Comeback (TV seriál)

Komedie

Česko, 2008 - 2011, 22 h 38 min (Minutáž: 51x25 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott, Helena Vondráčková, Jiří Maria Sieber, Stanislav Hložek, Norbert Lichý, Marek Vašut, Tomáš Hanák, Tomáš Baldýnský, Jitka Sedláčková, Vlastimil Harapes, Monika Žáková, Zuzana Bydžovská, Věra Kubánková, Olga Schmidtová, Luboš Veselý, Lukáš Jůza, Jakub Gottwald, Pavla Tomicová, Václav Neužil ml., Jana Břežková, Jan Cina, Roman Mrázik, Jitka Smutná, Jiří Hána, Jana Plodková, Naděžda Prchalová-Vicenová, Josef Zyka, Eva Nosálková-Leinweberová, Josef Polášek, Lucie Borhyová, Andrea Černá, Jan Szymik, Eduard Jenický, Jan Vlas, Jana Holcová, Karel Zima, Josef Vrána, Miroslav Večerka, Lenka Loubalová, Jiří Bábek, Marcela Nohýnková, David Máj, Mariana Prachařová, Leoš Noha, Roman Štabrňák, Kamil Švejda, Martin Matejka, Štěpán Škorpil, Marcela Holubcová, Malvína Pachlová, Michal Wondreys, Jiří Košťál, Jiří Bartoň, Lucie Hadašová, Karel Hanzálek, David Vaculík, Marek Pospíchal, Ján Zeman, Michaela Homolová, Martin Hub, Václav Skála, Jan Maršál, Marie Málková, Magdalena Zimová, Nikol Kouklová, Petr Dvořák, Marie Pochobradská, Petr Buchta, Aleš Putík, Karol Nerpas, Eva Slovíková, Jakub Košťál, Tereza Málková, Sára Fridlaenderová, Pavel Bartoň, Pavel Svatoň, Gambold Dalajn, Ladislav Smetana, Julie Válková, Klára Vajshajplová, Monika Kobrová, Milan Kolek, Václav Kunc, Marek Vojtěch, Martin Drizi, Michal Otčenáš, Pavol Smolárik, Andrey Chornyy, Ali Morovin, Zdeněk Knedla, Vladimír Hrbek, Ludmila Mecerodová, Jindřich Bonaventura, Jan Dvořák, Adam Halaš, Tomáš Tomsa Legierski, Zdeněk Charvát, Jan Mareš, Petr Smeták, Miroslav Svoboda, Pavel Tesař, Fabrice Biundo, Helena Kateřina Fialová, Irena Mertová, Klára Melíšková
  • WANDRWALL

Rozhodně nic pro mě. Nevidím v tom žádný velký rozdíl od jiných českých sitcomů, ale pokud se to třeba kritičce Spáčilové líbí, oceňuje, že i zde to zvedlo laťku, tak potom je asi stále dost dole. Jisté je, že Martin Dejdar snad konečně už splatí dluhy za ten svůj nepovedený nápad natočit velký film, což ho stálo hodně peněz a nervů, tedy náklady za film "Panství".(1.6.2011)

Jako čtvrtý seriál řadím tenhle. Jak hodně uživtelů si nahodí kde jakou novou britskou kokotinu,která se stane kultem,ihned po první 6 sérii a natočí se zbydou ještě jedna mini série,te Comback se rozvíjí pořád a já si ho hned zamiloval. Jak se ten seriál objevil hend jsem si ho zamiloval. Tento odsuzovaný a zároveň obdivovaný seriál si mě hned získal. A proč? Není to dramatický seriál o bohatých a jejich problémemch nebo jiné naivní seriály z české produkce,která jsou pouze jenom odpadem. Tohle nemáte brát vážně,tohle je seriál u,kterého se máte zasmát a odpočinout a tohle se mi s ním pokaždé povedlo. Vtipy jsou skvělé tak i děje a výběr herců nezklamal.(5.9.2008)

Někdo byl proti svojí vůli vzdělán, já byla proti svojí vůli donucena oblíbit si tento seriál. A vzhledem k tomu, že to není desátý přepis sedmého přepisu původního úlanbátarského muzikálu, který pro výpravný historický epos přepracovala islandská národní opera a nakonec do padesáti amerických jazyků přeložila OSN, přidávám hvězdu navíc.(4.3.2010)

Musím se přiznat, že jsem po chvilce prvního dílu seriál vypnul a suverénně hodil odpad. Až pak jsem jednou viděl kus jiného a totálně se do toho zažral. Ozzák je naprosto kultovní záležitost a krásná Ivuška, to byla lákadla, která mne donutila dokoukat seriál. V prvé řádě ovšem humor, díky němuž jsem se zase chlámal jako před léty mnohem stupidnějším věcem. Čili TV Nova překvapila a má můj dík.(18.6.2009)

TV/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Efekty 3/10/// +Dejdar tak jak ho neznáte, krátká délka -kulisy, zpracování/// Zatím průměr. Je tady málo herců a odehrává se to v kulisách. Naproti tomu je tady celkem fain humor a je to takové oddechové a nenáročné. Více zaujme asi ty, kteří fandí tvrdé muzice. I tak se ale na další díly mrknu, i kdyby jen pro pobavení./// Celkem 45%/// U seriálu jsem zůstal a musím říct, že po delším sledování jsem si na vše kolem něj zvykl. Tedy na postavy, styl humoru, zpracování. Dnes se u každé části dobře bavím, každá je něčím zajímavá, vtipná a někdy fakt člověk nestíhá, na co tvůrci nepříjdou. Zvyšuji hodnocení na 4*/// Celkem 75%///(4.9.2008)

• - V epizodě "Koprovka" je v čase 01:48 až 01:50 vidět na levé straně záběru kamera. (jlumos)

• - V díle Cesta do Vtelna (2010) si Lexa (Matouš Ruml) stěžuje Saše (Marie Doležalová), že mu místo pomlázky upletla košík s uchem. V pozdější scéně, když Lexa košík znova ukazuje, však už ucho nemá. (NiWi)

• - Když ve 4. epizodě 2. série "Zlatá ledvina" Ozzák (Martin Dejdar) trénuje trojlok a mluví při tom s Ivou (Kristýna Leichtová), mění se mu množství zelené v panáku. (ELBobes)