Mike a Molly (TV seriál)

Mike & Molly

Mike a Molly

Komedie

USA, 2010 - 2016, 52 h 55 min (Minutáž: 127x25 min)

Není to žádnej zázrak, ale taky to není úplnej průser. Je to o dvou špekounech - policajtovi a nevim co dělá ona. V podstatě mě bavil jen Reno Wilson v roli kolegy-policajta a možná ještě Katy Mixon v roli sexy sestry. Naopak ožralecká matka se nemůže např. Evelyn z Dva a půl chlapa ani náznakem rovnat...(15.2.2016)

• Koryntos

Milé děti, nejhorší průser který se u sitcomu může stát je to, že není vtipný a to Mike a Molly opravdu není.Snažila, plakala, nezvládla. Viděla jsem do teď 4 díly, jezdím u toho na rotopedu a holt po ránu tu v Tv nic lepšího neběží, nesympatická vyžraná dvojice, mě nutí na tom rotopedu opravdu máknout, protože do rozměrů průměrné almary opravdu nikdy dorůst nechci, no ono v kontrastu s tou anorektickou matkou, mám chuť k tomu přikusovat hambáče ve velkém, k tomu bych se taky nerada propracovala. Bohužel už 4 díl čekám, kdy přijde něco vtipného a pořád nic nepřichází.(10.4.2014)

Nazvu-li Mika a Molly parafrází Roseanne, nebudu daleko od pravdy, zvláště když, čím víc v popředí tím otravnější, Melissa McCarthy platí coby hlavní postava sitcomu zároveň za jeho nejslabší - Byť paradoxně zároveň nejsilnější..;) -článek podobně jako Roseanne Barr.. A ačkoli sympaťák Billy Gardell bezpochyby není John Goodman, právě on spolu s výborně napsanými a nezřídka i odehranými vedlejšími postav(ičk)ami celý seriál, mimochodem výborně vypointovaný, táhne na svých bedrech.. I když podobný macek by na nich nejspíš utáhl i větší křižník než tragickou příšeru Melissu McCarthy..(12.5.2016)

70/92 Do háje, taková oldschoolová romantika a já se u toho červenám. A koušu se, abych se nesmála nahlas na celou ulici. Inu, má to v sobě to nejlepší z Flintstoneových a něco málo z Roseanne. A usmívám se tak, že si málem můžu roztrhnout pusu. A koho jsem si fakt zamilovala, je Swoosie Kurtz. Tak, a je to venku. 2. série pokračuje v zavedeném duchu, přesto fakt, že hlavní milenci už mají před svatbou, obírá diváky o základní pocit štěstí, že se vůbec našli. A okouzlení také pomalu pomíjí... Ale naštěstí 3. série se zdá, že navazuje tam, kde to ještě bylo vtipné a okouzlující. Ačkoli celosezónní zápletka se snahou zbouchnout Molly taky není úplně to nejlepší, co může televize nabídnout. 3.23(3.11.2011)

• MM_Ramone

Pod týmto novým americkým sitkomom sú vraj podpísaní ľudia, ktorí sa podieľali na tvorbe úspešného seriálu "Dva a pol chlapa". Pre mňa to nie je veru žiadne mimoriadne vnadilo. Videl som zopár častí a neskrotný Martin Sheen sa mi zdal dosť dobrý, ale nikdy mi "Dva a pol chlapa" ku srdcu neprirástlo. No a keď som zhliadol úvodné diely novinky "Mike and Molly" hneď mi došlo, že toto tiež nebude nič pre mňa. Nemám chuť sa pozerať na vtipný, ľúbostný vzťah dvoch vyžratých, upotených tlustoprdov. **(2.12.2011)

• - Billy Gardell a Reno Wilson ztvárnili policejní parťnery již dříve, a to v seriálu Heist (od r. 2006). Billy Gardell pak ztvárnil roli policisty také v seriálu Jmenuju se Earl (od r. 2005). (..Lucas..)

• - Herečka Cleo King, která hraje babičku Carla (Reno Wilson), je jen o 8 let starší než-li on. (..Lucas..)