Mike a Molly (TV seriál)

Mike & Molly

Mike a Molly

Komedie

USA, 2010 - 2016, 40 h 54 min (Minutáž: 18–21 min)

Tvůrci:

Chuck Lorre

Gary Baum

Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon, Swoosie Kurtz, Louis Mustillo, Cleo King, William Sanderson, Holly Robinson Peete, David Mazouz, Nate Mooney, Howard Hesseman, Hana Mae Lee, Jon Polito, Judith Shekoni, June Squibb, Christian Clemenson, Brenda Koo, Brian Baumgartner, Annet Mahendru, Larisa Oleynik, Cole Jensen, Cole Sand, Rebecca Field, Jennifer Baxter, Robert Pescovitz, Benjamin King, Michael Ray Escamilla, Tucker Albrizzi, David Anthony Higgins, Susan Sarandon, Rondi Reed, Nyambi Nyambi, Haley Tju, Lamont Thompson, Elizabeth Sung, Andy Mackenzie, Jeff Doucette, Doug Cox, Mo Gaffney, Francis Guinan, Dean Chekvala, Davenia McFadden, Philip Anthony-Rodriguez, Keong Sim, Margo Martindale, Coby Ryan McLaughlin, Edie McClurg, LaMonica Garrett, Steve Hytner, Annie O'Donnell, Ari Stidham, Troy Doherty, Rodney J. Hobbs, Isabella Crovetti, Gerald McRaney, Vernée Watson-Johnson, Stefanie Black, Jennifer Hasty, Peggy Miley, Kelly Mantle, Patricia Bethune, John O'Brien, Gibson Bobby Sjobeck, Keone Young, Phyllis Applegate, Christopher Gehrman, Jim Jansen, Reginald VelJohnson, Robert Gant, John Charles Meyer, Elsie Fisher, Brian Stepanek, Kevin Brief, Ryan Malgarini, Marianne Muellerleile, Josh Dean, Cerina Vincent, Betsy Zajko, Dave Allen, Mark Roberts, Matt Battaglia, Hattie Winston, Ava Gaudet, Christopher Darga, Chelsey Crisp, Tim Conway, Jim Beaver, Diane Delano, Zack Ward, Michele Nordin, John Michael Higgins, Gary Anthony Williams, Mather Zickel, Kathy Bates, Steve Bannos, Jim Meskimen, Wally Wingert, Jenny O'Hara, Patricia Belcher, Sarah Baker, Beth Lacke, Jim Holmes, Steve Valentine, Becky O'Donohue, Ken Hudson Campbell, Joel Murray, Eric Allan Kramer, Billy Aaron Brown, Claudia Doumit, Jill Basey, Jamie Denbo, Jessica Chaffin, Wallace Langham, Jack McGee, Juliette Goglia, Jessy Hodges, Saidah Arrika Ekulona, Karen Malina White, Rose Abdoo, Nosheen Phoenix, Regi Davis, Bee-Be Smith, Jack Blessing, Nicole J. Butler, Sonya Eddy, Andrew Pifko, Burl Moseley, Cheryl Texiera

Stejně jako většině lidí se mi nelíbí ani samotná idea sitcomu o dvou tlustejch zamilovanejch, kde je vtip právě v tom, že jsou tlustý. Ale! Přestože Mike a Molly jsou vesměs na facku, vedlejší postavy jsou z valné většiny prostě báječný, takže stojí za to se dívat kvůli nim. Především obě tchýně by utáhly i vlastní show.(8.11.2012)

Není to žádnej zázrak, ale taky to není úplnej průser. Je to o dvou špekounech - policajtovi a nevim co dělá ona. V podstatě mě bavil jen Reno Wilson v roli kolegy-policajta a možná ještě Katy Mixon v roli sexy sestry. Naopak ožralecká matka se nemůže např. Evelyn z Dva a půl chlapa ani náznakem rovnat...(15.2.2016)

Seriál lehounký jako pírko ... 20 minut klidu, které občas přeruším salvou smíchu až k slzám ... připomíná mi staré dobré časy 80. let ... kdy o nic nešlo a přece to bylo vtipné nebo napínavé ... Prostě dva obézníci se náhodou našli, mají se rádi, vezmou se, chtějí děcko ... a kolem se motá pár prdlých příbuzných, známých a přátel, aby se věci vůbec nějak vyvíjely. Fajn seriál.(27.10.2014)

Co už vymyslet nového na poli situační komedie, když tady snad všechno bylo a něco dokonce stokrát? Možná to celé navléknout od XXXXXL kolekce….i když i s tím nás předběhla Roseanne o více než dvacet let. Jinak standardní sitcomová rodinka……ústřední dvojice a jejich, každý svým způsobem, potrhlí příbuzní a přátelé. Nic víc, nic míň. Nic převratného, nic novátorského. Nic, co převrátí svět televizní zábavy vzhůru nohama. Zároveň ovšem taky nic, co by urazilo.(13.6.2018)

• peiton

Mike & Molly sú zlatí a sympatickí párik,podobne ako kedysi Dan a Roseanne v rovnomennom sitcome Roseanne.A možno alebo práve preto,že majú nejaké to kilečko navyše,ale toto sa bohužiaľ vôbec nedá povedať o vedľajších postavách z ich okolia.Tak napr.Mollyna sprostá matka vychudnutá až na kosť + jej sestra-alkoholička,to je s prepáčením hnus.Nad takouto nevydarenou kombináciou sa mi smiať nedá.(22.5.2014)

• - Herečka Cleo King, která hraje babičku Carla (Reno Wilson), je jen o 8 let starší než-li on. (..Lucas..)

• - Billy Gardell a Reno Wilson ztvárnili policejní parťnery již dříve, a to v seriálu Heist (od r. 2006). Billy Gardell pak ztvárnil roli policisty také v seriálu Jmenuju se Earl (od r. 2005). (..Lucas..)