• pnboss

Podivný nehumorný sitcom. Divák je nucen sledovat nemocné obézní lidi... Na hranici odpadu - teď myslím hodnocení.(2.5.2017)

• peiton

Mike & Molly sú zlatí a sympatickí párik,podobne ako kedysi Dan a Roseanne v rovnomennom sitcome Roseanne.A možno alebo práve preto,že majú nejaké to kilečko navyše,ale toto sa bohužiaľ vôbec nedá povedať o vedľajších postavách z ich okolia.Tak napr.Mollyna sprostá matka vychudnutá až na kosť + jej sestra-alkoholička,to je s prepáčením hnus.Nad takouto nevydarenou kombináciou sa mi smiať nedá.(22.5.2014)

Roztomilé, tlusťoučké a vtipné seriálové postřehy jako ze života.(1.2.2013)

• cariada

Průměrný sitcom, který mě nezaujal natolik, abych na něj pravidelně koukal.(12.2.2013)

Hubení lidé už dneska neletí, jak je vidět stačí obsadit dva pořádné Američany, kteří si určitě nedopřáli hamburger a přidat vtipný inteligentní humor a pohodový seriál je na světě. / Viděné epizody z 1-5 série *114.dílů / Očekávám 6.sérii ( Hodnocení: 8/10 )(6.3.2013)

• - Herečka Cleo King, která hraje babičku Carla (Reno Wilson), je jen o 8 let starší než-li on. (..Lucas..)

• - Billy Gardell a Reno Wilson ztvárnili policejní parťnery již dříve, a to v seriálu Heist (od r. 2006). Billy Gardell pak ztvárnil roli policisty také v seriálu Jmenuju se Earl (od r. 2005). (..Lucas..)