Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

chamba

Na to že to je paródia na rôzne druhy filmov a v podstate to nemá nič vlastného, tak sa dá povedať, že Superhrdina je vo svojom obore nadpriemer. ()

Wally

Pro mne rozhodně jeden z těch lepších filmů parodující hollywoodské trháky. Když to porovnám třeba s 'Meet the Spartans', pak by tento film šel možná na Oskara. Kvituji, že fekálního humoru ve smyslu nejrůznějšího prdění apod tu bylo o hodně méně než v podobných filmech z poslední doby. ()

simbaslon

Tento snímek mne ohromil svým supertrapným a fekálním humorem, narozdíl od podobných komediíí totiž překračuje úroveň trapnosti o 666%. Obzvláště scéna z autobusu nebo se zvířátkama mě pokaždé pošle do kolen. Ano, je to upadlá zábava, ale nestydím se za to, ten film se mi prostě prostě líbí. Lepší retardovanou oddychovku neznám. ()

iXtr3m3

Paradoxne slušne pozerateľné nie kvôli hlavným postavám, ale kvôli vedľajším viď. Leslie Nielsen, Keith David, Brent Spiner a pod. ()

Eraserhead

Rozhodně vydařenější parodie. Obával jsem se dalšího děsnýho a velkýho bijáku, ale byl jsem příjemně překvapen. A co je důležité... smál jsem se... a nahlas! :-) ()

MareT.

Světe div se, ale ono to zase až tak debilní nebylo. Miluju parodie, a to, co jsem viděl poslední dobou s nálepkou parodie (Velkej Biják) bylo více než k pláčia a k tomu to filmu jsem nepřistupoval s otázkou "Jak dobrý ten film bude?",(což je normální otázka u každého jiného filmu), ale spíše "Jak moc trapný film to bude". Musím zhodnotit, že trapné to bylo hlavně díky vtipům typu "bouchnu se do hlavy během 30 vteřin pětkrát", ale když toto pominu, tak se mi to jeví jako lehce podprůměrná parodie, u které se člověk nejednou zasměje. A Leslie NIelsen byl po dlouhé době opět vtipný!:-) ()

Hanys_

Nakonec jo...Nebylo to vůbec tak špatné jak napovídaly zdejší ohlasy...Sice je to od začátku do konce okopírovaný Spiderman, ale to mi až tak moc nevadilo. Rozhodně doporučuji sledovat ve více lidech :) 5/10 ()

eagle-eye odpad!

Suprhrdina je u mě unikátní dílo. Prototyp trapné kome(paro)die. Nezasmál jsem se ani jednou, to se mi u parodií tohoto typu ještě snad v životě nestalo. ()

dopita

No je to blbej film, o tom žádná. Ale chvílema je to docela prdel a hlavně se tam nevyskytuje moc scén, které by smrděly trapasem. ()

Bohemák

Naopak: tam se prdělo ještě málo!!! Bezuzdná legrace a důkaz toho, že na pardování "úctyhodných" filmů je pořád dost střeliva. Veliká bezduchá zábava, u které si třikrát říkáte, že je to moc, že to vypnete, ale nakonec si do noci v hlavně přehráváte několik vynikajících gagů. ()

Pat.Ko

Niektoré scénky pobavili, ale ten americký humor je trápny, že to je mi je veľmi ľúto, ako táto veta, ktorú som napísal. ()

Káronoš

Strašná bejkárna. Tohle se snad ani filmovému fanouškovy nemůže líbit. Ono nestačí že Hollywood vykrádá "každej" cizokrajnej film, který má velké finanční obraty, on také dělá stupidní parodie na filmy který jim vydělávali. Komerce a nic víc, řekli si: "vydělali jsme balík na Spidermanovi, tak na to uděláme parodii, přitáhneto diváky a budeme mít plný kapsy." Tato parodie jde ve stopách všech ostatních z posledních let (epic movie, děsnej doják....), nic co by nějak změnilo filmové dějiny. Jedná se o otřesně vlezlý a trapný humor, scána jak tam babička prdí v křesle jenom dokazuje tvůrcovu nestydatou a povrchní demenci. Jak už tu párkrát padlo: film který by měl pobavit, tak akorát nasere. Znovu musím pochválit v poslední době pro mě "zbožňovaný" Hollywood, jak my krásně zkazil náladu touhle rádoby komedií. Hodnocení: 1/10 (BTW: pár vtípků ušlo, ale to snímek neomlouvá v jeho blbosti.) ()

Mleako

Na dnešní poměry podařená parodie, která sice nenabízí žádný intelektuální humor, ale baví od začátku do konce. A přiznejme si, že každý se občas rád zasměje u nějaké trapné fekální scénky:) ()

blues

spíš 2,5*, na dobrou parodii toho je v tomto snímečku dost málo. kdyby se to nedrželo spidermana, bylo by to lepší, ta předvídavost v druhé půlce už nudí. ale některé vtipy jsou boží, třeba hned ta úvodní nebo ta se záchranou stařenky s pejskem. Ovšem nechápu narážky na internetové servery (Google, Youtube, Windows, a mnoho dalších) ()

Crackonosc

Příjemné překvapení! Neni to samozřejmě žádná pecka, ale oproti ostatním parodiím poslední doby to alespoň nehraje jenom na fekální a tělno-tekutinový humor a občas se to vytasí i s velice povedeným vtipem! Proto to relativně vysoké hodnocení. ----------- PS: Když zabíhal Vážka do uličky aby zachránil svojí lásku před oplzlými kumpány, už jsem jenom čekal, kdy se rozporší - a autoři si s tím poradili geniálně :D ()

Midnite

Troma hviezdičkami to asi preháňam, bolo to miestami dosť nechutné, infantilné a rozum-zastavujúce.. ale keď ja som sa tak dobre na tom zasmial.. :) ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)