Knight Rider - Legenda se vrací

• USA Knight Rider (více)
USA, (2008–2009), 12 h 2 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Dave Andron

Justin Bruening, Deanna Russo, Paul Campbell, Smith Cho, Bruce Davison, Yancey Arias, Sydney Tamiia Poitier, Val Kilmer, Mark Adair-Rios, Paula Garcés (více)

Epizody(17)

Knight Rider je späť! Mike Traceur bojuje proti silám zla s pomocou nezničiteľného automobilu KITT, obdareného umelou inteligenciou. (oficiální text distributora)

Benedygtus odpad!

Bohuzel, krom velice krasneho Kitta v podobe Fordu mustang, to je vazne bida. 100x radsi se podivam na stareho Knight Ridera, ktery sice casem trochu zesmesnel, ale porad se drzi na nejake urovni, ktere tahle samozvana "vracici se legenda" nikdy nemuze dosahnout. ()

Giggs

Pôvodny Knight Rider je kult (nie žeby bol nejako extra vydareny), toto je však len nevydarena zlatanina hrajuca sa niečo čim nie je. Ale jedno mu uprieť nemôžem. Na ten Mustang, no hlavne Deannu Russo sa veľmi dobre diva. ()

DocBrown odpad!

Uz original jsem moc v lasce nemel, ale mel svoje kouzlo a atmosferu. Hajzlhof tam na to byl pekne sam, zatimco tady je jakasi parta jak z Beverly Hills. ()

wosho

Zprvu jsem nevěřil vlastním očím. Pak se to solidně rozjelo a v rámci amerických seriálů lehký podprůměr. Zvláště mě překvapila nevyrovnanost triků a hlavně ta děsivá zadní projekce v autě. ()

Milan25 odpad!

Neskutečně špatné. Herci vlažní, Kitt je tak neskutečně ukecaný až to není hezké (navíc jeho filozofování o světě a rozdílech v pohlaví si tvůrci mohli odpustit) a vizuální efekty nás vrací o 10 let zpět - zadní projekce krajiny pří jízdě, a samotné automobilové honičky vypadají jako z Need for speedu. Tohle nemělo nikdy vzniknout. ()

Paity

Hvězda jen kvůli Mustangovi, jinak je to ostuda a zneuctění původního seriálu. Nic dalšího není třeba dodávat. ()

ThomasCrown

Originál je len jeden, ale remake je v tesnom závese. Nebudem klamať, najzaujímavejší je pre mňa Mustang a Smith Cho spolu s Deannou Russo. Ale nový KITT má v sebe ten istý vtip čo starý a nový Michael tiež v ničom nezaostáva. Oceňujem, že tvorcovia sa snažia vysvetliť na akom princípe KITT funguje, napr jeho samoriadenie za pomoci GPS(niečo podobné skúša Volvo) alebo jeho nezničiteľnosť za pomoci nanočastíc alebo nanobotov, presne neviem. Znovu niečo čo reálne funguje, hoci zatiaľ nie až na takej vysokej úrovni. Úvodný pilot bol dostatočne zaujímavý, aby som pri seriály vydržal. ()

LxLuthor

Veľmi sa mi páči komentár od AngelAngie: "herci jsou toporní, dialogy k pláči..." Naozaj to vystihla.. :D Pôvodná séria tiež nebola nejaká pecka, no táto novinka jej nesiaha žiaľ ani po výfuk... ()

Hyb_rid odpad!

Legenda se vrací ... scénáristé ovšem zdá se nevzali v úvahu, že publikum původního seriálu jim odrostlo. Vsadil bych boty, že kdyby místo tohohle výtvoru natočili Hasselhoffa v protialkoholní léčebně, tak by to mělo větší úspěch. ()

kwoky

Jedna hvězdička za snahu a za překrásnou Sáru. Jinak je to strašná konina. Pohádka pro "dospělé" dohnaná ad absurdum. ()

TERRORDROME

Je jasné že Knight Rider mal ostať tam kde vznikol, teda zakonzervovaný v sude s haringami v 80-tych rokoch 20 storočia. Pôvodný seriál bola naivná konina s hovoriacim autom a jeho playboyským šoférom a nech si o Haselhoffovi myslí kto chce-čo chce bol to skrátka jedinečný unikáť ktorého nejaký nímand s herkulovsky mocnou sánkou nemôže tromfnúť aj keď bol podľa všetkého vojnovým veteránom už na strednej škole keď cez prázdniny miesto brigády vo fastfoode bojoval v Iraku za demokraciu pre arabáčov. K.I.T.T bol vo svojej dobe zázrak z ktorého aj mne padala sánka, lenže dnes v dobe technologických zázrakov už auto s radarom a katapultovacími sedadlami samozrejme nikoho neohromí. Autori seriálu tak museli mocne pritlačiť na sekeru a urobili z neho maskovacieho transformera schopného ovládať na diaľku akúkoľvek elektroniku. Bolo to však prd platné a paradoxne platí že primnoho zázračných schopností je K.I.T.Tova smrť. Jediné čo nevedel bolo asi lúskať orechy zubami ako Marfuška a aj tak má z toho hovno lebo to nikoho moc nezaujalo. Platonická naivita starého seriálu samozrejme musela zmiznúť a bola nahradená modernou pseudo realistickosťou ktorá však fatálne zlyháva a necháva akurát dojem úplne zbvytočnej námahy ktorá vôbec nestála zato. Pochváliť musím len modernú úpravu klasickej znelky ktorá sa podarila, inak nudááááááááá...ááááá...zíííív. ()

Ricky_CZ

Kitt vypadá a hláškuje skvěle, i jeho hlas je super...Ale tím to pomalu končí. Čekal jsem mnohem větší posun kupředu, ale bohužel, nikdo se očividně nechtěl moc snažit :( 25% ()

Yardie

Hodnotím po shlédnutí části nějakého dílu. Vydržel jsem to do první reklamy a potom jsem to vypnul. Naprosto otřesné triky snaží se to tady o totální sci-fi pekelné technologie a vymoženosti, ale je to uděláno tak graficky špatně, že to vypadá naprosto směšně a amatérsky. To i snad lepší triky má 16 let starý seriál podobného zaměření - Zmije. To mě nejvíc rozčiluje a totálně mě to odradilo. K tomu přidám absolutně nereálné ( a to i na takový typ seriálu) věci a sbohem. S původním Knight Riderem se to nedá absolutně srovnávat. Ten mě své osobité kouzlo. Hvězdu dávám za to, že jsem neviděl ani jeden celý díl, tak možná to je lepší. Ale co jsem viděl, tak to teda ne! Howgh! ()

Všelicos odpad!

Sice jsem předem věděla, že se to původní legendě nevyrovná, ale až takovýhle poklesek jsem nečekala. Seriál se nás snaží zahltit parádní akcí, ale je to jen trapas, trapas, trapas. Nesympatické postavy (zlatý starý dobrý prudil Devon!)... a hlavně auto, které se mi vůbec nelíbí. Starý design mi paradoxně přišel modernější - starý KITT totiž vypadal jako obyčejný sporťák, který byl tajně vytuněn, ale tohle, to je pěst na oko. A ten dabing... Odpaaad! ()

AIMÉE

Kýčovitý americký patos nezná hranic a vyplodil remake už tak křečovitého seriálu s kudrnatým neherecem, který následovně odplul chytat bronz coby nejslavnější plavčík seriálových vod. Stačilo mi pár dílů, na které se ani nedalo plně soustředit jak pateticky vyznívaly a navíc postavy mi byly silně nesympatické. PS. do odpadu nehážu snad jen díky faktu soucítění nevytvořit další řadu. ()

Dejvi21

Zas taková katastrofa to není. Kdyby to bylo něco nového a ne jen obnovování starého kultu, určitě by to mělo lepší hodnocení. ()