Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Počítačový pirát Will Farmer se jednoho dne zaplete s počítačovou hrou R.I.P.L.E.Y., která je online simulací teroristického útoku. Farmer všek neví, že online hra je návrh americké vlády k nalezení potencionálních teroristů. R.I.P.L.E.Y. se rozhodne Farmera zabít a ten se zase pokusí zastavit počítačový program R.I.P.L.E.Y. (rozbris)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

Yancl 

všechny recenze uživatele

Big problem tohoto filmu je v tom, že je celý nesmyslně postavený na hlavu. Nic nedává smysl, nápad je absolutně mimo mísu, nulové napětí a je toho víc ... ale dá se to přežvejkat - jednoduše vypnout mozek a sledovat klučinu ( hackerského guru ) jak bojuje svůj boj proti 'našlapanému' systému. A že člověk občas koulí očí ... [38%] ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Přesně dle očekávaní to, co fungovalo u přes 30 let starého originálu, tady nefunguje. Připočtěme navíc fakt, že je to klasické videopokračování parazitující na značce, mizerně napsané, nevýrazně zrežírované a prosté jakéhokoli napětí či atmosféry. Vypíchnul bych snad jen nějaké ty úsměvné odkazy na originál a zajímavost, že dvojice hlavních hrdinů hraje v úvodu filmu zrušenou a tudíž nikdy nevydanou MMO hru Stargate Worlds. ()

Reklama

Likan7 odpad!

všechny recenze uživatele

Televizní hnusný pokračování, který i když je o 30 let mladší než originál, vypadá co do techniky mnohem hůře. Jediný plus je snad jen to, že Amanda Walsh je hezčí než ta holka v originálu. I když se tvůrci na konci snažili nalepit tohle "pokračování" na tehdejší film, povedlo se to asi tak jako drátem do oka. Je to nesmyslný, nelogický a všechny postavy jsou jak po lobotomii. Po deseti minutách, kdy hlavní hrdina hraje nějakou online vyvražďovačku a protože je dobrej, předSkynet ho bude chtít zabít, je tragicky komický. ()

Lukiz 

všechny recenze uživatele

První polovina filmu vypadala nadějně. Pak se pokusili nějak navázat na příběh původního filmu Válečné hry, který ale scénárista zřejmě vůbec nepochopil, takže jen bezmyšlenkovitě nasázel za sebe hromadu podobných dialogů a obrazů. Už tak trošku absurdní záplatu původního filmu nastavili naprosto nesmyslným způsobem. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama