Epizody(13)
-
Das Mädchen am Klavier (S08E01)
-
Himmelblau mit Silberstreifen (S08E02)
-
Flieder für Jaczek (S08E03)
-
Reifezeugnis (S08E04)
-
Finderlohn (S08E05)
-
Spätlese (S08E06)
-
Wer andern eine Grube gräbt (S08E07)
-
Schüsse in der Schonzeit (S08E08)
-
Tři oprátky (S08E09)
-
Der vergessene Mord (S08E10)
-
Feuerzauber (S08E11)
-
Das stille Geschäft (S08E12)
-
Das Mädchen von gegenüber (S08E13)
Hrají
Andrea Jonasson
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Udo Vioff
Německá říše
Nejlepší seriály:
Kapitán James Cook (1987) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Hansjörg Felmy
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Willy Semmelrogge
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Starej (1977) (seriál)
Horst Naumann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Nora von Collande
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Rüdiger Weigang
Německá říše
Nejlepší seriály:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Dieter Hufschmidt
Německá říše
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Karl-Heinz Walther
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Jochen Senf
Německá říše
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Kathrin Ackermann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Arséna Lupina (1971) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Herbert Steinmetz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Werner Bruhns
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Arno Assmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Alexis von Hagemeister
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Karl Josef Cramer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Mathias Einert
Západní Německo
Nejlepší seriály:
2 roky prázdnin (1974) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Bernhard Helfrich
Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Arséna Lupina (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Veronika Fitz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Elfriede Beutner-Schels
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)