Lidský terč (TV seriál)

Human Target

Ľudský terč

Akční / Krimi / Drama

USA, 2010, 60 min

Mark Valley, Chi McBride, Jackie Earle Haley, Hiro Kanagawa, Danny Glover, Alex Fernandez, Claire Smithies, Donny James Lucas, Autumn Reeser, Emmanuelle Vaugier, Lennie James, Rey Valentin, David Nykl, Mitch Pileggi, Erick Avari, William Mapother, Chad Willett, Courtney Ford, Sam Vincent, JD Pardo, Samantha Ferris, Marie Avgeropoulos, Serge Houde, Brandon Jay McLaren, Olga Sosnovska, Douglas O'Keeffe, Colin Lawrence, Adrian Holmes, Kendall Cross, Indira Varma, Amy Acker, Tony Hale, Mackenzie Gray, Ted Whittall, Claude Duhamel, Wendy Glenn, Leonor Varela, Kris Marshall, Mark Moses, Thai-Hoa Le, Kevin Weisman, Peter Bryant, Tracie Thoms, Michele Cummins, Monique Ganderton, Sean Owen Roberts, Jarod Joseph, Adrian Hough, Teach Grant, Brent Stait, Vincent Gale, Matthew Mandzij, Sarah Smyth, Aleks Paunovic, Rebecca McFarland, Bojan Dulabic, Josh Blacker, Artine Brown, Peter Kent, Jason Diablo, Barry Nerling, Fiona Vroom, Carolyn Adair, José Vargas, D. Harlan Cutshall, Christopher Pearce, Byron Noble, Ally Warren, Shaun Omaid, Steve Makaj, Natalie Gibson, Tristan Jensen, Mark Gash, Lee Tichon, Chad Riley, Paul Lazenby, Taylor Boggan, Julian Christopher, Everick Golding, David Meunier, Christian Sloan, Christopher Rosamond, Robert Weiss, Nickolas Baric, Diego Diablo Del Mar, Anna Van Hooft, Alvin Sanders, David Barrera, Todd Grinnell, Kirby Morrow, Michael Tiernan, Daniel Bacon, Kathleen Duborg, Craig Veroni, Anthony Harrison

Tradiční Mark Valley v tradičním akčním seriálu, který neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. Od comicsové adaptace bych ovšem čekal něco víc.(26.1.2010)

Ne až tak známý seriál podle komiksů od DC. Nevím, nakolik je věrný předloze, ale já ho mám docela rád. Díly jsou sice občas dost podobné, ale vždycky se najde něco, proč si je užít. Postavy jsou dobré a každá něčím vyčnívá, hlavně Gerrera si musí člověk oblíbit. A pak má seriál skvělou znělku. 70 %(29.8.2015)

Mluví pouze, když mluvit má. Nosí nejčastěji kabát a rifle, je přirozený, profesionální a improvizace předvádí na jedničku. Ovládá Jui-Jitsu, za opaskem má bouchačku, v kapsách nože. Vždycky připravený, pač paranoidní přežijí. Umí splynout dokonale s každým prostředím, je v neustálém pohybu. Introvert milující pěkné ženy, psi a Čínské nudle! Mark Valley v podání Christopera Chance je cool-badass-motherfucker a představuje dalšího mého oblíbeného hrdinu, pro které jsem choval slabost v dětském věku. A je skvělej aj když ho sleduji nyní. Pochopitelně na nic není sám, Winston jakožto postava strachující se o hlavního hrdinu, je fajn cápek s přirozeným humorem a profi-hacker Guerrero se možná nechá zmlátit na ulici, ale v noci je schopen vám vyvraždit celou rodinku, má robustní slovní zásobu a vyčnívá s tajemnou povahou. Akce je dost, bitky mají víc střihů, ale chvaty jsou skvělé, choreografie solidní, jsou drsné, krvavé a kontaktní. Samotnej námět a podání zápletek není postavené na hlavu, scénář je tak akorát a není možné, aby se divák během čtyřiceti minut stihl nudit. Škoda, že to nepokračuje dál. Třetí sérii bych s úsměvem na tváři mile rád přivítal.(21.6.2015)

007 jak vyšitej. Aspoň s něčím svižným, moderním se televize na prázdniny vytáhla a u Human Target se při středečních večerech nudit určitě nebudu. Po dvou dílech zatím solidních 70%(9.7.2011)

Vlak smrti (****), Zpět na začátek (**), Potíže s ambasádou (****), Útočiště (****). Po čtvrté epizodě bylo vysílání seriálu na TV Nova zrušeno, a to z důvodu nízké sledovanosti... Nejlepší postava = Guerrero.;-)(29.6.2011)

• - Seriál na základě DC komiksové postavy, kterou vytvořil Len Wein a Carmine Infantino. (Elwanelyn)

• - Christoper Chance (Mark Valley) během bitek předvádí brazilské Jui-Jitsu. Základy choreografie jsou sestavy z MMA prvků. (Ouwen)