Halloweenská noc

Mark Atkins

Mark Atkins

Mel Lewis
  • ANTYCHRYST

Rok 2006 ?? Mě ro přijde tak rok 1976 tvl... to byl zase hnus nekoukatelnej.. :( už po prvních minutách co jsem viděl ten popalenej obličej s tou amaterskou gumovou maskou jsem tušil že to bude další žumpofilm.. Taky se to snaží zachránit lesbickou scenou v prvni části filmu a Ano to je jedinej důvod mé 1* ty děvčata... Smutné sledovat ty amatérské vraždy.. neskutečně hloupoucke výkony nehercu... utrpení od začátku do konce.. 10% jak říkám za ty kozičky...(9.12.2017)

• StrYke

Když jsem si tak pročítal komentáře uživatelů Karamanlis a SOLOM., doufal jsem, že se dočkám alespoň jednoho ze dvou mých oblíbených stylů Asylum - opravdu vydařená podívaná (zatím jsem na žádný takový film od nich nenarazil, ale některé se k tomu alespoň vzdáleně přiblížily) nebo opravdu, opravdu špatná a tím pádem i zatraceně zábavná (přes polovinu jejich filmů). Ale Halloween Night je bohužel ten třetí a jediný typ, který u Asylum, ale i u všech ostatních filmových studií, nenávidím - zapadají do něj filmy, které si snaží hrát na něco, co nejsou a to se jim taky zlostně mstí. Asylumský slasher a směšná myšlenka, ale až příliš reálná. Dojmem vyznívá děsně i přes to, že věrně kopíruje nejeden kult (hlavně teda Friday the 13th a Halloween) a samozřejmě že když poprvé se jedna z postav těsně před smrtí zachová opravdu hodně logicky a reálně (nemyšleno ironicky; mám na mysli scénu na záchodě u benzínové pumpy), musí následovat otravný film s těmi nejpřehnanějšími reakci na každou prkotinu. Tomu všemu potom velí neuvěřitelně pomalé a nudné tempo, necharismatický zabiják s nevyužitým prostorem a mizerné triky - prostě všechno, co by jste od Asylum čekali. Takže až si budete Halloween Night pouštět, neztraťte při tom hlavu a nezapomeňte, které studio to natáčelo... Jinak vás totiž čeká velmi hořké zklamání(26.12.2011)

• Trevor

Halloween night človeka zaujem asi tak ako Kiskov novoročný prejav. Ten tiež iba kopíruje to, čo druhý už povedali a spravili, nemá žiadnu vlastnú myšlienku a autor je tak inteligentný, že si sám vlastný scénar napísať nemôže a tak sa musí spoľahnúť na druhých. A oba scenáre sú napísané v štátoch nacistických. Dej filmu je nasledovný. Chlapec schovaný pod posteľou vidí, ako mu znásilnia mamu a potom strelia. Zľakne sa, vybehne spod postele ale kedže jeho mama ešte žije páchatelia ju strelia ešte raz a guľka, ktorá preletí jej hlavou zasiahne aj potrubie s vriacou vodou ktorá následne obarí chlapcovu tvár. Dej sa posunie o niekoľko rokov, keď chlapec, už podstatne starší utečie z ústavu a vraždí a vraždí. Film sa ani len nesnaží o akúkoľvek vlastnú myšlienku, herci, ktorý vlastne hercami nie sú sa ani len nepriblížia k niečomu, čo by sa dalo označiť ako herecký výkon a maska, ktorá má zobraziť znetvorenú tvár je asi na úrovni žiaka prvého stupňa základnej školy, ktorý si rozhodol na karneval spraviť vlastnú masku a nie kúpiť ju s rodičmi. Nebyť pomerne dobre spracovaného úvodu (čo predstavuje asi 2 minúty z dĺžky filmu) bolo by to za odpad, takto dáme 4% aj vzhľadom k scéne s dvomi dievčatami.(24.3.2018)

• Campbell

Poslední dobou mám smůlu na poměrně špatné filmy a filmy od Asylum mě měly zachránit(ano čtete správně). Bohužel ale ani oni mi moc nepomohly. HN je nudnej slasher který sice má pár slušných vražd ale je k uzoufání nudnej až to bólí. Kašlu na to že herci hrají mizerně a kašlu i na příběh který je prostě vykrádačka dalších 100 slasherů. Ale proč tam tvůrci cpou takový idiotský pokusy jako je to že se snaží udělat z tohohle filmu víc než je. Tenhle film zkouknout jedině dříve než jste zkoukly půůvodní Halloween nebo když nemáte nic jiného. Jedinej důvod tohle zkouknout jsou vraždy, které aspoň dobře vypadají.(25.12.2012)

• helloween93

Jack O’ Lantern mi svítí v pokoji a pro mě odstartoval již několikatý Halloween spjatý s celonočním koukáním na horory. První horor, který jsem vybral pro mojí letošní halloweenskou hororovou noc byl celkem přehmat. O Halloween Night jsem věděl, že to bude nízkorozpočtový slasher od The Asylum, bohužel však hodně kopíruje od sérií Halloween a Friday the 13th. Snímek jsem měl nahraný z Horor filmu a ač měl film pár světlejších momentů, nudná druhá polovina, lacině natočené vraždy a konec film pohřbily. Jdu na další horůrek. *(1.11.2018)