Reklama

Reklama

Sladký život Zacka a Codyho

(seriál)
  • USA The Suite Life of Zack and Cody
Komedie / Rodinný
USA, (2005–2008), 33 h 15 min (Minutáž: 22–23 min)

Tvůrci:

Jim Geoghan

Hudba:

Gary S. Scott

Hrají:

Cole Sprouse, Dylan Sprouse, Brenda Song, Ashley Tisdale, Phill Lewis, Kim Rhodes, Adrian R'Mante, Brian Stepanek, Kara Taitz, Milly Rosso (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(87)

Tento hraný komediální seriál nás seznamuje s povedenými kousky čtrnáctiletých dvojčat Zacka a Codyho, jejichž neprovdaná matka Carey dostává práci jako zpěvačka v luxusním hotelu v Bostonu a v rámci smlouvy i apartmá, kde všichni žijí. K dispozici mají vše, co k hotelu patří, a to pokojovou službu, bazén, hernu, pult se sladkostmi i mnoho nových přátel, včetně Maddie, obsluhy u pultu se sladkostmi a časté chůvy, a London, rozmazlené dcery majitele hotelu. Ke zlosti hotelového ředitele pana Mosebyho dvojčata promění hotel v hřiště a personál a hosty v bezděčné účastníky šokujících situací. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (54)

tsatsiki 

všechny recenze uživatele

Asi nejlepší sitcom z produkce Dysney. Cole a Dylan jsou roztomilí s na tom spousta vtipů v první řadě je postaveno, ale některé vtipy i když jsou předvídatelné, tak vypadají dobře. Navc spousta vtipůje nečekaných a i když třeba byl moment, kdy mě to nudilo, tak se to okamžitě vrátilo do vtipné roviny a opět mě to odbouralo. Druhá řada už není tak roztomilá a už je více postavena na vtipech, ale pořád si to udržuje kvalitu první řady. O 2* lepší než Hannah montana a Kouzelníci z Waverly, takže za 5* ()

dinsdale 

všechny recenze uživatele

Moje hodnocení je možná trošku nadsazené, protože jsem tomuhle seriálu -vděčná-. Byl to oblíbený pořad mého svěřence během léta jako au-pair a osmiletý kluk u něj dokázal vydržet tři epizody denně. Skutečností ovšem je, že jsem docela často dokázala vydržet s ním. Vtípky byly občas velice vydařené, ať už dvojčata, která si uměla pěkně nahrát a průšvih najít prakticky kdekoli, tak úplně blbá dědička hotelu London. V morální stránce seriál nijak zásadně netlačí na pilu, má prostě jen pobavit. Ze všech těch seriálů, které stanice jako Disney a Nickelodeon denně plivou (That´s so Raven, Cory in the House, Hannah Montana, Zoey 101), je to ten lepší. ()

Reklama

Fantasy 

všechny recenze uživatele

Já teda nechci prudit, ale jak si může podprůměrná zpěvačka (a přiznejme si to na rovinu, je podprůměrná) dovolit bydlet v Hiltonu/Miltonu nebo jak se to jmenuje?? Navíc nenalézám ani jeden jediný dobrý důvod, proč je pan Moseby už dáávno nevyhodil... Ale to by to potom nebyl seriál na DisneyChanellu, že? Maddie alias Ashley Tisdale není tak otravná, jak jsem čekala (po HM to je opravdu příjemné překvapení) a naopak London alias Brenda Song byla TAK otravná, až to bylo vtipné. Dvojčata neustále produkují nějaké problémy, nebo do nich alespoň padají, jasně, ze začátku to je sranda, ale po desáté, možná patnácté epizodě už je to docela nuda. Jedná hvězda je za ,,lehce" přihlouplou London. ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Disney Channel považujem za nástroj na deformovanie diváckeho vkusu. Už od útleho detstva systematicky otupujú mladého diváka. Aj tento komediálny seriál z ich produkcie je tak trapný a nevkusný, že si ani nespomínam, kedy som niečo podobné videl. Otrasné. Teenagerské dvojičky Zacka a Codyho by som najradšej zaškrtil. Videl som letmo len zopár častí, ale na tých dvoch malých, protivných pankhartov som si stačil vypestovať poriadne silnú averziu. "Sladký život Zacka a Codyho" je horký odpad! ()

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Děs běs by Disney. Ze současné seriálové tvorby, která se z Disney Channelu dostala do ČR, mi tenhle seriál zatím přijde suverénně nejhorší. To jsem však zatím neviděl Jonas :-). Edit: Tak už jsem viděl Jonas (naprostý otřes) a musím Zackovi a Codymu jednu hvězdu přidat. Jednak kvůli předchozí křivdě a druhak za to, že mi zde kupodivu vůbec nevadí Ashley Tisdale, která mi je jinak protivná až běda... ()

Galerie (138)

Zajímavosti (8)

  • Esteban Julió Ricardo Montoya de la Rosa Ramírez je vlastně kombinace jmen několika jezdců Formule 1, konkrétně jde o jména: Esteban Gutierrez, Juan Pablo Montoya, Daniel Ricciardo, Pedro de la Rosa. (jarmilek.hyn)

Reklama

Reklama