Uhura

Těžko říct, jestli byla chyba v křesle režisérském, nebo střihačském, ale Gamer nenabízí diváku ani o chlup víc, než jeho trailer (tedy kromě 90 minut navíc). Film je nesourodý, nepřehledný a nezáživný, ale zdaleka nejhorší na tom všem je, že měl poměrně velký potenciál. Některé záběry jsou docela zajímavé a nápady nechybí (například Castlův "tanec na přivítanou"), jenomže všechno dohromady to dává podivně slepenou, nicneříkající a smysl nedávající slátaninu. A pokud chci být do hloubky rýpačská, mě osobně by mnohem víc zajímala samotná Society než Slayers. ()

boo-boo

Toto vážne nie. Naozaj to nestálo za tie peniaze, ani za sekundu očakávania, ktorú som do tohoto filmu vrazil. Na plátne je jednoducho nesúrodý a ničím nevynikajúci chaos, ktorý aj napriek tomu, že je popretkávaný množstvom "akcie", uspáva. Neprehľadnosť tohto filmu radšej nespomínam, ale to, ako zúfalo nevie držať žiadne tempo a ako nehorázne tlačiace sú prechody medzi náladami toho, čo sa na plátne deje, je...amatérske. Napätie tu prakticky neexistuje, scény negradujú ani omylom a v rovine, v ktorej film chcel bodovať (posolstvo a myslienky), nepriniesol zhola nič, lebo to pochoval pod nános ťažkotonážneho humusu. No a aby nám nebolo málo, Michael C. Hall na konci zaboduje muzikalovým výstupom, ktorý má podľa mňa za úlohu vyhánať ľudí zo sály. ()

john.h

Solidní videoklipová jednohubka, u které jsem raději nějak hlouběji nepřemýšlel a vyplatilo se mi to. Nejvíc mi zkazilo dojem, když Michael C. Hall lízal lízátko a pak byl střih, kde už ho nelízal a po střihu ho zase lízal. Ve filmu, kde je rychlá akce a celý snímek vlastě stojí na rychlém střihu mi taková amatérská chyba nepřijde úplně na místě a nemůžu ji střihačům odpustit, což bych jinde zřejmě udělal a nepozastavoval se nad tím. ()

Dantte..

Na mě to bylo příliš rychlé a bojové scény velmi jednoduché. Příběh o rodině naprosto kýčovitý, až to nebylo hezké. 55 % ()

JohnVodka

..ale nakonec to vlastně nebylo špatný jak sem se bál. Skvělej akční náklep. A jestli v tom někdo hledal něco jinýho tak asi marně, protože to tam neni. Myšlenka by šla zpracovat lépe ale to už by to pak nebyla taková řež. Nějaké moralizování tu mělo minimální prostor, stejně tak další zbytečné kecy a pindy. Gamer má svoje tempo a já se u toho nenudil. ()

Martini98

Potencionál to mělo daleko větší! Kamera při akci je dost nechutná! Michael C. Hall je prostě boží (Dexter)! Prostě oddechovka! ()

godspeed

doba ukáže, jak moc je film úlet a odpad nebo cyberpunk zabalený do extra komerčního kabátku zobrazující západní civilizaci ovládanou technologiemi. styl natočených akcí, barevné pojetí a střih je kulervoucí. připadal jsem si, jak kdyby se mě film pokoušel ovládat a hypnotizovat, což vzhledem k obsahu sedí jak prdel na hrnec. ()

KdG

Myšlenka byla celkem dobrá, zpracování taky, ale ten konec byl na můj vkus moc nepřehledný a chaotický. Celkově lepší průměr. ()

danielwanderer

Tešil som sa, aj keď som dopredu vedel, že názor verejnosti bude skôr (pod)priemerný... No ako som zistil po dopozeraní, netešil som sa zbytočne! Spoločnosť a Slayers sú hry, také nejaké onlineovky. Tá prvá je paródiou na Second Life a tá druhá na hocjakú random online strieľačku. Čo je na nich také zaujímavé? Že protagonistami týchto hier sú reálny ľudia ovládaný hráčmi. Zatiaľ čo v hre Spoločnosť sú to vlastne obyčajný zamestatnanci, v Slayers sú to tí najhorší väzni. Jedným z nich je Kable, ktorý sa pokúsi postaviť proti celému tomuto hernému šialenstvu a úplne vyhrať! Ja som sa najedol, svižné a správne trpké za **** určite. ()

departed

Chápu, že si páni režiséři chtěli splnit své vlhké sny, ale opravdu to muselo být tak zvrácené? Vždyť se z toho dal udělat blockbuster biblických rozměrů. Nevadilo by více akce, která je tu zvládnutá na výbornou a je dost efektní, a tím pádem i trošku delší stopáž. Ale takový ty odporný nechuťárny na ulicích, plus ten nechutnej tlustej zmrd... to už si fakt tvůrci mohli odpustit. ()

IronRocky

Docela dobrej nápad. Lidé jako loutky nějakých hráčů, ale přijde mi to takový špatně využitý. Akční scény jsou takový mastný a neslaný a jsou hodně nepřehledné díky kameře. Je to takovej průměrnej akční film. ()

hero_bk odpad!

Vydržel jsem to 25 minut po kterých jsem si přiznal, že už to asi lepší nebude a film jsem vypnul. Přitom dvojice Neveldine-Taylor má za sebou úžasný Crank a ještě šílenější Crank 2, tak bych čekal něco podobného, jenomže tentokrát to pánové vzali moc vážně, ačkoliv zrovna toto téma si žádalo ještě větší šílenost než Crank 2. Nebudeme si nic nalhávat, z nulové zápletky musí film vytáhnout scénář, který je tady ale ještě horší než zápletka... Je zvláštní psát komentář, když jsem viděl z filmu ani ne třetinu, ale tady si to prostě neodpustím: Ultimátní sračka! ()

-henry-

Dost kontroverzní počin. Nepříjemnou satiru, zlejší jak od Kubricka, sráží k průměru klišé. Jako akční sci-fi žánrovka příliš odpudivé, jako propracovaná kritika moc tupé. Tvůrci zajímavě našlápli, ale nedošlápli (respektive není mi jasné kam přesně). ()

web-dat

Říkejte si co chcete, ale tento film patří mezi TOP akčních filmů. Akční znamená, že nebudete uvažovat nad logikou, a komenty herců, ale necháte se vést filmem a budete jen sledovat .. NIC VÍC!!! Excelentní Butler - kterému věřím jeho roli. Crews který je zase pořádně naštvaný. Ludaris který KONEČNĚ nerepuje, ale HRAJE. A Zoë Bell která mě rozčílí hned jak se objeví na plátně .... no není to paráda??? Jo je to ... opět nedoceněný film. Ovce ... bééééééé !!!!! a můžete mi .... (_*_) ()

SuicideKing

film by byl dobrej, vlastně parádní, nebejt sceny s autem - nechapu proč si neodpustěj takovou kravovinu, a toho konce - neoriginalni, nezajimavej a shazujici celej film do modryho až šedyho pole ()

merlinovic

Myšlenka filmu není špatná i když originality moc nepobrala. Postupně upadá nasazené tempo až k dle mě sprasenému konci. Určitě bych tu uvítal více ponurou, dekadentní a fetišistickou atmosféru a scény viz tlusťoch, potom by to mělo uplně jiné grády. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize