Djmacik

Neviem, čo na toľko tí ľudia vidia....Nehovorím, že film bol zlý, ale pre mňa bol nudný. Ani neviem prečo to tak bolo, no prišlo mi to ako refren v nejakej pesničke, alebo ako loop(slučka) na prehrávači. Vždy dookola a dookola sa vracal späť a už mi to liezlo na nervy. Ako nápad to zlý nebol, to nie....to chválim, no čakal som omnoho viac od toho filmu, čo bola asi chyba.....ani obsadenie nepomohlo tomu, že dám viac než TRI.......fakt mi toho je ľúto ()

Yesma

Film se odehrával na pouze třech místech vojenská základna, vlak a nádraží. Opravdu jsem od tohoto filmu očekával více - když to má tolik %. Nemá cenu na tento film chodit do kina a utrácet za něj peníze - stačí se kouknout na trailer. Rozpočet filmu byl pouze 30 milionů $... ()

rigby

Všechno už tu kdysi bylo v mnoha jiných filmech, a to záživnějších, zábavnějších a hlavně koukatelnějších. Tento film nabízí jen pouhopouhý výcuc, stokrát přežvýkaný a americky dojemný příběh. Podstata a hloubka se musí hledat jinde. ()

mouzi

No, oproti Moon byla tohle fenomenalni blbost, ale kdyz to nebudu srovnavat, tak je to celkem prumerny a nicim nevybocujici snimek. Nejvice mi vadilo *SPOILER ALERT*, ze znacnou dobu na zacatku se hlavni hrdina snazil najit utocnika ve vlaku i pote, co minul prvni zastavku, kde by logicky mel utocnik vystoupit, aby sam nebyl obeti sveho utoku. To byla dosti okata dira v deji, ktery mimochodem nebyl nikterak zazracny a co se zaveru tyce, ten radeji nebudu komentovat, protoze nevim, co si o tom myslet. 3* ()

david666

Určitě se nejedná o špatný film, akorát mi vadí, že neustálým opakováním situací (i když vždycky s něčím novým) se děj pouze natahuje a natahuje. Jako nápad to je dobré ale myslím, že se dal využít lépe. Postava Christiny je tady silně nevyužita. Vlastně mě nejvíce bavila postava ,kterou ztvárnila Vera Farmiga. ()

Gor'seye

Na prípravu tohto filmu potrebujeme: apokalyptický námet, pár nezrozumiteľných informaticko-matematických pojmov, pravého amerického patriotického vojaka a "neočakávaný" happy-end, kde Amerika opäť ukáže svetu: "who' s the boss arround here" ()

vancho

Vcelku originálny nápad na sci-fi film. Film má spád, človek sa ani chvíľu nenudí. Jake Gyllenhall, Michel Monaghan aj Vera Farmiga sú presvedčiví aj príťažliví. Je to špičkový film v svojom žánri. ()

lipan

Musím přiznat, že jsem očekával mnohem víc. Děj byl velice předvídatelný (jak atentátník, tak hlavně i konec, bohužel) a myslím, že hodně okoukal např. z filmu Déja Vu. V tomto případě mě trailer pobavil víc, takových motivů už tu bylo a a ještě hodně bude. ()

ElFifo

Mno..očekával jsem tedy více. Source code je dost dobře koukatelný, ale bohužel také plný logických lapsů, které mu alespoň já tedy nedokáži odpustit. ()

jaqubko

Bez ostychu za 5* lebo také niečo sa proste ceniť musí! V poslednej dobe mám napozeraných dosť veľa dobrých filmov ale už dávno sa mi nestalo aby som si na konci povedal WAU!, proste aby som si film užíval každým jeho dúškom. Fantastický Gylenhaal, sympatické Monaghan a Farmiga a neskutočne originálne a premyslené dielo s dúškom poriadneho napätia. Film odsýpa neskutočne rýchlo a čas keď prestanú ukazovať dokola návraty späť príde včas. Áno, dalo by sa nájsť ešte veľa nedostatkov ale zrovna pri Zdrojovom kóde mi nevadili Kĺudne mohli byť aj 4 ale takéto nenáročné dielko v tak ohrozenom sci-fi žánri treba doceniť. 90/100 Videné v originále. ()

Jamall

Velmi zajímavý film, se kterým jsem měl zpočátku problém kvůli zvláštnímu rozjezdu, ale postupně mě vtáhl a nepustil. ()

bezprezdivky

Když zapomenete posledních deset minut, budete nadšeni ! Těch dest minut obsahuje druhý zvrat v ději, který slouží čistě účelům happyendu, jenž tam scénáristi vnutili přesto, že odporuje základu, na kterém je film (jeho zápletka) postaven. Kvůli tomu "jen" čtyři hvězdy, jinak má film vše, co se od žánru sci-fi čeká. ()

FEAR99

Ze Zdrojového kódu mám radost. V poslední době už několikátý film, který nemusí stát kupu peněz, nemusí mít herce první hollywoodské linie (i když Jake tam už možná je :)), Stačí jen nápad a myšlenka ho zrealizovat. O to se pokusil Duncan Jones a povedlo se skoro na jedničku. Každopádně už vesmírný Moon dokázal, že tento chlápek bude mít růžovou budoucnost. U Moonu to kolikrát ještě pěkně zaskřípalo a výborné scény se střídaly s těmi nudnými, tady už ne. Celý Zdrojový kód je strhující, adrenalinový a hlavně po celou stopáž baví. I v ní tkví klíč k úspěchu - ani ne 90 minut (když nepočítám titulky) jsou přesně tak akorát. Obávám se, že kdyby se Zdrojový kód blížil ke dvěma hodinám, už by nebyl tak úderný. Dobrý dojem předvádí i herci - Jake Gyllenhaal je rošťák, kterému danou roli věříte, ke všemu víc sympaťáků v současnosti nenajdete. I oblíbenkyně Vera Farmiga má po delší době (Orphan, Lítám v tom) větší a důležitější roli, chválím! Co mě však nejvíc potěšilo, byl scénář Bena Ripleyho, s kterým si tento člověk pohrál a vymyslel příběh, u kterého je radost přemýšlet, aniž by byla urážena divákova inteligence. Na samém konci vše pěkně zaklapne a já můžu akorát tak zatleskat. P. S.: V poslední době se mně líbí nová vlna víceméně nezávislých režisérů, kteří jsou schopni za malý peníz přijít s něčím novým a perfektně prezentovat svoji práci viz Duncan Jones, ale i kolegové jako Neil Burger (Všemocný) nebo George Dolfi (Správci osudu). Zdrojový kód mě z těchto tří povedených kousků přišel nejlepší. Chci víc takových filmů! ()

Carlos.Meo

Pro mě obrovské překvapení. Na relativně malém prostoru se rozehrála více než povedená hra. Velice sympatický snímek se sympatickým Gyllenhaalem. ()

JeffScylla

Obvykle bych dal asi 4 ale drží to tak neuvěřitelně při sobě a přitom to docela odsýpá že ačkoliv jsem si to pustil jen že se mrknu na co to budu večer koukat a pak pustím bigbeat a půjdu něco dělat... tímhle si to u mně Jones totálně rozlil. Nevstal jsem od toho ani na to abych si udělal kafe a NIC JSEM NEUDĚLAL !!! Zíral jsem tupě na obrazovku a divím se že jsem si nezapomněl sednout. :) Je to mazec :) Moooc se mi to líbilo. Asi zatím nejlepší letošní film co jsem viděl. ()

mark65

páni, asi zatím největší překvapení v roce. Zábava po celou dobu i se skvělou hudbou, ač po zamyšlení nad logickou stránkou už to tak dobré není. ()

wesker

Pěkné koukatelné scifi dle mého gusta.Něco tomu chybí a asi se na to znovu dívat nebudu ale příjemně překvapilo.Vynikají obraz ve Full HD vřele doporučuji s uhlopříčkou nad metr ! ()

Little

Komorní, herecky působivý a dějově podmanivý thriller, po kterém mám pocit, že svět může být lepší. Přestože pro některé může být konec laciný, mně sedí, protože věřím... Pečlivě dávkovaná směs napětí, překvapení, melancholie a hrdinství... Jen víc takových počinů. ()

Mute už je za rohem

Mute už je za rohem