Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

HappySmile

Konečně zase jednou hodně povedená parodie! Většina jich ztroskotá na tom, že se tvůrci snaží parodovat kdejaký známější film a výsledek potom nemá hlavu ani patu (např. Epic Movie nabo Date Movie). To se tady ale nestalo, protože se hlavní dějová linie drží příběhu o Spidermanovi. Fórky byly opravdu povedené a pokud máte ještě v živé paměti Spidyho, tak musíte ocenit i to, jak se tvůrci vypořádali s jeho příběhem. Svou úrovní dosahuje Scary Movie. Hodně potěšila taky rolička skvělého Leslieho Nielsona. ()

SallyZen

Parodie u které nemám větší problém. Třeba na takový Scarymovie to nemá, ale některé scény pobavili. Samozřejmě to nic nemění na tom, že to je konina, kterou není potřeba vidět víckrát než jednou. 45% ()

rakovnik

Až moc velké množství trapných scén, ale za ty dvě hvězdičky tento film stojí. Kde není vtip, pomůže uprdnutí? No, na jedno zasmání (nebo trapné pousmání) to stačí, ale taktéž stačí tento film vidět maximálně jednou. Leslie Nielsen už spíše jen tak chodí a tváří se, ale je milé jej ještě vidět. ()

zdenotvor

Klasická americká stupiditka ktorá však u mňa vyvolala nespočetne veľa krát záchvat smiechu. Asi som bol proste dobre naladený a paródia na spidermana mi prišla vhod. ()

Jonash87

Pro fandy Scary Movie nebo Blazniva strela povinnost. Sem tam trapny, ale jinak plne vtipnych hlasek a momentu, ac jednodussich. Smal jsem se tomu ve 21 a i ted po 6 letech. Je to ujetost, u ktery vypnete. V ramci zanru 70 %. ()

cariada

Byl jsem mile překvapen ,že to mělo vtip a dalo se na to koukat. A ještě víc mě překvapilo ,že na to přišlo víc lidí kolem 100 než na nový český filmy. Leslie Nielsen po hodně dlouhé době nepůsobí trapně ba naopak je s ním zábava. Prostě hrdina "Váška" je k pokukání. Po hodně dlouhé době povedená parodie. ()

dezorz

Napriek tomu, ze sucasne parodie su trapne a trapnejsie, niekedy mam pocit, ze su casto to aj lepsie filmy ako tie, ktore paroduju. ()

Petoss1

Odreagovačka ako vyšitá, blbosť ako sa patrí ale celkom sa na to dalo pozerať, kde sú tie časy keď som sa zabával na Bláznivej strele ... 55% ()

joker.george

Podle mě velmi zdařlá komedie plná úžasných hášek a scének ( nastřelovačka, rybičky, babička, Xavierovi žáci, Stephen Hawking...), vyhýbající se nechutnosti, i když pár trapných vtípků se najde.Přesto to je jedna z mých nejoblíbenějších paradií, i proto, že jsem si superlidi oblíbil. ()

Rodriguez

Velice vydařený parodicko-komický počin. Nejvíc mě rozsekala scéna se spící babičkou a vyjádřením lásky mezi mladou dvojicí. Ty prdy prostě neměly chybu :-D Leslie Nielsen byl famózní a škoda že nedostal více prostoru. 55% ()

JohnRambo

Ako pozerám, hodnotenia nič moc. Ale keď zoberiem do úvahy dnešné paródie, tak si táto zaslúži ****. Nie je to žiadna sláva ale keď porovnám Superhrdinu napríklad s paródiami ako Děsnej doják či Velkej biják tak vidím veľký rozdiel. A bolo tam veľa srandovných (nie úchylných) scén. ()

Trainspotter

-Musím už jít. -A proč? -Nasral jsem si do kalhot. Docela se zadařilo, ono by to skoro fungovalo i jako samotný superhrdinský snímek s notnou dávkou nadsázky. Potěšila produkční přítomnost klasika Davida Zuckera, který tam protlačil pár svých vtipů nepostrádající jeho rukopis (ano, mám na mysli katapultovaného Stephena Hawking ze svého kolečkového křesla). Rozhodně to je ten lepší kus ze současného pokleslého žánru přiblblých US komedií, které sázejí hlavně na humor vycházející z vlastní trapnosti. Míra smíchu: 7/10 - chvílemi jsem se smál jak debil. AR: 1,85:1 - Spherical lens ()

C0r0ner

Zas takový průser, jak si tady někteří myslí, to teda nebyl. Pokud by odpad! parodii měl ztělesnit Disaster Movie, tak tohle je ještě pořád úžasně geniální zábava. Byla to sračka, samozřejmě, ale pár vtipů se povedlo a uteklo to jako nic, takže ve výsledku jsou ty 3 * tak akorát. 60% ()

matrosh odpad!

Opět hromada fekalního humoru,bez špetky invence. Dokonce jsem měl dojem, že nekteré vtipy jsou okopírovane ze serie Scary Movie. ()

lakikaki

Zopár vydarených nápadov tu síce nájdete, ale dajú sa spočítať na prstoch jednej ruky. Väčšina scén je žiaľ dosť nevtipná a bez šťavy a celkom veľa vtipov je buď trápnych alebo až mega-trápnych, vďaka úplne zbytočnému stupňovaniu a naťahovaniu už aj tak stupídnych scén. Slabšie, ale predsa 2 hviezdičky - v rámci súčasnej odpadovej produkcie paródií je Superhero Movie ešte celkom znesiteľným produktom. ()

J0hny5

Rozesmálo mě to asi třikrát,nebo čtyřikrát, což je dost málo na parodii. Jiný smysl filmu vlastně ani není, je to o ničem, účel je jen lacině pobavit. Je to o trochu lepší než děsný doják a podobný šílenosti, ale pořád slabší. Spousta trapných scén je tu bohužel k vidění znovu. 40% ()

c.tucker

Dosti převyšuje odpadní parodie typu Meet Spartans, Epic movie apod., ale stejně je dosti slabá. Nejvíce dementní scéna je ta s tím prděním, jedno max. dvě uprdnutí by bylo OK. Bylo zde, ale oproti dříve jmenovaným značnější počet vtipných scén (Tom Cruise, rvačka osobností na předávání a ještě několik dalších). ()

Šimpy

Mohlo to být lepší, kvalit prvního dílu Scary movie to nedosahuje. Zase spolupráce s tvůrci Žhavých výstřelů a Bláznivých střel. Ale bavil jsem se slušně. ()

DominikV

Jsem u vytržení. V dnešním šíleném světě parodií se stal zázrak. Parodie má děj a je docela vtipná. Říkám docela! ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)