poster

Lidský terč (TV seriál)

 • USA

  Human Target

 • Slovensko

  Ľudský terč

Akční / Krimi / Drama

USA, 2010–2011, 18 h 1 min (Minutáž: 42–44 min)

Hrají:

Mark Valley, Chi McBride, Jackie Earle Haley, Hiro Kanagawa, Danny Glover, Alex Fernandez, Claire Smithies, Donny James Lucas, Autumn Reeser, Emmanuelle Vaugier, Lennie James, Rey Valentin, David Nykl, Mitch Pileggi, Erick Avari, William Mapother, Chad Willett, Courtney Ford, Sam Vincent, JD Pardo, Samantha Ferris, Marie Avgeropoulos, Serge Houde, Brandon Jay McLaren, Olga Sosnovska, Douglas O'Keeffe, Colin Lawrence, Adrian Holmes, Kendall Cross, Indira Varma, Amy Acker, Tony Hale, Mackenzie Gray, Ted Whittall, Claude Duhamel, Wendy Glenn, Leonor Varela, Kris Marshall, Mark Moses, Thai-Hoa Le, Kevin Weisman, Peter Bryant, Tracie Thoms, Michele Cummins, Monique Ganderton, Sean Owen Roberts, Jarod Joseph, Adrian Hough, Teach Grant, Brent Stait, Vincent Gale, Matthew Mandzij, Sarah Smyth, Aleks Paunovic, Rebecca McFarland, Bojan Dulabic, Josh Blacker, Artine Brown, Peter Kent, Jason Diablo, Barry Nerling, Fiona Vroom, Carolyn Adair, José Vargas, D. Harlan Cutshall, Christopher Pearce, Byron Noble, Ally Warren, Shaun Omaid, Steve Makaj, Natalie Gibson, Tristan Jensen, Mark Gash, Lee Tichon, Chad Riley, Paul Lazenby, Taylor Boggan, Julian Christopher, Everick Golding, David Meunier, Christian Sloan, Christopher Rosamond, Robert Weiss, Nickolas Baric, Diego Diablo Del Mar, Anna Van Hooft, Alvin Sanders, David Barrera, Todd Grinnell, Kirby Morrow, Michael Tiernan, Noel Johansen, Daniel Bacon, Kathleen Duborg, Craig Veroni, Anthony Harrison, Brendon Zub, Curtis Caravaggio, Bruce Dawson, BJ Harrison, Beatrice King, Anthony Shim, Gardiner Millar, Dee Jay Jackson, Georgie Daburas, Caitlin Stryker, Garnet Harding, Nicole Bilderback, Tricia Helfer, Donnelly Rhodes, P. Lynn Johnson, Dan Rizzuto
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jasiska
  ****

  V prvej sérii bol Human Target celkom slušný ale ničím výnimočný akčný seriál. Hoci načrtli zaujímavé prostredie a mytologickú líniu, postavy som si ešte veľmi neobľúbila. Jedným z dôvodov bolo aj to, že im chýbala hlavná ženská postava. To v druhej sérii napravili hneď dvomi hrdinkami a mytológiu ešte viac prehĺbili a musím uznať, že tým sa stal HT výborným seriálom. Má aj príjemný humor a od istého bodu sa mi aj Mark Valley zdá byť strašný fešák. Dúfam, že FOX objedná aj tretiu sériu.(14.2.2011)

 • m.a.t.o.
  ***

  Ľudskému terču by som mohol vytknúť viacero vecí. Ale nebudem. Mám totiž rád seriály, v ktorých nechýba akcia, nadhľad a humor. Navyše Christopher Chance v podaní Marka Valleyho je coolovejšia a bezprostrednejšia verzia Jamesa Bonda. Dobrá oddychovka na popoludnie po ťažkom dni strávenom v práci či škole. Nič viac, nič menej.(16.1.2014)

 • Segrestor
  *****

  Tým sympatické partičky kolem operátora Winstona, tedy Christoper Chance a postrach podsvětí malý velký muž Guerrero improvizují každý den. S problematikou si dovedou poradit hravě a snadno. Seriál opravdu pozvolna odkrývá osudy hlavního týmu, který se druhou serií rozroste o dvě krasavice. Jejich osudy budeme také rozplétat. Vše plyne volně, neboť se klade důraz především na akci, která je jak vystřižená ze všech Mission Impossible. K tomu kopec srandy a je zaděláno na nejoblíbenější seriál každého správného kluka, jehož srdce bije pro dobrodružství a napětí. Ti, co seriálu napálili odpad nebo jednohvězdu museli seriál zahlédnou snad jen tak poočku během chaotických příprav na Prague Pride. Také nechápu, proč tam nahoře v té manažérské kukani veleslavného filmového studia vůbec zvažovali, zda se bude vůbec točit druhá sezona... televize je zaplavena stupiditami od rána do večera a takové svižné dílko chtějí zadupat do země? Human Target naštěstí osud FireFly, Drive nebo Invasion nečeká. Zajímalo by mě, který číman tento seriál zachránil. Rád bych mu dal věnec buřtů kolem krku.(24.4.2011)

 • Parm1
  ****

  Jeden z mála akčních / krimi seriálů, kde neumíráte napětím, jak to všechno dopadne, ale skvěle se bavíte, protože všechno je akční pohoda. Škoda, že zatím jen jedna série a ještě s otevřeným koncem. Myslím, že kdyby někdy od půlky se začala řešit Chanceova minulost a děj na sebe navazoval (já to tak čekal) tak by to bylo i na plný počet, takhle ale jen 85%(20.10.2012)

 • blackJag
  **

  Nepomohla komiksová předloha, nepomohla režie pilotu Simonem Westem (CON AIR), nepomohla výkonná produkce McG (CHARLIEHO ANDÍLCI, TERMINATOR SALVATION), tento seriál na moderní bratříčky prostě nestačí a vrací laťku do (minimálně) 90. let minulého století. Nezáživné obsazení a slabé zápletky nepřesvědčily ani tuzemského diváka, seriál po 4. dílech v hlavním vysílacím čase zmizel z obrazovky a pokud se vrátí, vrátí se v potupném pásmu někdy před obědem nebo těsně po něm. 40%(16.8.2011)

 • - Seriál na základě DC komiksové postavy, kterou vytvořil Len Wein a Carmine Infantino.

 • - Christoper Chance (Mark Valley) během bitek předvádí brazilské Jui-Jitsu. Základy choreografie jsou sestavy z MMA prvků. (Ouwen)