Lyriq

Klidně mě kamenujte, ale mě tenhle film i přeze všechny chyby, co bych našel, děsně bavil. Má to prostě koule. :)) ()

Ajka1

Úchylná vyvražďovačka zaměřená pouze na efekt. Žádný hlubší smysl v tom nehledejte. Pokud nejste fanoušky Sims a PC stříleček (stejně jako já), zřejmě vás film příliš neosloví, koukatelné to ale je. Prostě Neveldine a Taylor. ()

mchlumak

Pravidelně od filmů s Gerardem Butlerem moc nečekám a nakonec jsem příjemně překvapen (viz třeba Law Abiding Citizen). Parádní scifi z dekadentní budoucnosti s prvky cyberpunku. ()

Veniss

Lehce stárnoucí Butler vs. slizký Hall (fanoušci prominou, ale i v seriálu Dexter působí odpudivě) v nic nového nepřinášejícím scifi příběhu, znám lepší i když pravda z knih, na filmové plátno se jich moc nedostalo. Vidím naprosto nevyužitý potenciál v postavě Lermana. Je to především akční film, takže horší průměr s třemi hvězdičkami. ()

vipeerr

Butler (Leonidas) Hall (Dexter) jsou podle mě výborní herci a zahráli zde precizně. Ovšem ať se snažili sebevíc, prázdný a nepropracovaný děj nezachránili. Čekal jsem nějaké větší rozuzlení a hloubku. Dokonce i většina akčních scén byla nepřehledná, a hloupá. 1* pro Gerarda , 2* pro Michaela a 3* za nápad. 55% ucházející film na který se nejspíš znovu nepodívám. ()

marek29

Překvapení, jak taky říkal Isherwood, to tedy rozhodně je.. Film je sice v mnoha prvcích nadprůměrný, ale svými "nejistými pasážemi" a místy překvapivou originalitou je strháván k těžkému průměru. Původně sem ho zamýšlel vytáhnout svými 4 hvězdami na výsluní, ale řeknu vám, proč dávám nakonec jen 3: Tak zaprvé - akční přestřelky obzvláště ze začátku zabírají hodně místa ději a pro mě byli dost chaotické a zdlouhavé :( Za druhé - je zde ukázka toho, jak to s námi může dopadnout po zvýšení vlivu Facebooku na obyvatele, ale to poslední co chci vidět, je jak tlustý americký prase ve spoďárech a tílku ovládá holku přes internet a nechá se znásilnit druhým prasetem ovládajícím přiteplenýho debílka :D jo originalita, ale za jakou cenu..? Za třetí - jsem rád aspoň za happy-end, na který si u filmů potrpím čas od času. Naproti tomu občasné vykukující ňadro mně do varu vážně nedostalo :) ()

kirmakX6on

dobrej nápad zprzněnej strašnou kamerou, která ničí zábavu ze všech akcí, a též zprzněnej některými klišé dovedenými do absurdity (tak např.: musel být ten Japonec nebo co to bylo, který ovládal manželku Kabela skutečně tak špinavej, slizkej a vážit cca 300kg? Nešla ta myšlenka, že za sexy kočkou z internetu se skrývá odpudivý perverzák, ztvárnit trochu...normálněji?). Pro mě nejlepší scéna z filmu byl v závěru krátký absolutně "offtopicový" (tj. nijak nesouvisející s ostatním dějem) tanec Michaela C. Halla (Dextera)...to jediné jsem si pouštěl několikrát po sobě... Celkově 35%. ()

Izi-Peťan

Námět není špatný, Butler a C. Hall taky ne, ale je to celé takové chaotické. Rozhodně mě bavilo prvních 30 minut filmu. Potom jako by tvůrci nevěděli, co mají ukázat divákovi dřív a všechny náznaky příběhu mě přišli nedotažené až pak vyšly na prázdno. Škoda. Čekal jsem od toho víc, ale co čekat od dvojice Taylor/Neveldine. 30% ()

wlk1

Nápad využitý tak na 20%. Samotný děj by šel shrnout tak do 20 minut, zbytek rádoby akční gore scény, kterým stejně chybí šmrnc. Celkově mi u tohoto žánru chyběla jakési temnota a špína undergroundu... ()

Guran

Gamer je film s přijatelným námětem do budoucnosti. S dobrým hereckým obsazením, včetně Michaela C. Halla, který mě ve své roli jako tvůrce "živých her" překvapil. Kromě Gerarda Butlera mě zde hodně bavil i Terry Crews, od kterého jsem nečekal takovouto roli! Snímek má také vynikající efekty, hlavu, patu, zvraty, ale docela tu škodí dojem béčkovosti, který na mě působil už i kvůli úchylným scénám, kde si jeden tlouštík šachá na své obrovské břicho erotickým stylem a další různé prasárny, které bych úplně vynechal. Kdyby se režie ujmul někdo lepší a trapné a úchylné scény by šly ztranou, šlo by o ještě lepší snímek. Ale i tak, spousta akce v čele s Butlerem a přijatelné brutality vás bude hodně bavit a bude vás zajímat konec. Jedná se tedy o povedený snímek. ()

Brano

Zvažoval som dať tomuto hodnotenie odpad, ale za nostalgickú pieseň "The Bad Touch", ktorú som si rád vypočul dám aspoň 1*. Inak potenciál to určite malo. Myšlienka o tom, že v budúcnosti by mohli byť ľudia ovládaný ako nejaké stroje nebol zlý. Ale to spracovanie bolo hrozne. Väčšina scén nemá hlavú ani pätu. Strašne nepriehľadné a bohužiaľ často aj nudné. V konečnom výsledku z toho vznikol nezmysel, ktorý si určite znovu nepozriem. Bez pretáčania by som to ani nedopozeral. ()

Bigfuckman

Tak jestli takhle odporně se má linout technologická budoucnost tak hurá do hor na samotu! Hodnotím 5 hvězd za námět a místy syrovou atmosféru , 4 hvězdy za místy odborné scény, 2 hvězdy za herecké výkony a 1 hvězdu za logické díry. Souhrn průměr! ()

Alfo

Myšlienka skvelá (1*), Butler skvelý (1*). No to je všetko. Niekedy nestačí mať len nápad na dobrý film. Nebolo to zlé, iba nie dobré. Celkom sklamalo. 1*+1*= 2* ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize