Mike a Molly

(seriál)
Ukázka z filmu 97
USA, (2010–2016), 40 h 54 min (Minutáž: 18–21 min)

Tvůrci:

Chuck Lorre

Gary Baum

Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon, Swoosie Kurtz, Louis Mustillo, Cleo King, William Sanderson, Holly Robinson Peete, David Mazouz (více)

Série(6) / Epizody(127)

Policajt Mike a učitelka Molly se seznámí na setkání anonymních jedlíků. Jenže Molly má problémovou sestru a matku, která je přesvědčená, že Molly má jen těžké kosti. Mike má zase parťáka s množstvím návrhů, jak by si měl najít nějakou dívku. Najde Mike dost odvahy, aby pozval Molly na rande? (TV Nova)

Ukázka z filmu 97

Koryntos

Milé děti, nejhorší průser který se u sitcomu může stát je to, že není vtipný a to Mike a Molly opravdu není.Snažila, plakala, nezvládla. Viděla jsem do teď 4 díly, jezdím u toho na rotopedu a holt po ránu tu v Tv nic lepšího neběží, nesympatická vyžraná dvojice, mě nutí na tom rotopedu opravdu máknout, protože do rozměrů průměrné almary opravdu nikdy dorůst nechci, no ono v kontrastu s tou anorektickou matkou, mám chuť k tomu přikusovat hambáče ve velkém, k tomu bych se taky nerada propracovala. Bohužel už 4 díl čekám, kdy přijde něco vtipného a pořád nic nepřichází. ()

Margerie

Velmi podceněný seriál. Jo, Billy Gardell alias Mike mi občas leze s tím svým přitroublým obličejem na nervy, ale jinak hraje dobře a Melissa neboli Molly mu k tomu zdatně sekunduje. Co je ale nejdůležitější - seriál má šmrnc a tah, je správně praštěný, sentimentální ve snesitelné míře a neskutečně milý. A jestli se někomu nelíbí námět lásky dvou tlouštíků, měl by se zamyslet nad tím, co chce v seriálech vidět - vysněný svět krásných, štíhlých a bohatých, nebo reálný svět nedokonalých, ale o to lepších a zábavnějších lidí? ()

borec999

Komediálny sitkom o spolužití dvoch tlouštíkov, ktorý na prekvapenie dokáže zabaviť a skrýva v sebe pár svetlých momentov. S Big Bang Theory alebo Dva a pol chlapa, za ktorými rovnako ako za týmto seriálom stojí Chuck Lorre, nemôžme Mika a Molly porovnávať, no v takú bombu úprimne asi ani nikto nedúfal. Melissa Mccarthy v jednej z mála úloh, kde je znesiteľná a ani ostatní herci nie sú najhorší. Vo výsledku celkom príjemné prekvapenie, podľa obsahu by som nikdy nepovedal, že dopozerám čo i len 1 diel... 55% ()

MM_Ramone

Pod týmto novým americkým sitkomom sú vraj podpísaní ľudia, ktorí sa podieľali na tvorbe úspešného seriálu "Dva a pol chlapa". Pre mňa to nie je veru žiadne mimoriadne vnadilo. Videl som zopár častí a neskrotný Martin Sheen sa mi zdal dosť dobrý, ale nikdy mi "Dva a pol chlapa" ku srdcu neprirástlo. No a keď som zhliadol úvodné diely novinky "Mike and Molly" hneď mi došlo, že toto tiež nebude nič pre mňa. Nemám chuť sa pozerať na vtipný, ľúbostný vzťah dvoch vyžratých, upotených tlustoprdov. ** ()

Pythonator

Na tomhle se snad může bavit jen národ vypatlaných obézních Američanů. Mně to přijde spíše smutné, dívat se na vyžrané nebožáky, co se snaží tvářit jako že netahají panděro po zemi. A ještě smutnější je, že na americká měřítka jsou hlavní hrdinové tohohle rádoby sitcomu s obezitou ještě docela pod průměrem. Ty vážnější případy diváků totohle seriálu totiž neprojdou ani dveřmi. Melissa McCarthy je příšera a její popularitu si neumím vysvětlit. ()

• Billy Gardell a Reno Wilson ztvárnili policejní parťnery již dříve, a to v seriálu Heist (od r. 2006). Billy Gardell pak ztvárnil roli policisty také v seriálu Jmenuju se Earl (od r. 2005). (..Lucas..)
  • Herečka Cleo King, která hraje babičku Carla (Reno Wilson), je jen o 8 let starší než-li on. (..Lucas..)