poster

Válečné hry 2: Kód smrti

 • USA

  Wargames: The Dead Code

 • Slovensko

  Bojové hry 2: Kód smrti

Akční / Thriller / Drama

USA, 2008, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnCZ
  *

  Přesně dle očekávaní to, co fungovalo u přes 30 let starého originálu, tady nefunguje. Připočtěme navíc fakt, že je to klasické videopokračování parazitující na značce, mizerně napsané, nevýrazně zrežírované a prosté jakéhokoli napětí či atmosféry. Vypíchnul bych snad jen nějaké ty úsměvné odkazy na originál a zajímavost, že dvojice hlavních hrdinů hraje v úvodu filmu zrušenou a tudíž nikdy nevydanou MMO hru Stargate Worlds.(20.10.2016)

 • Likan7
  odpad!

  Televizní hnusný pokračování, který i když je o 30 let mladší než originál, vypadá co do techniky mnohem hůře. Jediný plus je snad jen to, že Amanda Walsh je hezčí než ta holka v originálu. I když se tvůrci na konci snažili nalepit tohle "pokračování" na tehdejší film, povedlo se to asi tak jako drátem do oka. Je to nesmyslný, nelogický a všechny postavy jsou jak po lobotomii. Po deseti minutách, kdy hlavní hrdina hraje nějakou online vyvražďovačku a protože je dobrej, předSkynet ho bude chtít zabít, je tragicky komický.(1.8.2018)

 • Yancl
  **

  Big problem tohoto filmu je v tom, že je celý nesmyslně postavený na hlavu. Nic nedává smysl, nápad je absolutně mimo mísu, nulové napětí a je toho víc ... ale dá se to přežvejkat - jednoduše vypnout mozek a sledovat klučinu ( hackerského guru ) jak bojuje svůj boj proti 'našlapanému' systému. A že člověk občas koulí očí ... [38%](25.2.2009)

 • Tommassi3
  *

  "Nevěřím, že ta žena může ohrozit bezpečnost země skrz zánět dásní.." ;)(14.10.2015)

 • Lukiz
  **

  První polovina filmu vypadala nadějně. Pak se pokusili nějak navázat na příběh původního filmu Válečné hry, který ale scénárista zřejmě vůbec nepochopil, takže jen bezmyšlenkovitě nasázel za sebe hromadu podobných dialogů a obrazů. Už tak trošku absurdní záplatu původního filmu nastavili naprosto nesmyslným způsobem.(24.10.2015)