Assassin's Creed : Lineage

všechny plakáty

UBISOFT vydal tento úvodní film ke hře Assassin's Creed 2. Jde celkem o tři krátké filmy, které zachycují příběh Giovanniho Auditora - nájemného zabijáka. Filmy se zabývají tím, co se událo ještě před začátkem hry, v níž se poté jeho syn Ezio stane hlavním hrdinou. Filmy jsou točeny mixem živé akce a CGI, což jsou scény vygenerované počítačem. (Gerret)

Spielbergo

Je to slabý. Když už stejně půlku udělali počítačem tak nechápu, proč nemohli udělat pořádně aspoň ty souboje, takhle je to zmatený a nepřehledný (strašlivý kontrast oproti hře, na kterou by mě tímto tedy nenalákali, ačkoli je skvělá). Jediné co vypadá ve filmu dobře, je atentát na Sforzu. ()

Bobofon

Nějak mi uniká důvod, který vedl k natočení tohoto dílka. Reklamu hře to podle mě neudělá žádnou - kdo má rád hru, tak si zahraje, kdo ne, bude tímhle těžko zlákán. A pro diváka je tohle jako sledovat šestý díl nějakého seriálu, z něhož předtím neviděl ani minutu. Seriálu efektně natočeného a současně naprosto povrchního a tak nějak lhostejného. ()

elpin

Pokud zrovna nehrajete Assassin's Creed 2, asi vám to moc neřekne. Já se v příběhu úplně ztratil. A ty hrozně umělé prostředí tomu moc nepřidají. ()

Marty_cz

Na krátkometrážních filmech se mi často líbí s jakým nadšením to lidi dělají a řekl bych, že u tohohle to nadšení je znát a moc se to povedlo. ()

DonBraso

Pane jo.Co jsem si pustil před malou chvilkou AS Embers,je tohle docela nebe a dudy.Sice je tady Ezio naprosto nepolíben a je tu tak minutu celkově,tak skvělý promo,který mělo nejspíš hráče přikovat k monitorům se,ale povedlo na výbornou.Zpětně je to nádhera,takhle pěkný stylisticky,hudebně,doopravdy promakané.Je to skoro jako pilot seriálu a to ještě umocnilo to,že hlavní aktér vypadá jak mladý Jeremy Irons,který ještě hrál v seriálu Borgiové o kterém vlastně AC2 byl.A to jsem neřekl,že tam jsou i scény,který byly ve hře,tedy hlavně ta v tom podloubí na náměstí u vody.To jsem si sakra vzpomněl hned.Jasných pět a možná se opět namlsán vrátím zpět do Florencie :) ()

blondboss

Assassin`s Creed ako hru som nikdy nehral a nepoznal som to. Toto filmové krátkometrážne spracovanie nám čo to povie o udalostiach spred druhého vydania hry, avšak pre tých neznalých je to v zásade len nejaký historický príbeh, ktorý v zásade nehovorí niečo podstatné. Vizuálne síce fajn, ale obsahovo mi to veľmi nič nedalo, nakoľko hru nepoznám. 50 % ()

ElFifo

To sem fakt nevydržel ani dokoukat, jediné co stojí za zmínku je to prostředí, kde se tahle amatérská fraška odehrává - takže ta hvězda pouze za CGI.. ()

jaqubko

Docela dosť toho dokázali vopchať do takého krátkeho filmečku. Navyše boli v ňom výborné prechody medzi hranými a animovanými sekvenciami. 70/100 ()

Scaevola

Jsa fascinován použitou technologií, ptám se, jaké jsou náklady při použití této techniky? Tipnul bych si totiž, že nijak vysoké, a přitom možnosti jsou tak lákavé... Jen je škoda, že jsou stále vidět rozdíly mezi počítačově zpracovaným pohybem a snahou herců a kaskadérů (aniž bych snižoval význam nebo snahu jedné či druhé strany). Příběhově se jedná o ne zcela zábavné nastínění, které možná až zbytečně otevřeně odhaluje některé prvky následující hry AC II (Pazziové, benátští zrádci, Borgia sám!). Ve zkratce - atmosférické uvedení, jež mělo samo použít efektní zkratku. ()

WHMMD

Hru som nehral, ale tieto 3 krátke filmy sú super. Určite dobrý marketingový ťah. Plnohodnotný celovečerný film by nebol zlý nápad. ()

Tomulka

Byl jsem velmi naladěn na zahrání si hry po shlédnutí tohoto filmečku. Je to moc dobrej tah od Ubisoftu. Sice film není žádné umělecké dílo ve smyslu příběhu a hereckých výkonů.Jako úvod do hry je to však perfektní. Ale mám dojem, že takové nějáké podobné zápletky již byli v minulosti zfilmovány a né s moc valným výsledkem a tak nějáké vyžší ambice na film dle zápletky Assassin´s Creed bych nechal u ledu. Leda, že by se našel velký rozpočet, perfektní režisér a perfektní herci a scénář by napsal uznávaný scénárista, který má za sebou úspěšné scénáře. Tak bych o tom uvažoval. Machynace cirkve a šlechty v době středověkém a do toho tajné bratrstvo vrahů co objektivně a nestranně hlídá spravedlnost čestným způsobem. Ale tvůrci by museli dát velký pozor na to, aby nevykradli filmy , které již byli natočeny (jak jsem se zmínil výše). A hlavně, aby byl film natočen lépe než zmíněné filmy (záíměrně nepíšši názvy filmu, které mám na mysli asi každý ví). ()

Krupe

Pane bože, to nemá za účel se tvářit jako celovečerák či něco jiného. Jedná se o filmeček před uvedením hry Assassins Credd II. Neměl na starosti trhat rekordy, byl natočen za jiným účel. Za prvé jako marketingový tah pro chystaný prodej této jinak velmi dobré hry a za druhé i pro fanoušky. Účel si myslím splnil na 100%, jako film nefilm je to velice pěkné, simulace prostředí a doby také, nemá to chybu. Samozřejmě, pro toho, kdo nezná tuto sérii, tak to pro něj je nepochopitelné a nezajímavé. ()

Andy.222

Jsem velkým fanouškem Assassin's creed 2 (možná bych ji i označil za nejlepší hru, co jsem kdy hrál), ale pokud budu upřímný sám k sobě, myslím, že až na to, že se tu ukázalo pár herních prvků v podání živých herců, tak se během té půlhodiny nic zajímavého nestalo. ()

Reyak

Povinnost každého fanouška série Assassin´s Creed. Nicméně, zas tak poutavý příběh to není a i když je Assassin´s Creed moje nejoblíbenější hra a film trvá jen jako 2 epizody Teorie velkého třesku, tak jsem se přistihl, jak film pomalu přetáčím. Hodnotím třemi hvězdami. ()

zekon

Hodně povedené leč velmi krátké. Toto pěkně doplňuje příběh hry a chtělo to více prostoru. Jsem zvědav na chystaný film, jestli bude mít atmosféru jako hra a tento kousek. ()

ouki81

Jo. Tomu říkám skvělý způsob jak divákovi který začal hrát AC 2 nebo se k tomu chystá osvětlit minulost Eziovy rodiny.Kostýmy, zbraně,movesety všechno jako by hře z oka vypadlo. Za mne 10 z 10ti. ()

Nick321

Dodnes nechápu, proč se právě tento film nestal trhákem místo té trapnosti z roku 2016. Ve 36 minutách v sobě obsáhl víc kvality než dvouhodinový nesmysl. Je vidět, že to tvůrci dělali srdcem, velmi dobře. ()