Sladký život Zacka a Codyho (TV seriál)

The Suite Life of Zack and Cody

Komedie / Rodinný

USA, 2005, 88x30 min

Lloyd Garver

Cole Sprouse, Dylan Sprouse, Brenda Song, Phill Lewis, Kim Rhodes, Ashley Tisdale, Adrian R´Mante, Brian Stepanek, Kara Taitz, Milly Rosso, Becky Rosso, Giovonnie Samuels, Alyson Stoner, Monique Coleman, Robert Torti, Sammi Hanratty, Marianne Muellerleile, Emily Morris, Vanessa Hudgens, Allie Grant, Jareb Dauplaise, Caroline Rhea, Brittany Curran, Sean Whalen, Emma Stone, Joyce Giraud, Jascha Washington, Kathy Najimy, Zac Efron, Kathryn Joosten, David Blue, Patricia Harris-Smith, Ernie Lively, Jaden Smith, Sarah Christine Smith, Tony Hawk, Selena Gomez, Rik Young, Eric Lutes, Michele Nordin, Joey King, Mindy Sterling, Donna Cherry, Daniella Monet, Nikki SooHoo, Josh Sussman, Denzel Whitaker, Drew Seeley, Meaghan Martin, Skyler Samuels, Tahj Mowry, KayCee Stroh, Victoria Justice, Gage Golightly, Rachel Thorp, Amanda Gallo, Jordan Fox, Nicki Prian, Diandra Newlin, Kelsey Chow, Dot-Marie Jones, Kiely Williams, Arturo Gil, Sabrina Bryan, Michael Clarke Duncan, Alexa Nikolas, Jennifer Tisdale, Cameron Goodman, Miley Cyrus, Mitchel Musso, Emily Osment, Jason Earles, Kay Panabaker, Jesse McCartney, Debby Ryan, Christa B. Allen, Matt Angel, Aaron Perilo, Meg Wolf, Jayden Lund, Jake Abel, Dustin Ingram, Cierra Ramirez, Nathan Kress, Mitchell Whitfield, Megan Hilty, Bonnie Morgan, Samantha Droke, Mark Povinelli, D.C. Douglas, Rachel Winfree, Gerald Downey, Tara Lynne Barr, Anneliese van der Pol, Dimitri Diatchenko, Brian Peck, Christopher Neiman, Millicent Martin, Danielle Souza, Tom Poston, Alex Craig Mann, April Betts, Moises Arias, Ben Ziff, Raini Rodriguez, William Schallert, Sophie Oda, Allison Caetano, Bernie Kopell, Max Burkholder, Carla Renata, Michael D. Roberts, Jim O’Heir, Hannah Leigh, Mark Indelicato, Parvesh Cheena, Dan Levy, Ryan Newman, Booth Colman, Pat Finn, Louis van Amstel, Mary Scheer, Brecken Palmer, Bridger Palmer, James Snyder, David Shatraw, Estelle Harris, Ralph P. Martin, Elimu Nelson, Harvey J. Alperin, Katelyn Pippy, Judith Drake, Art Kimbro, Richard Whiten, Matt Winston, Daniel Booko, Mitzi McCall, Channing Chase, Alaina Reed-Hall, Patrick Bristow, Terry Simpson, Steve Hytner, Oliver Muirhead, Kumiko Mori, Bart Braverman, Eddie Mekka, Curtis Taylor, Maurice G. Smith, Patricia Bethune

Kostýmy:

Cathryn Wagner
  • DJ Obelix

Děs běs by Disney. Ze současné seriálové tvorby, která se z Disney Channelu dostala do ČR, mi tenhle seriál zatím přijde suverénně nejhorší. To jsem však zatím neviděl Jonas :-). Edit: Tak už jsem viděl Jonas (naprostý otřes) a musím Zackovi a Codymu jednu hvězdu přidat. Jednak kvůli předchozí křivdě a druhak za to, že mi zde kupodivu vůbec nevadí Ashley Tisdale, která mi je jinak protivná až běda...(23.9.2009)

• Fantasy

Já teda nechci prudit, ale jak si může podprůměrná zpěvačka (a přiznejme si to na rovinu, je podprůměrná) dovolit bydlet v Hiltonu/Miltonu nebo jak se to jmenuje?? Navíc nenalézám ani jeden jediný dobrý důvod, proč je pan Moseby už dáávno nevyhodil... Ale to by to potom nebyl seriál na DisneyChanellu, že? Maddie alias Ashley Tisdale není tak otravná, jak jsem čekala (po HM to je opravdu příjemné překvapení) a naopak London alias Brenda Song byla TAK otravná, až to bylo vtipné. Dvojčata neustále produkují nějaké problémy, nebo do nich alespoň padají, jasně, ze začátku to je sranda, ale po desáté, možná patnácté epizodě už je to docela nuda. Jedná hvězda je za ,,lehce" přihlouplou London.(25.5.2015)

Žít jako Zack a Cody bylo v mých 7 letech snem.Mají celý hotel pro sebe,dohled matky skoro žádný a za kamarádku usměvavou Ashley Tisdale.Ty časy jsou už bohužel pryč a já vnímám že to je jen klasická Disney produkce,která neurazí,pobaví a mně osobně vždy když jsem jí na Super RTL viděl osvěžila mou němčinu.(30.10.2016)

Asi nejlepší sitcom z produkce Dysney. Cole a Dylan jsou roztomilí s na tom spousta vtipů v první řadě je postaveno, ale některé vtipy i když jsou předvídatelné, tak vypadají dobře. Navc spousta vtipůje nečekaných a i když třeba byl moment, kdy mě to nudilo, tak se to okamžitě vrátilo do vtipné roviny a opět mě to odbouralo. Druhá řada už není tak roztomilá a už je více postavena na vtipech, ale pořád si to udržuje kvalitu první řady. O 2* lepší než Hannah montana a Kouzelníci z Waverly, takže za 5*(15.8.2014)

• MM_Ramone

Disney Channel považujem za nástroj na deformovanie diváckeho vkusu. Už od útleho detstva systematicky otupujú mladého diváka. Aj tento komediálny seriál z ich produkcie je tak trapný a nevkusný, že si ani nespomínam, kedy som niečo podobné videl. Otrasné. Teenagerské dvojičky Zacka a Codyho by som najradšej zaškrtil. Videl som letmo len zopár častí, ale na tých dvoch malých, protivných pankhartov som si stačil vypestovať poriadne silnú averziu. "Sladký život Zacka a Codyho" je horký odpad!(28.2.2012)