Mike a Molly (TV seriál)

Mike a Molly

Komedie

USA, 2010, 127x25 min

• HiddenDragon

Dalsi z prehrsle sitcomu zrejme velmi nudne kategorie. Koukat na dva obri lidske vorvane stredostavovske tridy mi moc vtipne neprijde. McCarthyova byla fajn ve vedl. roli v "Gilmore Girls" (2000). Ale koukat na ni kazdej dil jako na hl. postavu, na to podle me holka nema. Nebyt toho, ze s Gardellem dohromady vazi tak pul tuny, nijak specificky by tenhle seros nebyl. Takze koukat na dalsi dil budu leda kdyz to nahodou zapnu a budu chtit zabit cas pri obede.(30.7.2014)

70/92 Do háje, taková oldschoolová romantika a já se u toho červenám. A koušu se, abych se nesmála nahlas na celou ulici. Inu, má to v sobě to nejlepší z Flintstoneových a něco málo z Roseanne. A usmívám se tak, že si málem můžu roztrhnout pusu. A koho jsem si fakt zamilovala, je Swoosie Kurtz. Tak, a je to venku. 2. série pokračuje v zavedeném duchu, přesto fakt, že hlavní milenci už mají před svatbou, obírá diváky o základní pocit štěstí, že se vůbec našli. A okouzlení také pomalu pomíjí... Ale naštěstí 3. série se zdá, že navazuje tam, kde to ještě bylo vtipné a okouzlující. Ačkoli celosezónní zápletka se snahou zbouchnout Molly taky není úplně to nejlepší, co může televize nabídnout. 3.23(3.11.2011)

Seriál lehounký jako pírko ... 20 minut klidu, které občas přeruším salvou smíchu až k slzám ... připomíná mi staré dobré časy 80. let ... kdy o nic nešlo a přece to bylo vtipné nebo napínavé ... Prostě dva obézníci se náhodou našli, mají se rádi, vezmou se, chtějí děcko ... a kolem se motá pár prdlých příbuzných, známých a přátel, aby se věci vůbec nějak vyvíjely. Fajn seriál.(27.10.2014)

Velmi podceněný seriál. Jo, Billy Gardell alias Mike mi občas leze s tím svým přitroublým obličejem na nervy, ale jinak hraje dobře a Melissa neboli Molly mu k tomu zdatně sekunduje. Co je ale nejdůležitější - seriál má šmrnc a tah, je správně praštěný, sentimentální ve snesitelné míře a neskutečně milý. A jestli se někomu nelíbí námět lásky dvou tlouštíků, měl by se zamyslet nad tím, co chce v seriálech vidět - vysněný svět krásných, štíhlých a bohatých, nebo reálný svět nedokonalých, ale o to lepších a zábavnějších lidí?(7.4.2014)

Není to žádnej zázrak, ale taky to není úplnej průser. Je to o dvou špekounech - policajtovi a nevim co dělá ona. V podstatě mě bavil jen Reno Wilson v roli kolegy-policajta a možná ještě Katy Mixon v roli sexy sestry. Naopak ožralecká matka se nemůže např. Evelyn z Dva a půl chlapa ani náznakem rovnat...(15.2.2016)

• - Billy Gardell a Reno Wilson ztvárnili policejní parťnery již dříve, a to v seriálu Heist (od r. 2006). Billy Gardell pak ztvárnil roli policisty také v seriálu Jmenuju se Earl (od r. 2005). (..Lucas..)

• - Herečka Cleo King, která hraje babičku Carla (Reno Wilson), je jen o 8 let starší než-li on. (..Lucas..)