Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Recenze uživatele Cheeter k tomuto seriálu (54)

Bejk (2010) (S02E08)

Drsňák Vašut a jeho syn Bejk nic moc. Celý díl byl dost křečovitý a bavil jenom místy. ()

Křik kormorána (2010) (S02E09)

Také slabší epizoda, i když ne tolik křečovitá, jaké předchozí. V zásadě nic člověka nepřekvapí. ()

Třinácté pivo (2011) (S02E10)

Strašně chytrý Ozzák, až ho člověk nepoznává, ale nehlásí špatně. A ČES vypadá na dost zajímavou firmu. ()

Bez kláves neodejdu (2011) (S02E11)

Nejlepší byl Ozzák a jeho opožděná sportovní euforie. Jenom mě mrzelo, že nemohl být použit legendární Zárubův komentář. Bez toho to prostě není ono. ()

Let mouchy (2011) (S02E12)

Po takovém nemastném neslaném období dobrej díl. Deduktivní schopnosti Marcelky nezklamaly. Ale tu sázku myslím nedořešili. ()

Zabijačka (2011) (S02E14)

Ozzák vypadající jako člověk. Kam až druhá série zajde? ()

Sulc (2011) (S02E15)

Rozhodně slabší díl, ačkoliv kombinace sulcu a Ozzáka zní dobře. ()

Holter (2011) (S02E16)

Nikdy by mě nenapadlo, že v Comebacku uvidím i skauty, ale proč ne. ()

Strakonický bubák (2011) (S02E17)

Tohle, na rozdíl od některých předchozích epizod v této sérii, mělo pořádný grády. Akorát chudák Saša. ()

Havárie (2011) (S02E18)

Když jsme pili pivo ve třech... místy to jsou fakt perly. ()

Francouzská restaurace (2011) (S02E19)

Slabší díl, jak se pere Marcelka a Simona o voucher se mohlo vynechat. A Ozzák už taky začíná blbnout, tak že to není blbnutí, na který jsme zvyklý. ()

Snad to vyjde příště (2011) (S02E20)

Tahle zápletka u mě neměla moc šanci obstát, nebýt medvěda, tak docela slabé. ()

Slepák (2011) (S02E21)

Na závěr zase jedna slabší epizoda, a to o dost, v podstatě nic nového neukázala. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý