poster

Mike a Molly (TV seriál)

 • USA

  Mike & Molly

 • Slovensko

  Mike a Molly

Komedie

USA, 2010, 127x25 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HiddenDragon
  *

  Dalsi z prehrsle sitcomu zrejme velmi nudne kategorie. Koukat na dva obri lidske vorvane stredostavovske tridy mi moc vtipne neprijde. McCarthyova byla fajn ve vedl. roli v "Gilmore Girls" (2000). Ale koukat na ni kazdej dil jako na hl. postavu, na to podle me holka nema. Nebyt toho, ze s Gardellem dohromady vazi tak pul tuny, nijak specificky by tenhle seros nebyl. Takze koukat na dalsi dil budu leda kdyz to nahodou zapnu a budu chtit zabit cas pri obede.(30.7.2014)

 • NinadeL
  ****

  70/92 Do háje, taková oldschoolová romantika a já se u toho červenám. A koušu se, abych se nesmála nahlas na celou ulici. Inu, má to v sobě to nejlepší z Flintstoneových a něco málo z Roseanne. A usmívám se tak, že si málem můžu roztrhnout pusu. A koho jsem si fakt zamilovala, je Swoosie Kurtz. Tak, a je to venku. 2. série pokračuje v zavedeném duchu, přesto fakt, že hlavní milenci už mají před svatbou, obírá diváky o základní pocit štěstí, že se vůbec našli. A okouzlení také pomalu pomíjí... Ale naštěstí 3. série se zdá, že navazuje tam, kde to ještě bylo vtipné a okouzlující. Ačkoli celosezónní zápletka se snahou zbouchnout Molly taky není úplně to nejlepší, co může televize nabídnout. 3.23(3.11.2011)

 • Lavinia
  ***

  Seriál lehounký jako pírko ... 20 minut klidu, které občas přeruším salvou smíchu až k slzám ... připomíná mi staré dobré časy 80. let ... kdy o nic nešlo a přece to bylo vtipné nebo napínavé ... Prostě dva obézníci se náhodou našli, mají se rádi, vezmou se, chtějí děcko ... a kolem se motá pár prdlých příbuzných, známých a přátel, aby se věci vůbec nějak vyvíjely. Fajn seriál.(27.10.2014)

 • Margerie
  ****

  Velmi podceněný seriál. Jo, Billy Gardell alias Mike mi občas leze s tím svým přitroublým obličejem na nervy, ale jinak hraje dobře a Melissa neboli Molly mu k tomu zdatně sekunduje. Co je ale nejdůležitější - seriál má šmrnc a tah, je správně praštěný, sentimentální ve snesitelné míře a neskutečně milý. A jestli se někomu nelíbí námět lásky dvou tlouštíků, měl by se zamyslet nad tím, co chce v seriálech vidět - vysněný svět krásných, štíhlých a bohatých, nebo reálný svět nedokonalých, ale o to lepších a zábavnějších lidí?(7.4.2014)

 • OG_Swifty
  ***

  Není to žádnej zázrak, ale taky to není úplnej průser. Je to o dvou špekounech - policajtovi a nevim co dělá ona. V podstatě mě bavil jen Reno Wilson v roli kolegy-policajta a možná ještě Katy Mixon v roli sexy sestry. Naopak ožralecká matka se nemůže např. Evelyn z Dva a půl chlapa ani náznakem rovnat...(15.2.2016)

 • - Billy Gardell a Reno Wilson ztvárnili policejní parťnery již dříve, a to v seriálu Heist (od r. 2006). Billy Gardell pak ztvárnil roli policisty také v seriálu Jmenuju se Earl (od r. 2005). (..Lucas..)

 • - Herečka Cleo King, která hraje babičku Carla (Reno Wilson), je jen o 8 let starší než-li on. (..Lucas..)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace