poster

Comeback (TV seriál)

Komedie

Česko, 2008 - 2011, 22 h 38 min (Minutáž: 51x25 min)

Hrají:

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott, Helena Vondráčková, Jiří Maria Sieber, Stanislav Hložek, Norbert Lichý, Marek Vašut, Tomáš Hanák, Tomáš Baldýnský, Jitka Sedláčková, Vlastimil Harapes, Monika Žáková, Zuzana Bydžovská, Věra Kubánková, Olga Schmidtová, Luboš Veselý, Lukáš Jůza, Jakub Gottwald, Pavla Tomicová, Václav Neužil ml., Jana Břežková, Jan Cina, Roman Mrázik, Jitka Smutná, Jiří Hána, Jana Plodková, Naděžda Prchalová-Vicenová, Josef Zyka, Eva Nosálková-Leinweberová, Josef Polášek, Lucie Borhyová, Andrea Černá, Jan Szymik, Eduard Jenický, Jan Vlas, Jana Holcová, Karel Zima, Josef Vrána, Miroslav Večerka, Lenka Loubalová, Jiří Bábek, Marcela Nohýnková, David Máj, Mariana Prachařová, Leoš Noha, Roman Štabrňák, Kamil Švejda, Martin Matejka, Štěpán Škorpil, Marcela Holubcová, Malvína Pachlová, Michal Wondreys, Jiří Košťál, Jiří Bartoň, Lucie Hadašová, Karel Hanzálek, David Vaculík, Marek Pospíchal, Ján Zeman, Michaela Homolová, Martin Hub, Václav Skála, Jan Maršál, Marie Málková, Magdalena Zimová, Nikol Kouklová, Petr Dvořák, Marie Pochobradská, Petr Buchta, Aleš Putík, Karol Nerpas, Eva Slovíková, Jakub Košťál, Tereza Málková, Sára Fridlaenderová, Pavel Bartoň, Pavel Svatoň, Gambold Dalajn, Ladislav Smetana, Julie Válková, Klára Vajshajplová, Monika Kobrová, Milan Kolek, Václav Kunc, Marek Vojtěch, Martin Drizi, Michal Otčenáš, Pavol Smolárik, Andrey Chornyy, Ali Morovin, Zdeněk Knedla, Vladimír Hrbek, Ludmila Mecerodová, Jindřich Bonaventura, Jan Dvořák, Adam Halaš, Tomáš Tomsa Legierski, Zdeněk Charvát, Jan Mareš, Petr Smeták, Miroslav Svoboda, Pavel Tesař, Fabrice Biundo, Helena Kateřina Fialová, Irena Mertová, Klára Melíšková
(další profese)
 • Tetsuo
  ***

  Velice dobře pochopené základy sitcomového žánru, každý díl má vybroušenou strukturu a několik running jokes. Dobré skloubení amerických a českých prvků. Herci - kus od kusu. (Mám - nejen diváckou slabost - pro Kristýnu Leichtovou, která tady hraje takovou Danu z Kroku za krokem; Ozzák je námět na sociologický rozbor; Matonoha má velké výkyvy.) Lámu si hlavu nad výpravností produkce - nakolik má celý seriál působit lacině. Rozhodně to má celé stoupající úroveň a hodnocení většiny lidí, co nedali více než tři díly, je dost zavádějící. Comeback je první český sitcom, který má kultovní potenciál.(18.3.2009)

 • Zeck
  odpad!

  Retard Ozzák, jako představitel demence v praxi není vtipný ani první minutu, natož pak celou sérii. Ostatní jsou jen ochotníci, kteří se pohybují na place. I Gott, který je od přírody "skvělý herec", je všechny strčil do kapsy jen tím, že otevřel dveře. Ten monotóní smích, který se pouští po každé "děsně cool, vtipné hlášce", aby upozornil klasické diváky Novy, že tento joke se jim povedl a oni se musí smát, domrdá poslední kladné žážitky, ze sledování této žumpy. 0%(11.9.2008)

 • korbitch22
  ***

  ***1/2.měním svoje původní hodnocení.měl sem tu dvě hvězdy a nic moc pochvalný komentář,ale to bylo po shlédnutí prvních dvou epizod.zatím sem viděl až na jeden díl všechny a musím říct že od třetího dílu se to moc zlepšilo.sice to má svoje slabší chvilky ale někdy sem se fakt dost natlemil,člověk si u toho nádherně voddechne.ani ten dejdar mě už tolik nerozčiluje ba naopak.zavedl bych spíš hodnocení díl po díle,protože kolísavost je neuvěřitelná.třeba díl šestý(jak na ozzáka přišlo jaro)byl naprosto skvělej,na pět hvězd bez debat,ale jindy třeba jako dneska tak na slabé tři.teda vlastně včera:-) DODATEK:zajímavé je rozpolcené hodnocení uživatelů,plný počet tu přeskakuje s odpadem.do toho občas dvě či tři.češi jsou hold rozporuplný národ:-)já osobně teda odpadové hodnocení nechápu,odpadní seriály jsou ordinace,ulice,vkv atd.tohle dílko si vaše kruté hodnocení opravdu nezaslouží,i mirka spáčilová(kterou opravdu hodně nemusím)hodnotí seriál 80%.což mě překvapilo.(17.9.2008)

 • Psema
  ***

  Překvapivě to ujde. Matonoha je jako obvykle nesnesitelný a střílí po ostatních hodně slabými frky, ale Ozzák s Lexou utáhnou i ty největší scenáristické blbosti a na Kristýnu Leichtovou se nejen dobře kouká, ale občas trefí i do černého. Oproti guilty pleasure Horákovým a zoufalým Novákům slušný pokrok vpřed.(6.9.2008)

 • Sašenka165
  *****

  Zatím hodně příjemné překvapení, uvidíme dál... ----- Po mnoha a mnoha zhlédnutých dílech Comebacku, mohu říct jen to, že něco tak dobrého v české televizi už hodně dlouhou dobu nevzniklo. Sitcom téměř "západního" ražení nezačal nudit a pro mě je ideálním dílem pro odpočinek a zábavu, kterou poskytuje i při o pakovaném zhlédnutí...(5.9.2008)

 • - V epizodě "Koprovka" je v čase 01:48 až 01:50 vidět na levé straně záběru kamera. (jlumos)

 • - V epizodě Modelka (2008) se při dohadování o tom, jak dostanou Ozzáka (Martin Dejdar) bez pasu do Švýcarska Ozzák zmíní, že ho může Tomáš (Tomáš Matonoha) propašovat v kufru auta, jako když kdysi jeli na Queeny do Budapešti. Na Tomášovu výtku, že dneska už je jiná doba, Ozzák odpoví: „no právě, jsou větší kufry“. V celé 2. sérii (2010) však Pacovští jezdí typem auta Fiat 126P, známým také jako „Maluch“, který se u nás prodával v letech 1972-1989, tedy pravděpodobně i tím samým, jakým kdysi mohli jet do Budapešti. Vzhledem k velikosti a stáří auta tedy Ozzákova poznámka o větších kufrech u novodobých aut vyznívá nesmyslně. (cundak)

 • - V 15. díle říká Simona (Simona Babčáková) Saše (Marie Doležalová): "A já se vsadila, že o to přídeš až na vejšce. Ztrhnu ti to z kapesnýho." Přitom v 23. díle Simona na Ivinu (Kristýna Leichtová) výhružku, že by se mohli Saša s Lexou (Kristýna Leichtová) něco dozvědět, pokud se Ozzák (Martin Dejdar) dozví o narozeninách, odpoví: "Třeba jako, že kapesný dávaj rodiče dětem?" (AnnaZakova)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace