MkSallam

Chlapsky dojemné a ve svém srdci neuvěřitelně upřímné. Bál jsem se uplakanosti a nakonec jen fascinovaně hleděl na Aronofskyho styl, který dokázal z záběrů na pomláceného Rourka dostat víc emocí než většina letošních filmů dohromady. Je to pecka, Rourke je vynikající a jeho zjizvená tvář perfektně pasuje k hlavní postavě, Marisa Tomei je děsně sexy, pár bitek a pohled do zákulisí wrestlingu potěší a konec je parádní a svým způsobem i legendární (škoda že tak trochu připomíná jeden známý western). Nástup do lahůdkářství je dokonalá scéna, chci víc. ()

Zombi

Zajímalo by mě, jak by byl film přijat kdyby ho natočil nějaký neznámý režisér a ne opěvovaný Aronofsky :o) ale co, tohle existencionální sportovní drama je opravdu dobré, ať už díky scénáři, režisérovi nebo Mickey Rourkeovi, který hraje opravdu skvěle a myslím že do toho starého chlapa, unaveného životem, s odepsaným zdravím, které mu najednou brání dělat to co opravdu umí, čemu obětoval vše a co je pro něj vším, se ani moc stylizovat nemusel. Ze začátku jsem se těšil na zápasy, později už jsem zápasy nechtěl, chtěl jsem sledovat Randyho příběh a zjistit kam ho osud dovede. Je to takový sychravý film. ()

Klay

Škoda, že dokonalý výkon Mickey Rourkea kazí tak prázdný, předvídatelný a klišovitý scénář. Jen další na míle předvídatelné, vykonstruované drama-must-be za každou cenu. Aronofsky si poprvé zaslouží mírnou pochvalu, protože nad svým dílem hlasitě neonanuje:-) ()

Ant_Antony

Abych pravdu řekl, nejsem vůbec odvařenej - ano, je to jeden z lepších počinů stárnoucího Mickeyho Rourka, kterej na svůj věk má pořád parádní kondičku, ale to je tak všechno... Příběh o stárnoucích "legendách" jsme viděli už tolikrát a byl už tolikrát převařenej, že zdejší nadstandartní hodnocení si ani nezaslouží... Tři hvězdy za Mickeyho... ()

conery1

Ďakujem obyvateľom Handlovej, že nás nakoniec bolo toľko, aby sa mohlo premietať, ďakujem pánom Stallonemu a Cagemu, za to, že odmietli túto úlohu, pretože by ju lepšie nezvládli, ďakujem Darrenovi, že dostal z Mickeyho toľko, čo sa iným režisérom zatiaľ nepodarilo, ďakujem Mickeymu, že bol wrestlerom, pretože on ho nehral, on ním bol. Ďakujem za tie slzy, stekajúce po ( mojich ) lícach. ()

Jorge-Z

Wrestling je velké divadlo, to jsem věděl. Ale, že wrestleři mají mezi sebou úctu a respektují se, jsem netušil. Mickey Rourke zahrál opravdu přesvedčivě, jako by se wrestlingem někdy živil. ()

berry.77

Smutný to film od začátku po konec neni na to kamaráda miti v posledni okamžik si na to každý spomene. Sláva netrvala dloho a tu slzu v oku každý má ať štěstím z výhry či smutku kamaráda,který zná svůj účel a to že wrestler byl a wrestlerem také zůstane. ()

Ukko

Výborné komorní drama. Mickey dokazuje, že je opět ve formě, a že umí zahrát. Na filmu mi ale vadil styl režije, protože mi připadalo, že Aronofsky jej točil záměrně kultovně aniž by tušil, jestli se film opravdu chytne a jestli se kultem, po právu, stane. Nicméně pokud máte rádi nezávislé projekty, nelze než doporučit. Takový trochu jiný Bad Blake. ()

Bucounit

Asi každý film s prostredia ringu je dobrý, tetno není výnimkou. Pomalý smutný film s presvedčívými hercami. Najlepšie boli samozrejme scény zo zákulisia kde si všetci wrestleri medzi sebou podávali ruky, pozývali sa na pivo a nie nadávali si spoza manažérov. ()

Marys

Neviem no, ničím takým extra super ma tento film nenadchol. Ako, dobre to ten starý pán zahral, aj peknú jazvu úplne ako mám ja mu nalepili, ale inak čo ja viem, pekné, ale to je tak všetko. ()

sona123

Tak předně, Wrestler je hodně, ale opravdu HODNĚ kontroverzní film. První půlka je neuvěřitelné maso, kam se hrabou všechny hororové krváky, Wrestler je strčí do kapsy bez mrknutí oka. Jste-li slabší nátury, ani to nezkoušejte. Mickey Rourke - no to je samozřejmě kapitola sama o sobě. S postavou si vyhrál, přirostla mu k srdci, ono bodejď by ne, když vlastně tak trochu hraje sám sebe, no byl odpornej, ale jak jde čas, nejde ho nemilovat. Pochválím ještě Marisu Tomei, je kus a kam se na ni hrabou dnešní dvacítky. I jí to všechno věřím. Pak je tu wrestling, který jsem nikdy nepochopila a ani se o to nechci pokoušet, k tomu jsem ani tímhle filmem cestu nenašla. Je tu příběh ne nepodobný Rambovi a jiným kultovním číslům, ale je to zase jiné, svérázně své, i když by se i nechtělo věřit, že to jde pojmout - co já vím, prostě dát do toho cit a kus sebe a originální počin jest na světě. No a nakonec úsměvná diskuse o tom, zda jsou lepší léta 80., nebo 90. (za mě rozhodně devadesátá!) a pecky, které jsou onou pověstnou třešničkou na dortu. Prošla jsem si s Ramem dlouhou cestu, kterou jsem i chvíli chtěla vzdát, ale jsem ráda, že jsem tak neučinila, dala mi mnoho. ()

geimz

Smutný krásny film bez žiadnych režijných vychytávok. Síce nádherne a pútavo podaný, fyzická aj psychická Rourkova bolesť bola vidieť aj cítiť, ale od režiséra takéhoto kalibru by som čakal osobitejší a hlavne originálnejšie pojatý príbeh. Bol som teda celkom prekvapený, ako sa Aronofsky takmer otrocky podrobil Randyho postave bez pridania všemožných prvkov tak typických pre jeho tvorbu. Škoda, mohla z toho vzniknúť fenomenálna záležitosť. Každopádne už dlho som sa takto nevcítil do nejakej filmovej postavy... ()

Mikino00

Moc mě to nezaujalo, prostředí jednoho z nejhloupějších a nejsměšnějších sportů téhle planety a troska, kterou hraje jeden z nejnesympatičtějších herců současnosti společně zasazeny do sociálních problémů, na mě nefungovalo. Škoda, že na konci neumřel, udělal by mi radost. ()

Yardie

70%. Pro mě trošku zklamání. Po ohlasech, které jsem slyšel jsem čekal něco více, možná něco jiného, nevím přesně... Každopádně i přesto mě film bavil a líbil se mi. Je nádherně obyčejný, civilní a reálný a to především zásluhou kamery. Námět, resp. podání příběhu je klasické pro filmy mimo "hlavní proud". V podstatě to vypadá, že je film o ničem a nic se neděje, ale opak je pravdou, děje se toho mnoho... Film je prostě milý tím, jak je "obyčejný". A Mickey Rourke - jako vždy - na 1. Howgh! ()

Ollie235

Podobných sportovních dramat už jsem začínal mít plné zuby a tak to u mě měl Aronofskyho Wrestler celkem těžký, ale obstál téměř na výbornou. Sice se nedá úplně říct, že by to byl film nějak výjimečný, ale sešlo se v něm několik detailů, které z něj dělají těžký nadprůměr. V první řadě je to Mickey Rourke, který byl opravdu skvělou volbou a samozřejmě Aronofsky, který příběh opět podal výborně. Bavila mě i Marisa Tomei a v neposlední řadě i výborný soundtrack. Zábavu trochu srážejí dolů nudnější pasáže (například vztah s dcerou), ale když uvážím, že mě dvě hodiny bavil film o sportu, který vůbec nemusím, musím před Wrestlerem obdivně smeknout. ()

mosnak

Mickey Rourke byl úžasný. To právě on udělal z tohoto filmu "něco víc!" Jen ten konec byl moc rychle useknutej :-( 80% ()

ADIO45

Profesionální wrestler Randy, který kromě svého zaměstnání již nemá mnoho koníčků. Jeho profese se mu s apetitem rozlézá do všech částí života, takže i méně pozorný divák brzy zjistí, že Randy jinak žije dosti prázdně. Jeho dcera jej nenávidí nebo nemá žádný vztah. Film Wrestler má schopnost zasáhnout Amorovým šípem poměrně početnou diváckou obec. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis