Mike a Molly (TV seriál)

Mike & Molly

Mike a Molly

Komedie

USA, 2010–2016, 40 h 54 min (Minutáž: 18–21 min)

Tvůrci:

Chuck Lorre

Gary Baum

Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon, Swoosie Kurtz, Louis Mustillo, Cleo King, William Sanderson, Holly Robinson Peete, David Mazouz, Nate Mooney, Howard Hesseman, Hana Mae Lee, Jon Polito, Judith Shekoni, June Squibb, Christian Clemenson, Brenda Koo, Brian Baumgartner, Annet Mahendru, Larisa Oleynik, Cole Jensen, Cole Sand, Rebecca Field, Jennifer Baxter, Robert Pescovitz, Benjamin King, Michael Ray Escamilla, Tucker Albrizzi, David Anthony Higgins, Susan Sarandon, Rondi Reed, Nyambi Nyambi, Haley Tju, Lamont Thompson, Elizabeth Sung, Andy Mackenzie, Jeff Doucette, Doug Cox, Mo Gaffney, Francis Guinan, Dean Chekvala, Davenia McFadden, Philip Anthony-Rodriguez, Keong Sim, Margo Martindale, Coby Ryan McLaughlin, Edie McClurg, LaMonica Garrett, Steve Hytner, Annie O'Donnell, Ari Stidham, Troy Doherty, Rodney J. Hobbs, Isabella Crovetti, Gerald McRaney, Vernee Watson, Stefanie Black, Jennifer Hasty, Peggy Miley, Kelly Mantle, Patricia Bethune, John O'Brien, Gibson Bobby Sjobeck, Keone Young, Phyllis Applegate, Christopher Gehrman, Jim Jansen, Reginald VelJohnson, Robert Gant, John Charles Meyer, Elsie Fisher, Brian Stepanek, Kevin Brief, Ryan Malgarini, Marianne Muellerleile, Josh Dean, Cerina Vincent, Betsy Zajko, Dave Allen, Mark Roberts, Matt Battaglia, Hattie Winston, Ava Gaudet, Christopher Darga, Chelsey Crisp, Tim Conway, Jim Beaver, Diane Delano, Zack Ward, Michele Nordin, John Michael Higgins, Gary Anthony Williams, Mather Zickel, Kathy Bates, Steve Bannos, Jim Meskimen, Wally Wingert, Jenny O'Hara, Patricia Belcher, Sarah Baker, Beth Lacke, Jim Holmes, Steve Valentine, Becky O'Donohue, Ken Hudson Campbell, Joel Murray, Eric Allan Kramer, Billy Aaron Brown, Claudia Doumit, Jill Basey, Jamie Denbo, Jessica Chaffin, Wallace Langham, Jack McGee, Juliette Goglia, Jessy Hodges, Saidah Arrika Ekulona, Karen Malina White, Rose Abdoo, Nosheen Phoenix, Regi Davis, Bee-Be Smith, Jack Blessing, Nicole J. Butler, Sonya Eddy, Andrew Pifko, Burl Moseley, Cheryl Texiera, Josh Braaten, Eddie Alfano, Scott Parkin, Michael R. Robinson, Michael Patrick McGill, T.J. Hoban, Eliza Coyle, Nick Gore, Cici Lau

Seriál lehounký jako pírko ... 20 minut klidu, které občas přeruším salvou smíchu až k slzám ... připomíná mi staré dobré časy 80. let ... kdy o nic nešlo a přece to bylo vtipné nebo napínavé ... Prostě dva obézníci se náhodou našli, mají se rádi, vezmou se, chtějí děcko ... a kolem se motá pár prdlých příbuzných, známých a přátel, aby se věci vůbec nějak vyvíjely. Fajn seriál.(27.10.2014)

• Tom Riddle

Nepřikrášlená romance dvou tlouštíků od A do Z, aneb How I Met Your Fat Mother. Jednodušší a neoriginální vtipy (ať už všeljaké variace narážek na obezitu, či oplzlé joky pánského osazenstva) dlouhou dobu vynahrazuje ohromně sympatický cast, boubelkou Sookie z Gilmorek (Molly - Melissa McCarthy) počínaje, trhlou tetičkou Lily z Pushing Daisies (Joyce - Swoosie Kurtz) konče. Postavy jsou bohužel všechny do poslední ploché karikatury, čili už po pár dílech nemají moc čím překvapit, moje oblíbenkyně, věčně zhulená zpívající rozkošná ségra hlavní hrdinky Victorie (Katy Mixon) má s časem čím dál menší prostor, a vůbec největší průšvih nastává počátkem čtvrté sezóny s odchodem showrunnera Marka Robertse, kdy Chuck Lorre převzal otěže a od základů překopal charakter Molly, která svojí otočkou o 180 stupňů z nejnormálnějšího člověka do totálního magora učinila seriál takřka nesledovatelným. Škoda, protože první dvě série jsou bez problémů příjemná oddychovka na 65%.(9.2.2014)

Není to žádnej zázrak, ale taky to není úplnej průser. Je to o dvou špekounech - policajtovi a nevim co dělá ona. V podstatě mě bavil jen Reno Wilson v roli kolegy-policajta a možná ještě Katy Mixon v roli sexy sestry. Naopak ožralecká matka se nemůže např. Evelyn z Dva a půl chlapa ani náznakem rovnat...(15.2.2016)

• giovanni3

Seriál již pár let občas zahlédnu v TV a z těch mnoha střípků jsem se nikdy nebavil. Obě hlavní postavy se snaží co nejvíce pivořit a když ani to nestačí? tak to ozvláštníme tím, že se něřím cpou. Případně se naopak snaží zhubnout a pozorují jiné jak se cpou. K tomu dodejme peripetie jaké jsou běžně mezi muži a ženami. Zvažoval jsem 2*, ale když z jednotlivých dílů "nedávám" víc jak 10 minut, tak to prostě na víc jak 1* není.(24.2.2020)

• Koryntos

Milé děti, nejhorší průser který se u sitcomu může stát je to, že není vtipný a to Mike a Molly opravdu není.Snažila, plakala, nezvládla. Viděla jsem do teď 4 díly, jezdím u toho na rotopedu a holt po ránu tu v Tv nic lepšího neběží, nesympatická vyžraná dvojice, mě nutí na tom rotopedu opravdu máknout, protože do rozměrů průměrné almary opravdu nikdy dorůst nechci, no ono v kontrastu s tou anorektickou matkou, mám chuť k tomu přikusovat hambáče ve velkém, k tomu bych se taky nerada propracovala. Bohužel už 4 díl čekám, kdy přijde něco vtipného a pořád nic nepřichází.(10.4.2014)

• - Billy Gardell a Reno Wilson ztvárnili policejní parťnery již dříve, a to v seriálu Heist (od r. 2006). Billy Gardell pak ztvárnil roli policisty také v seriálu Jmenuju se Earl (od r. 2005). (..Lucas..)

• - Herečka Cleo King, která hraje babičku Carla (Reno Wilson), je jen o 8 let starší než-li on. (..Lucas..)