lindsay Lohan, Terry Crewse, Snoop Dogga, Maca Millera, Ushera, Mika Tysona! Narvané hvězdami k prasknutí a především, znovu pořádná role pro Simona "Dirty Nastyho" Rexe, který dělá Scary movie tím, čím má být. Ashley Tisdale nebyla špatná, ale Anna Faris je nepřekonatelná, takže i to byl krok zpět. Nicméně trojka je pro mě nepřekonatelná a to především díky skvělému Charliemu Sheenovi a Lesliemu Nielsenovi. Ale za šestu bych se nezlobil. ()

noriaki

Bez debat nejhorší díl série. Anna Faris sebrala zbyteky sebeúcty a nabídku tentokrát odmítla. Charlie Sheen se naopak ponořil do úplných hereckých sraček, a roli přijal. Ashley Tisdale se snažila, ale své předchůdkyni nesahá ani po kolena, takže pokusy o humor dopadají všelijak. Paroduje se Paranormal Activity, Smrtelné zlo a Planeta opic, což je určitě působivá směska. V rukách režisérského a scenáristického génia by z ní mohl vzniknout i podobně působivý film. Jenže kdokoliv s alespoň troškou talentu se od série drží tak daleko, jak to jen jde. ()

hroubek

Čekal jsem to mnohem horší, ale něco snesitelného to taky není.Film má něco málo přes hodinu, a i přesto mě připadal jako by trval několik hodin.Vtipy skoro žádné, pointy trapné a předvídatelné.První čtyři filmy toho nabízejí ve všech ohledech mnohem více a navíc dokáží, aspoň trochu pobavit.Abych jenom nekritizoval, tak pár věcí nebylo úplně špatných.Jednou kouknout a pokusit se to někde v hlavě schovat, ale stále si pamatovat, že jste to viděly, aby jste si to náhodou nepustili znovu. ()

drake31

Slávne časy Scary Movie definitívne skončili, a piaty diel to len potvrdil. Tá snaha rozosmiať ma v každej jednej scéne nevychádzala - vtipy vyúsťovali do trápnosti, úprimne som sa pousmial (!) asi len tri krát. Pripravený materiál čo parodovať, bol dobrý - Inception, Evil Dead, Black Swan, Paranormal Activity, Mama, lenže tvorcovia z toho nič naplno nevyužili. Napísali k tomu akože vtipné veci, zavolali si partiu vyhasnutých "hviezd", a hor so do natáčania. Trailery predpovedali a ukazovali že to nebude film úžasnej kvality, ale dúfal som aspoň v niečo na úrovni ďalšej tohtoročnej paródie A Hounted House. 1* čiastočne z ľútosti a čiastočne z dôvodu že aj iné blbosti, z rovnakého odvetvia komédii, dostali kedysi dávno vyššie hodnotenia. ()

Brain-D

Zatím nejhorší Scary movie a ještě horší než Epic Movie !!! Fuj. Jednou jsem se zasmál, tak jsem to vyškrábal na 1*, ale bylo to opravdu něco strašného. ()

VasaX

Není to tak hrozný, jak to tu čsfd-intelektuální-elita prezentuje. Jen prostě další parodie z řady Scary Movie, tentokráté s hlavním tématem horroru Mama. Co se už nesnaží narvat maximum referencí do minimum času (aneb se vším všudy se vejdeme do hodiny a půl a ještě zbude), tak to má i jakýsi nosný děj. HUmor je pokleslý, gagy jsou mdlé, hraje se tu na druhořadá camea a tak, ale v rámci Scary Movie to prostě ušlo. Člověk se bez výčitek nezsaměje, protože je to děsná kravina, ale abych pravdu řekl, čas u toho uteče v pohodě. A jestli občas potřebujete zabít čas a nenuceně se lehce pobavit, bez závazků, a je vám jedno že si na vás pseudo-hipstři v 0 dioptrických brejličkách budou ukazovat, tak směle do Scary Movie 5. ()

Sany33

Nie, nepatrím medzi top fanúšikov paródií ale musím uznať, že Scarie Movie je jedna z mála podarených paródiových sérií poslednej doby na ktorú sa dá ako tak pozerať. Niekedy to preháňa so sexizmom a brutalitou ale občas som sa aj na podobných kravinách dobre pobavil. Ďalej vyzdvihujem parodovanie filmov z poslednej dekády ako sú inception, mama alebo planéta opíc. Navyše keď som videl Snoopa a Ushera nemohol som dať nič iné ako 60%. ()

chubaka

Jelikož mám zkouškové období, tak dám 1* za čas, který jsem nemusel věnovat studiu i když toho trpce lituji...... ()

Taio odpad!

Lukratívne spláchnutie 86 minút... Ľutujem tých čo to budú ťahať hadicou lebo povedať že som sa 3x zasmial je moc. ()

V.Silver

Všechny ty gagy jsem už viděl někde jinde, ale začátek a konec s Charlie Sheenem prostě stál za to :) Co se toho zbytku týče - občas jsem se opravdu zasmál, ale celé to bylo pospojované dost povrchně, takže vlastně ani nevím, jestli to mám hodnotit jako film, nebo jako haldu "zábavných" scének. V prvním případě by to totiž dostalo asi 10%, v tom druhém klidně kolem 50%, protože staré a primitivní Zuckerovny prostě miluju a jeho rukopis je tady poznat. Pozitivnější celkové hodnocení - 40% - nakonec dávám především proto, že jsem si u Scary Movie 5 vzpomněl, že už jsem dlouho neviděl Bláznivou střelu a Připoutejte se, prosím :) ()