Polda z Marsu

USA, (2008–2009), 12 h 22 min (Minutáž: 41–44 min)

Hudba:

Peter Nashel

Jason O'Mara, Harvey Keitel, Gretchen Mol, Jonathan Murphy, Michael Imperioli, Mike Starr, Lisa Bonet, Phyllis Somerville, Whoopi Goldberg, Edi Gathegi (více)

Epizody(17)

Sam Tyler (Jason O'Mara) je mladý policajt s hezkou přítelkyní a slibnou kariérou před sebou. Právě uzavřel svůj zatím největší případ, ze kterého kouká povýšení. Nešťastnou náhodou je však sražen autem a probouzí se v jiné době.
Píše se rok '73, New York je plný ostrých hochů, silných gangů a příslušníků hippie hnutí, tudíž mají Sam a jeho noví kolegové o práci postaráno.
Tento americký projekt je pouze remakem již existujícího stejnojmenného britského seriálu. (Freeya)

Terminator666

Myslím, že už samotný námět seriálu je super. Herecké výkony se mi zdají být dobré, navíc kde tu číhá tajemno. Tak proč tomu nedat 5 hvězd. ()

mine.slayer

Skvělej seriál stojící na Jasonu O´Marovi, jedna z mála malosérií která nepotřebovala pokračování aby nebyla zapomenuta alespoň pro mne. Pravda je že zakončení vzhledem k tomu jak tvůrci napínali nebyl zrovna šokující ale mě dobrý zážitek z celé série nezkazil, kosmonaute. Skvělá muzika a look sedmdesátek bravo. ()

ghostwo

Tenhle seriál je fakt úlet. Nepochopil jsem ho. Když už to vypadá, že to nabere nějakej ten směr, tak se najednou obejví něco, co vše normální popře (myslím tím, že zničí vše co by mohlo člověka bavit).Díl co díl. Ale dobře se při tom usíná, což při tom vřele doporučuji.O nic nepřijdete a usínání vám podbarví slušná hudba- celkem hity v té době. ()

shadower

Tenhle seriál mě zaujal celkem slušnou atmosférou 70. let, které mám rád. Původní seriál jsem neviděl, dozvěděl jsem se o něm, až když jsem šel komentovat tuhle verzi. Určitě na něj kouknu a věřím, že pak téhle obtáhlé verzi srazím nějakou hvězdu. Nemám prostě rád americké předělávky britských seriálů, nebo filmů. ()

pupidup

tenhle seriál je pro mne famózní! Skvělá muzika, zápletka, děje jednotlivých dílů, navíc naprosto skvělý výkon hlavních představitelů s mým oblíbeným "drsným a přesto správně citlivým" Harvey Keitelem, dobrá kamera. Jeden z nejlepších, které jsem viděla......já jsem britský originál neviděla....takže mám jednodušší rozhodování...:o) ()

martan1

Seriál na jedno shlédnutí. Poprvé mě celkem zaujal, protože jednotlivé díly se celkem povedly. Ovšem začal jsem ho sledovat s domněním, že půjde také trochu víc o sci-fi, že hlavní hrdina bude více pátrat po tom, jak je možné, že se ocitl v minulosti atd. Proto jsem asi také vydržel až do konce, až do "velkého rozuzlení". Jenže právě ono rozuzlení mě dost zklamalo, přišlo mi to dost odfláknuté. No a pokud víte, jak to skončí, pak už jde jen o obyčejný krimi seriál, který ničím nepřekvapí. ()

Kdo čelí Spielbergovým dinosaurům?

Kdo čelí Spielbergovým dinosaurům?

22.06.2010

Na Jurský park 4 si ještě počkáme. Do té doby nám ale Spielberg nabídne výlet do pravěku v dobrodružném sci-fi seriálu Terra Nova. Ambiciózní projekt Foxů nás vezme na cestu časem z roku 2149, kdy je… (více)