Město žen (TV seriál)

Cougar Town

Komedie

USA, 2009 - 2015, 37 h 24 min (Minutáž: 102x22 min)

Tvůrci:

Bill Lawrence

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke, Collette Wolfe, Ken Jenkins, Barry Bostwick, Nicole Sullivan, Nick Zano, Scott Foley, Sarah Chalke, Edwin Hodge, Alex Ball, Sheryl Crow, Michael McDonald, David Clayton Rogers, Lou Diamond Phillips, Gloria Garayua, David Arquette, Zach Braff, Dot-Marie Jones, Derek Graf, Shelbie Bruce, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Wendi McLendon-Covey, Chris Zylka, Leena Huff, Nia Vardalos, Marcus Choi, Windell Middlebrooks, Anne Leighton, Michelle Williams, Nicole Buehrer, Yasmin Deliz, Camden Gray, Matthew Perry, Tava Smiley, Michael J. Willett, John Ruby, Julianna Guill, Stevie Nelson, Lexi Ainsworth, Julia Cho, Samantha Cope, Derek Theler, Dexter Darden, Natalina Maggio, Carly Craig, Maria Thayer, Brennan Bailey, Laya DeLeon Hayes, Jennifer Holland, Ryan Devlin, Rob Delaney, Logan Leistikow, Lilah Richcreek, Andrew DiPalma, Melanie Paxson, Cody Simpson, Joe Lorenzo, Krista Marie Yu, Camilla Jackson, Nils Allen Stewart, Lamarcus Tinker, Madison Mason, Marcus DeAnda, Stephen Anthony Bailey, Robert Romanus, Whit Spurgeon, Kevin Gould, Peter Looney, Rachael Harris, Alan Ruck, Ahmed Best, Beverly D'Angelo, Steve Valentine, Crista Flanagan, Sam Lloyd, Danny Pudi, Robert Maschio, Susan Blakely, Frank DeCaro, Bill Lawrence, Brad Morris, Alexandra Wentworth, Gillian Vigman, David Jahn, Jeffery Scott Lando, Alanis Morissette (a.z.), Shirley Jones, Banachek, Randall Winston, Tippi Hedren, Angel Oquendo, Ron Funches, Jason Rogel, Ray Laska, Paula Newsome, Mitch Silpa, Alex Lombard, Judith McConnell, Cindy Crawford, Jonathan 'Lil J' McDaniel, Michael A. MacRae, Elaine Loh, Jamie Jackson, Steven Shaw, Brooke Baumer, Stacy Barnhisel, Whitney Hoy, Monica Young

Komentáře uživatelů k TV seriálu (210)

• KarelR

Lawrence zahodil "scrubsovské vztahy" a namísto toho Cougar Town postavil na rychlopalných hláškovacích výměnách v podání pečlivě vybraného ansáblu. Srdcovka se z toho tak asi nevylíhne, ale jako oddechový sitcom funguje Cougar Town na jedničku, protože Courteney Cox nebo Christa Miller v podobných rolích vedle prostě nešlapou. A Brian Van Holt je už po dvou dílech geniální.(4.10.2009)

V dnešní době seriálového boomu je těžké něčím zaujmout. Cougar Town má ovšem hned dvě páky. Tou první, očividnou, je samozřejmě MILFka Courteney Cox. Ta zřejmě naláká většinu. Druhou je tvůrce, Bill Lawrence, jehož tvorbu bedlivě sledují všichni fandové Scrubs. V Cougar Townu se nekonají druzí Přátelé a ani druzí Scrubs, ale to je spíš dobře, protože to jsou sitcomy na úzké špici, a tak většinou pokusy jim konkurovat dopadají neblaze. Proto Cougar Town netlačí na pilu, dokonce ani nepoužívá ony ohromně populární moderní způsoby vyprávění (rozdvojená(trojená) obrazovka atd..), a spíš se drží příjemného oldschoolu. Vůbec slovo "příjemný" na Cougar Town sedí asi nejvíc. Nebudete se řezat smíchy jako u 30 Rock, ani neobratně skrývat slzy dojetí jako u Přátel (znáte přece, jak vždycky, když se koukáte na něco dojemného, spadne vám smítko do oka, ne?), ale s enormně sympatickým castem určitě strávíte nejednu dost příjemnou chvíli.(13.8.2010)

Jakkoli se mě prvních pár dílů pokoušelo přesvědčit, že půjde v prvním plánu o stěžování si na věk a lovení mlaďasů, Bill Lawrence nakonec nevydržel a vrátil se tam, kde mu je nejlépe. Do vod romanticko-melancholické vztahovky, kde absurdní humor Scrubs využívající všemožných lidských slabin a úliteb má to nejpřednější místo. Napsat takhle dokonale bláznivé a přitom blízké postavy chce opravdu kumšt. A přestože se několikrát zdálo, že v pokusu, kde se časem rezignuje na souvislý děj, se scénáře musí rozsypat do rodinně-bláznivých epizodek, zůstala během oněch šesti sérií kvalita stabilně vyšší než na samém začátku. Nevysvětlitelný seriálový úkaz a univerzální optimismus ve dvacetiminutovém balení.(15.8.2010)

"Když stárne žena, je to hnus. Když stárne muž, je to rozkošné." Zkrátka, když se dámě zavěsí čtvrtý křížek na krk, když bývalý manžel raději rajtuje na zahradní sekačce či golfovém posouvátku a když synka začíná přitahovat i jiný než mámin klín, tak nastal čas pro trochu zábavy. Někdo na to nemá, ale Jules je třída. Vyráží mezi sexuchtivé lidi, mezi kterými zjišťuje pomalejší spalování alkoholu, ztrátu pružnosti svého těla a schopnost vše vtipně okomentovat. Já se přitom dobře bavím, takže účel sitcomu tímto považuji za naplněný.(21.1.2016)

Jules je tak dobře švihlá!...Strašně nerada hodnotím a komentuji komedie, protože každý máme jiný smysl pro humor. Já tady oceňuji zejména příjemné tempo a šmrnc. Ze všeho nejvíc ale zbožňuji, když nervózní Jules střílí pistolkama z prstů po mužích. Navíc se mi zamlouvají všechny hlavní postavy - to se tak často neděje. Snesla bych i 30 minut. 4,5* Oblíbené postavy: Jules a Laurie(30.5.2011)

• whack

Novodobá telenovela pre slobodné americké štyridsiatničky.(29.5.2010)

Zajímavý sitcom s pomalým začátkem, který po pár dílech zabíhá do kolejí připomínající Scrubs před katastrofální devátou řadou. Sympatické karikaturní charaktery, plno bizarně vtipných situací a spousta humoru. Je pravda, že seriál se zaměřuje na ženské publikum, ale čert to vem, docela mě to baví. Na hraně tří a čtyř hvězd.(24.12.2009)

• gudaulin

Seriál někde mezi Sexem ve městě a sitcomem ze světa žen s lehkými výpůjčkami z Californation. Má příjemné obsazení, Courteney Cox je právem zařazovaná mezi nepřitažlivější a nejsympatičtější celebrity světa, a taky má vcelku funkční humor, takže se červené barvě v hodnocení seriálu nedivím, ale mně přišla tahle záležitost příliš umělá. Žena, která právě prodělala rozvod a dlouhá léta měla na krku manžela budižkničemu, by měla mít dle mých životních zkušeností jiné starosti než vymetání barů a lovení zajíčků, kteří jen lehce převyšují věk jejího syna procházejícího pubertou. V tomhle dílku jsou ženy dokonalé, bez vrásek a reálných starostí, s mohutným poprsím a vylepšené řadou plastických operací, prostě klasická továrna na sny. Vydržel jsem tři díly a přemohla mě nuda. Celkový dojem: 45 %.(3.3.2011)

Pilot. 90%(28.10.2009)

Skvělý casting s výborně střelenou Courteney Cox v čele - to je asi hlavní důvod, proč u mě Cougar Town rychle zabodoval. Rovněž se ze mě poslední dobou stává příznivec svižných (a v tomto případě často ironických) dialogů, čehož nám scénáristé v každém díle podsunují až až. Díky zmíněným + v kombinaci s příjemnou hudbou, která tento seriál doprovází, by se MOHLO jednat o další závislost na komediálním poli. Dlouho jsem nenarazil na podobnou, energickou dvacetiminutovku - příjemných 80% po 1. sérii.(10.1.2011)

Půvabná Courtney Cox ukazuje, že ještě zdaleka nepatří mezi herecké nuly. V roli rozvedené čtyřicátnice ji to dost sluší. Pěkný komediální seriál. / Viděné epizody z 1-3 série *60.dílů / Chystám se na 4 sezónu ( Hodnocení:. 8/10 )(12.5.2012)

Když jeden seriál klesá kvalitativně vinou scénáristů do horoucích sitcomových pekel (HIMYM), objeví se z ničehož nic překvapivá alternativa, která si mě získala už samotným pilotem. Courteney Cox a Christa Miller jsou ty nejmocnější zbraně, o kterých Bill Lawrence ví a nebojí se je použít. I s 40 na krku se dá užít spousta zábavy - tak proč se chovat dospěle? Otázkou zůstává - jestli Cougar Town dokáže udržet nastavenou laťku. Po 10 dílech totální guilty pleasure! Po 20 dílech guilty as charged. GAC! GAC! GAC!(21.1.2011)

102/102 (2x) Bývala bych sice radši, kdyby si Cox dokázala podržet i pro další sezony něco tak dokonalého, jako byla první série Dirtu, ale když už to znovu musí být komedie, pak jsem ráda za Cougar. Nijak zvlášť se mi nechtělo poznávat novou rodinku kolem Courteney, nicméně se ukázalo, že Juls Cobbová je na tom mnohem líp, než Monica Geller-Bingová. Je dospělejší, trhlejší, má nadhled a není tak šílená na úklid ;) Má dvě kámošky, který se tolerujou jenom kvůli ní, syna v pubertě, kterej je jen o ždibíček trhlejší, než její kamarádky, exmanžela na lodi, kterej je udělanej do golfu... a sexy barmana přes ulici. A s tímhle materiálem se už dá něco podniknout. Například Penny Can! :) Po delší době se zamilovávám hned po prvních pár dílech, fandím heterosexuální dvojici, což už tady opravdu dlouho nebylo... Takhle má vypadat seriálové guilty pleasure a ne jinak. Samozřejmě tu máme také senzační hostovačky Sheryl Crow, Lisy Kudrow a Jennifer Aniston a dokonale vtipné websérie Ask Barb a Andy's Dreams. 3. série by byla lepší, kdyby nebyla celá o přípravách na svatbu. #TheLarmy 4. série s přestěhováním na novou televizi TBS dotahuje předsvatební melodrama a celé je to mnohem zábavnější, než kdy dřív. A absolutně miluju flashbackový díl. Tom se dostává do popředí, Courteney už se zase našla a zase vypadá dobře. Méně dramatu, více humoru a epických nápadů s přepálenými žánrovými styly. J-Bird jako boxer? Jistě! Během 5. série I can't stop this feelin deep inside of me... Matthew Perry a jeho dokonalá žádost o ruku zůstane navždy v mém srdci. 6. sérií se rozloučíme. #OneLastPour(17.2.2011)

Tenhle sitcom v porovnání s HIMYM (pouze žánrem) je jako když večeříte pravidelně losos a někdo vám dá místo toho topinky s česnekem. Je to vtipné, někdy teda. Courtney je fakt hot a hláškující nevlastní manžel boží, ale hodí se to fakt jen na vyplnění časového rozmezí mezi romantickou sračkou od Rosamundy Pilcher a zprávama, jak to funguje na Primě :-)(23.1.2010)

• ladynka

Nějaké trefné hlášky nezachrání to, že muži tu jsou šašci a slaboši a žensky buď megery nebo stíhačky. Tedy nic lákavého k dalšímu sledování. Hodnoceno po dvou sériích.(22.5.2011)

• LiVentura

Pořád jen o sexu a kráse, líbení se, apod... Američané mi již připadají fádní a pohodlní svým přesvědčením a způsobem života. Courteney Cox zde přesto hraje dobře a táhne seriál..(5.3.2011)

Tato sexy mamča mě opravdu dokáže rozesmát a pobavit:)(2.12.2011)

Jako oddychovka po náročném dni mi to příjde naprosto dostačující, ale přiznám se, že mi tenhle seriál tak úplně k srdci nepřirostl, proto mi trvalo tak dlouho než jsem dokoukala všechny odvysílané díly. Ale musim říct, že Ellie je jako postava naprosto výborná. Zatím je to pro mě průměr, 3* uvidíme jestli se mi to dál zalíbí víc.(12.2.2012)

Důstojná náhrada za Scrubs. Výborné obsazení hlavní role Courtney Cox, její nahrávači se ale taky nenechávají zahambit. Jen ta zápletka je poněkud ošemetná a v dalších řadách už se z ní nedá tolik těžit, takže uvidíme, jak si s tím Lawrence poradí.(16.5.2010)

1.séria. Čakal som všeličo. Ale, že to bude zrovanteľné so ZÚFALÝMI MANŽELKAMI som nečakal. Nemá to príbeh na pozadí ani nič extre dramatické, ale je to fakt (!) vtipné!!!(8.10.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11