Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zdali je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. (Vertical Entertainment)

Diskuze

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Lares4

No, jestli se ti v Kině 99 ještě nestalo, že během filmu úplně odešel zvuk nebo se děj zničehonic přetočil o půl hodiny dopředu, tak seš lucky guy. :D Je fakt, že tohle se mi stalo už řadu let zpátky, ale i tak chodím primárně v Praze do Cinema City, těch je po Praze hodně a časově mají nejlepší výběr. Kolín jen výjimečně.

na příspěvěk reagoval Lares4

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Lares4

Asi tak. Jinak začínám provozovat kino turistiku. Sice jsou většinou nevyhovující časy, ale snažím se :)

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Ratemus

JJ on má od svého miláčka Snydera. Kdežto já z batman arkham knight ze hry. Mě je to jedno jako tohle sem mi líbilo, a když sem tu jako jediný neměl Avatara tak sem ho tam šoupl.

na příspěvěk reagoval Ratemus, woodsman

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Lares4

moje taky, ale na první pohled jsem myslel že demence dorazila, jelikož gay má také batmana...ano mám to kousíček

na příspěvěk reagoval Lares4

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Dík, teď sem si vzpomněl, že nemám avatara a mám  tento obrázek uložený. Navíc Batman je moje jedna z nej comixovích postav, takže proč ne.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Lares4

Jo, v Krnově máme taky super kino. Svého času tam jezdili lidé i z Ostravy a dalekého okolí. Navíc zvládne i 70 mm filmy, což je už dost unikát.

na příspěvěk reagoval Lares4

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Nevka

V Kolíně máme celkem kino dobré, takže  CineStar ani Cinema City nemusím hledat. Ale, třeba se mi to bude líbit na tolik, že pojedu znova do CineStar nebo Cinema City třeba do Pardubic, to mám nejblíž. :)

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Sigebert

Jo tak :D Tady tohle datum by mělo klasicky platit.

 

Lares4: Kam to máš? CineStar ani Cinema City to ještě vypsané nemají :-/

na příspěvěk reagoval Lares4

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Lares4

Ony jsou vrcholem demence, ale co s tím naděláš, no :D Na Aquamana se těším. Navíc Spider-Verse má taky fantastické hodnocení, takže tu bude komiksový prosinec.

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak u WW1984 je hlavní producent Charles Roven Snyder taky max přicmrndává. Snyder cut se fakt nekoná. :)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově… (více)

Reklama

Reklama