Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

lykan9

Já vyloženě na parodie nejsem, ale u téhle jsem se několikrát upřímně od srdce zasmál. Suprhrdina tedy určitě stojí za shlédnutí. ()

VanTom

Příliš vtipná tato superhrdinská parodie tedy není, maximálně tak dementně úsměvná, jak bezmála 1:1 kopíruje scény z prvního Raimiho Spider-Mana, v nichž akorát někdo zakopne, spadne, dostane ránu do rozkroku nebo řekne něco nemístně debilního či přisprostle sexistického. Nakonec i ty prdící džouky dotahuje do takové absurdní zhůvěřilosti (tetička na gauči), že se nelze aspoň neušklíbnout. ()

smolicek04

Zasmial som sa len raz, a to vtedy keď sa na scéne objavil Leslie Nielsen! Nepochopím oko niekto môže pchať do takých filmov peniaze! ()

svobik

Zoufale nevtipné, zoufale nelogické a debilní. Před filmem jsem byl výborně nalaďen, teď mám chuť skočit z okna. Suma sumárum - prozatím největší shit v letošní distribuci. Více zde ()

Ichabod

"We can get fame, money....." " Don´t forget the bitches" - Leslie Nielsen tu má pár dobrých štěků a ač je to k nevíře, film není tak blbý (tedy vlastně je, no) jak jsem očekával ale bavil jsem se celkem v pohodě. Sice je humor velmi podobný Scarie Movie sérii, ale zase se mohlo čerpat z nového tématu, jen by to chtělo víc nápadů a necitovat tolik prvního Spider-mana, protože při troše snahy bych něco podobného sepsal během cigaretové pauzy téměř taky. Jestli bude pokračování, tak ho raději minu obloukem. ()

Scar

Niekoľko veľmi dobrých heftov a niekoľko slabších chvíľ, proste priemer v tomto žánre absurdných komédií. Nechápem len jednu vec - podľa režiséra, obalu, obsadenia je úplne jasné o aký štýl komédie ide, prečo to teda pozerajú aj ľudia, ktorí ten štýl nemajú radi? ()

NoFiction

Parodie převážně na film Spiderman, nebýt Leslieho Nielsena, tak hodnotím naprosto jinak. Teď jsem si dal čaj a vidím to jinak. ()

mirec88

Paródia na Spider-mana bola celkom fajn. Zasmial som sa častejšie ako pri podobných paródiách. Ale osobne by som bol rád, keby sa vrátili časy paródií ako Horúce strely, Bláznivá strela, Vesmírne gule a podobne. ()

Taio

Scéna s klincovačom bola čerešnička na torte ale inak ma to moc nebralo aj keď som sa smial často ale chýbalo tomu niečo. Film mal len vtip a skvelého Nielsena. ()

MI-380

Průměrná, většinou zábavná, parodie s dostatkem humoru, často hodně černého, naštěstí jen občas fekálního. Dokonale zparodovaný je hlavní padouch. 60% (9745 hodnotících, průměr 49%). ()

P1tr

Takovouhle blbost jsem vážně nečekal. Doufal jsem alespoň v trošku inteligentní superhrdinskou parodii. Místo toho jsem se 85 minut koukal ne stupidní rádobykomedii, která rozesměje jen párkrát. Mizerní herci, mizerný režisér, mizerný scénář....mizerný film. ()

Specs

Hlášky: Rick Riker: - "Sakra, teď už se nikdy nedozvím tajemství, jak se stát superhrdinou." paní Xavierová: - "Chceš znát to tajemství? Pojď blíž." (Vrazí Rickovi facku.) "Udělej si kostým, vole! Jsou rok od roku blbější." & Lou Landers: - "Co když zabiju dvacet osm lidí najednou? Dalo by mi to měsíc života?" doktor Strom: - "Kdyby byl únor, tak ano. Ale pouze pokud by vaše buňky byly schopné absorbovat tolik energie najednou, což nedokážou. Obávám se, že každý den musíte zabíjet, abyste mohl žít." Lou Landers: - "Stále otrokem času. Musí existovat nějaké řešení." doktor Strom: - "Neexistuje. Ledaže..." (Začne psát na klávesnici.) "Ledaže byste měl Cerelium. Potom byste mohl vytvořit tak silné zařízení, které by vysálo životní sílu z tisíce lidí a zvýšilo vaší buněčnou kapacitu." Lou Landers: - "Strome, vy jste génius." doktor Strom: - "Wikipedie, ale to není důležité." & Rick Riker: - "Máte škrábanec na krku." Lou Landers: - "Ano, našel jsem si na internetové seznamce holku. A ty máš na svém krku modřiny." Rick Riker: - "Já potkal na seznamce kluka." & Lou Landers: - "Promiň, Lanci, ale budeme muset jít." Lance Landers: - "Proč?" Lou Landers: - "Nadělal jsem si do gatí." Lance Landers: - "Budu řídit." & Rick Riker: - "Nebreč." Jill Johnsonová: - "Nebrečím. Pálí mě oči." & strýček Albert: - "Podívej se na ty slova, co tví předci vyryli do toho prstenu. Čest, odvaha, obětování, povinnost, závazek, statečnost, spravedlnost, soudržnost, bratrství, sebedůvěra, nízké ceny, cenově dostupné bydlení, volné gatě, levné porno z internetu. Zbytek je latinsky." ()

JančiBači

Film ma na rozdiel od všetkych prvoplánových komédii dokázal pobavit,nenudit a bavit celu svoju stopáž. Som fanda parodii a obvykle vela od týchto filmov nečakám. Ale tento ma poriadne prekvapil. Ked vidite kvantum filmov,získate schopnost predvídat. Vela skečov mi príde trápnych,pretože skor ako su rozohrate,ja už tušim pointu a potom mi to 2x smiešne nepride. Tomuto filmu sa podarilo prekvapit ma a aj zabavit. Skvelý Christopher Mc Donald ma úplne dostal.Jeho Hodinár je najsympatickejší zločinec akeho som v poslednej dobe videl. Tiež som rád,že Leslei Nielsen je opat vo forme. Chcem SUPERHERO MOVIE 2!!!!!!! ()

IMPAIRED

Citace Smok - 'Ako tak pozerám hodnotenia, vidím, že sa to tu hemží priaznivcami intelektuálneho humoru a Neďelnej chvíľky poézie. Takí si veru na svoje neprídu, ale mňa film dokonale pobavil. Dávam za plný ako protipól k niektorým zjavne zaujatým odpadom.' Leslie válí. V tom filmu neuběhlo pul minuty abych neslyšel hlášku. Doporučuju všem příznivcům žánru. To snad ani nejde popsat slovy jak je to brutálně dobrý. Jak je možný že jsem na to zatim slyšel jenom záporný ohlasy? Amatéři, jenom amatéři.. ()

spikey1

Jednu jedinou hvězdičku dám za Leslieho, tento pán je kmotrem parodie, jinak parodie na Spider-mana není vůbec úžasným filmem. ()

latvar

Výborná parodie na Spiedermana, velice jsem se bavil, ikdyž nějaký humor zacházel až příliš za hranici legrace. Tyhle ujeté komedie opravdu můžu, film by jsi zasloužil určitě vyšší hodnocení. Pro mě 75% ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)