poster

Comeback (TV seriál)

Komedie

Česko, 2008 - 2011, 22 h 38 min (Minutáž: 51x25 min)

Hrají:

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott, Helena Vondráčková, Jiří Maria Sieber, Stanislav Hložek, Norbert Lichý, Marek Vašut, Tomáš Hanák, Tomáš Baldýnský, Jitka Sedláčková, Vlastimil Harapes, Monika Žáková, Zuzana Bydžovská, Věra Kubánková, Olga Schmidtová, Luboš Veselý, Lukáš Jůza, Jakub Gottwald, Pavla Tomicová, Václav Neužil ml., Jana Břežková, Jan Cina, Roman Mrázik, Jitka Smutná, Jiří Hána, Jana Plodková, Naděžda Prchalová-Vicenová, Josef Zyka, Eva Leinweberová, Josef Polášek, Lucie Borhyová, Andrea Černá, Jan Szymik, Eduard Jenický, Jan Vlas, Jana Holcová, Karel Zima, Josef Vrána, Miroslav Večerka, Lenka Loubalová, Jiří Bábek, Marcela Nohýnková, David Máj, Mariana Prachařová, Leoš Noha, Roman Štabrňák, Kamil Švejda, Martin Matejka, Štěpán Škorpil, Marcela Holubcová, Malvína Pachlová, Michal Wondreys, Jiří Košťál, Jiří Bartoň, Lucie Hadašová, Karel Hanzálek, David Vaculík, Marek Pospíchal, Ján Zeman, Michaela Homolová, Martin Hub, Václav Skála, Jan Maršál, Marie Málková, Magdalena Zimová, Nikol Kouklová, Petr Dvořák, Marie Pochobradská, Petr Buchta, Aleš Putík, Karol Nerpas, Eva Slovíková, Jakub Košťál, Tereza Málková, Sára Fridlaenderová, Pavel Bartoň, Pavel Svatoň, Gambold Dalajn, Ladislav Smetana, Julie Válková, Klára Vajshajplová, Monika Kobrová, Milan Kolek, Václav Kunc, Marek Vojtěch, Martin Drizi, Michal Otčenáš, Pavol Smolárik, Andrey Chornyy, Ali Morovin, Zdeněk Knedla, Vladimír Hrbek, Ludmila Mecerodová, Jindřich Bonaventura, Jan Dvořák, Adam Halaš, Tomáš Tomsa Legierski, Zdeněk Charvát, Jan Mareš, Petr Smeták, Miroslav Svoboda, Pavel Tesař, Fabrice Biundo, Helena Kateřina Fialová, Irena Mertová, Klára Melíšková, Petr Dvořák
(další profese)
 • Kulmon
  ****

  Musím se přiznat, že jsem po chvilce prvního dílu seriál vypnul a suverénně hodil odpad. Až pak jsem jednou viděl kus jiného a totálně se do toho zažral. Ozzák je naprosto kultovní záležitost a krásná Ivuška, to byla lákadla, která mne donutila dokoukat seriál. V prvé řádě ovšem humor, díky němuž jsem se zase chlámal jako před léty mnohem stupidnějším věcem. Čili TV Nova překvapila a má můj dík.(18.6.2009)

 • Zíza
  ***

  Mamka: "To je kravina.", sestra: "Ale dobrá kravina.", co na to já? Hm, průměr, na Čechy? Ujde to... prostě občas se člověk pousměje, zasměje, zakroutí hlavou, nepřítomně pohledí. Ale třeba se to zlepší. Třeba se člověk bude smát. To by bylo fajn. Rozhodně to tomuhle seriálu přeju. Chci, aby rozesmíval lidi. Jenomže jeden by toho chtěl moc, co?(18.9.2008)

 • Sašenka165
  *****

  Zatím hodně příjemné překvapení, uvidíme dál... ----- Po mnoha a mnoha zhlédnutých dílech Comebacku, mohu říct jen to, že něco tak dobrého v české televizi už hodně dlouhou dobu nevzniklo. Sitcom téměř "západního" ražení nezačal nudit a pro mě je ideálním dílem pro odpočinek a zábavu, kterou poskytuje i při o pakovaném zhlédnutí...(5.9.2008)

 • AllShallFall
  odpad!

  Sitcomy nenavidím. Hrozné trapárny. Tohle je chabý pokus napodobovat trapárny. Takže je to dvojnásobně trapné a ještě k tomu ubohé. Toto snížilo hladinu zábavy na katastrofální úroveň. Hraní debilů není zas tak težké. Česká herecká scéna v tom vyniká. A ani to nemusí hrát. Toto je jasný důkaz. Ani špetka vtipu. Hlavně že je to dohnané debilním smíchem z cédéčka.(21.8.2013)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Efekty 3/10/// +Dejdar tak jak ho neznáte, krátká délka -kulisy, zpracování/// Zatím průměr. Je tady málo herců a odehrává se to v kulisách. Naproti tomu je tady celkem fain humor a je to takové oddechové a nenáročné. Více zaujme asi ty, kteří fandí tvrdé muzice. I tak se ale na další díly mrknu, i kdyby jen pro pobavení./// Celkem 45%/// U seriálu jsem zůstal a musím říct, že po delším sledování jsem si na vše kolem něj zvykl. Tedy na postavy, styl humoru, zpracování. Dnes se u každé části dobře bavím, každá je něčím zajímavá, vtipná a někdy fakt člověk nestíhá, na co tvůrci nepříjdou. Zvyšuji hodnocení na 4*/// Celkem 75%///(4.9.2008)

 • - V 11. epizodě 1. série, hned po návratu do krámu, kdy Iva (Kristýna Leichtová) utěšuje Ozzáka (Martin Dejdar), se jí snaží vetřít do přízně i Lexa (Matouš Ruml), který se postaví nalevo od ní, ale když odchází ven, je napravo od Ivy. (Jirka_Globus)

 • - Herec, který představuje dalajlámu ve 20 dílu 1. série "Berňák", nemluví tibetsky, ale mongolsky. (Ezis)

 • - V 11. epizodě 1. série je v čase 11:05 možné zahlédnout do záběru zasahující mikrofon. (predator918)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace