Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

fabuloz

Čím víc se blížil SUPERHERO ke konci tím víc upadala jeho úroveň. Tvůrci nás mohli ušetřit některých nechutných scének (např. trapná prdící scéna). Ovšem narážka na Toma Cruise byla vskutku geniální, proto 2* ()

sedm.1

Naprosto stoprocentní průměrná parodie,kde je všeho napůl.Suprhrdina obsahuje stejné množství povedených vtipů jako těch naprosto debilních,zábava se půl napůl střídá s trapností,výbuchy nefalšovaného smíchu jsou střídány pláčem nad tím,kam až lze klesnout.Nechybí prdění,krkání,souložení.Někdy vtipné,jindy k poblití.Nechybí ani talisman Leslie Nielsen.Povětšinou vtipný.Nechybí ani talisman Pam Anderson.Povětšinou smutný.Suprhrina nezaujme,ale je krátký a hlavní věc splňuje.Pobaví.Trochu.Silné 2*! ()

slovan1

Zvědavý jsem byl hlavně na Saru Paxtonovic, ale i film mě docela překvapil. Zas tak tupý, jak některé parodie nebyl. Byl jsem rád za Leslieho Nielsena a docela dobře zparodované postavy Marvelovských hrdinů. Bavil jsem se na 49% dobře. ()

coscarelli

Ako uz vedia aj pod kopcami Tibetu,mam kladny vztah k parodii. Superhrdina nesklamal, poctiva naloz ,ktora sice smrdí scarymovieadou, ale sliape si vlastny, Frankdrebinoidny chodnicek. Cesta je kratka, za to v niektorych pripadoch smrtelne nebezpecna. V zlozeni bohuzial najdeme aj zopar nevhodnych (rozumej trapnych a nevtipnych) zloziek. Neznamena to ale ze to kazi hodnotenie, lebo presne tie su prekompenzovane : hudbou, L.Nielsenom , R.Haysom, strihom a paradne vtipnou dvojicou McDonald- Spiner. Craig Mazin to prijemne namazal a ja som dal piatu, s rezervou, lebo takych vtipnych absurdit je ako indonezskeho safranu. ()

Melios

Superhrdina je jeden z tých filmov ,ktorý ukazuje ,že paródie nikdy nemali moc logiku a inteligenciu ,ale raz za čas dokážu mať aj úroveň a vedia vás vašim čiernym a uštipačným humorom pobaviť (teda ak máte totožný jednoduchý vkus na humor ako ja). Stonásobne lepšie ako séria Scary Movie ,ale na legendy ako Hot Shots to ani náhodou nemá. Ale hanbu parodickému žánru to nerobí. Len by to potrebovalo väčší rozpočet. Miestami je to až príliš amatérske. Legendy parodií tomuto dielu...ak to teda tak môžem nazvať...len pomohli. Za prdiacu tetu až sa z toho odlepuje tapeta ( z čoho som zdochol smiechom ) dávam subjektívnu Známku: B-... ()

hudryhudry

Jak už jsem mnohokrát zmínil, v dětství jsem byl velmi ovlivněn filmy o všelijakých superhrdinech a proto jsem doufal, že tento film bude příjemným oživěním mých vzpomínek, při kterém se zasměju. Ano bylo to sice úsměvné, ale bohužel na nápady velmi chudé. Scénu od scény jsem si pouze říkal, sakra, to už jsem někdy viděl... Každá scéna, každý záběr je totiž jen zparodizovanou kopií jiného hero filmu, které vznikly v poslední době (především Spideeho), a proto celý snímek působí jenom jako zvláštní slepenina, která mi spíše oživila své kopírované vzory. Leslie byl nevýrazný a trošku mě zklamal, triky průměrně podprůměrné a herecké výkony také. Přesto mě však většina scén rozesmála a to je hlavní účel takových filmů, proto za tři. Určitě jedna z nejlepších parodií poslední doby (možná že jsem trochu ovlivněn tématem), ale na staré "Nielsenovky" z 80. let to ani zdaleka nemá. ()

Maark odpad!

Přišlo Připoutejte se,prosím a bylo to něco neuvěřitelnýho..Bláznivá střela byla další kartou do skvělé postupky...Žhavé výstřely?Jízda jak má být...Jenže co se stalo potom?Kvalita u dalších parodií šla bohužel níž a níž...Právě jsem se vrátil(né z hradu)ze Suprhrdiny.Nechápu,že někdo může natočit něco,jako je tahle rádo-by parodie a pustí to do oběhu.Neustálé grimasy a údiv hlavního představitele....,tak to mě vážně lezlo na moje (jinak) klidné filmové nervy...Takhle už jsem se dlouho nerozepsal a bohužel ani nezklamal...Škoda...Dokáže ještě někdo natočit úžasnou parodii??? ()

rozbris

Trošičku nepovedená parodie držící se urputně jen SpiderMana, ikdyž sem tam najdete i scény z jiných superhrdinů (např. Batman či X-man) ale to je tak vše. Chtělo by to ještě trochu zapracovat Craigu Mazine:-) a to "fest:-)" Některé scénky jso utrošku k pobavení (Tom Cruise) ale jinak nic moc, bavil jsme se tak na 35%. ()

piserius

Další z řady ubohých parodií, které se tváří jako vtipné, ale nakonec si uvědomíte, jak jsou smutné (díky tomu zpracování) ()

Tjaden

Časy kdy se točily parodie jako Žhavé výstřely a Bláznivé střely jsou nenávratně pryč. Superhrdina je jejich velmi slabým odvarem (pokud se s nimi vůbec dá řadit do stejného žánru). Nutno podotknout, že o většinu zábavy se stará legendární Leslie Nielsen, který zachraňuje takřka celý snímek a jeho absence v prostřední části filmu je více než citelná. Oproti tomu, co se dnes točí za trapné parodie to ještě celkem ujde. ()

killjezor

Tohle se může líbit fakt jenom zastáncům bezduchých parodií. Tyhlety filmy se vyznačují nepřeberným množsvím vtipů, sice s rozkolísanou kvalitou, ale velkým množstvím. Tenhle jich bohužel nemá zase tak moc a naprostá většina patří k těm horším až špatným. Opravdu od srdce jsem se zamál jen jednou, sice mě to drželo dost dlouho, ale není to málo? Navíc jsem čekal víc X-manů, víc Pamely, víc všeho a ono nic nepřišlo... ()

Han22

Po příšerným Disaster Movie jsem se novýho Movie bál, ale zbytečně - tohle je od jiných tvůrců a i když se totálním trapnostem s prděním a podobnými věcmi nevyhli ani tady, celý film si utahuje s láskou z dějové linie Spidermana. Trošku se do toho přimíchá Batman a X-Meni, nechybí tu ani Leslie Nielsen a vtipy jsou opravdu vtipné. ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)